معرفی متقلبین فیفا 11 آنلاین

سلام،

نمی دونم شما هم مثل من فیفا رو آنلاین بازی می کنین یا نه. ولی کسایی که می کنن می دونن که یه گروه آدم خیلی بی ارزش وجود دارن که توی بازی ranked آنلاین تقلب می کنند.

چطوری؟ به این صورت که وقتی چند گل عقب می افتند، دیگه بازی نمی کنند! یعنی همین طور بی حرکت می مونند. بعد که با کلی مصیبت بازی تموم شد، یه قسمت yes و no داره که باز بی حرکت می مونند و تایمر صفر میشه و هیچ اتفاقی نمیفته و شما هم نمی تونین اون فضا رو ترک کنین تا اون کاربر جوابی نده. این باگ فیفا هست که راه حلی هم نداره، بعضی وقتها بعد تایمر شما می تونین برین بیرون، اما اکثر اوقات نمی تونین. پس مجبورین altf4 بزنین که این یعنی 3-0 به نفع حریف!:-o خیلی پسته این حرکت نه؟! یکی دیگه هم اینکه مودم رو خاموش می کنن و بازی می پره بیرون و هیچ نتیجه ای به EA مخابره نمیشه که یعنی برد شما به حساب نیومده! :( نفرت انگیزه!

تنها راهی که به نظر می رسه، معرفی این افراده که اگه کسی باهاش مواجه میشه، با اون بازی نکنه. من فعلا یه لیست تهیه کردم. کسی اگه کس دیگه ای رو هم می شناسه معرفی کنه.

ممنون

To_Hot_2_Touch
ENIGMAmoccia
mdaraujo
JOhnny
sidbengala
aaronlennon
Royal7Leo
DiosBochini
DoNaN1986
crxzado_uc
AKBAL-SAL
negaofjv
SOY_AZTECA
Sebastian_1
asmir25
the-gift37
kampez19
killakhy123
Rio_Pasqualini
clubescape
ProK1806
ildiablo
Thundersky
deen2323
Dundeen
Benzegoal38

• Like
Reactions: Squidward

kaveh_2005

کاربر سایت
Mar 9, 2007
343
To_Hot_2_Touch
ENIGMAmoccia
mdaraujo
JOhnny
sidbengala
aaronlennon
Royal7Leo
DiosBochini
DoNaN1986
crxzado_uc
AKBAL-SAL
negaofjv
SOY_AZTECA
Sebastian_1
asmir25
the-gift37
kampez19
killakhy123
Rio_Pasqualini
clubescape
ProK1806
ildiablo
Thundersky
deen2323
Dundeen
Benzegoal38

باید خارجی باشن . من زیاد میزنم اینارو ندیدم اصلا

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
سلام،

نمی دونم شما هم مثل من فیفا رو آنلاین بازی می کنین یا نه. ولی کسایی که می کنن می دونن که یه گروه آدم خیلی بی ارزش وجود دارن که توی بازی ranked آنلاین تقلب می کنند.

چطوری؟ به این صورت که وقتی چند گل عقب می افتند، دیگه بازی نمی کنند! یعنی همین طور بی حرکت می مونند. بعد که با کلی مصیبت بازی تموم شد، یه قسمت yes و no داره که باز بی حرکت می مونند و تایمر صفر میشه و هیچ اتفاقی نمیفته و شما هم نمی تونین اون فضا رو ترک کنین تا اون کاربر جوابی نده. این باگ فیفا هست که راه حلی هم نداره، بعضی وقتها بعد تایمر شما می تونین برین بیرون، اما اکثر اوقات نمی تونین. پس مجبورین altf4 بزنین که این یعنی 3-0 به نفع حریف!:-o خیلی پسته این حرکت نه؟! یکی دیگه هم اینکه مودم رو خاموش می کنن و بازی می پره بیرون و هیچ نتیجه ای به EA مخابره نمیشه که یعنی برد شما به حساب نیومده! :( نفرت انگیزه!

تنها راهی که به نظر می رسه، معرفی این افراده که اگه کسی باهاش مواجه میشه، با اون بازی نکنه. من فعلا یه لیست تهیه کردم. کسی اگه کس دیگه ای رو هم می شناسه معرفی کنه.

ممنون

To_Hot_2_Touch
ENIGMAmoccia
mdaraujo
JOhnny
sidbengala
aaronlennon
Royal7Leo
DiosBochini
DoNaN1986
crxzado_uc
AKBAL-SAL
negaofjv
SOY_AZTECA
Sebastian_1
asmir25
the-gift37
kampez19
killakhy123
Rio_Pasqualini
clubescape
ProK1806
ildiablo
Thundersky
deen2323
Dundeen
Benzegoal38
خیلی نفرت انگیزه این حرکاتی که شما گفتید این رو بگم کسانی که این کارا رو میکنن از بازی هیچ لذتی نمیبرن بلکه فقط لذت بازی رو از یک شخصی دیگه هم میگیرن متاسفم برای کسانی که این کارا رو میکنن !!!

Gabit0

کاربر سایت
Aug 29, 2010
545
نام
گابريل
=)) =))فكر ميكردم فقط ايرانيا ازين كرما دارن!!!
خوب اين چه كاريه آخه . . . ؟! اينجوري بردن كه هيچ لذتي نداره . . .

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
نه به خدا از هر 3 دست یه دست اینطوریه! اعصاب برای آدم نمی مونه. برین فروم EA انقدر این امر شایعیه که لذت آنلاین رو گرفته واقعا. خصوصا تو سطح های بالاتر خیلی دیده می شه، چونکه نمی خوان winning streak شون رو از دست بدن!

باگ رو قسمت ریپورت فیفا بگین . با پچ میتونن درست کنن .
دوست من، EA اصلا براش مهم نیست این چیزا. 1 میلیارد بار کاربراهای PS3، X360 و PC پیغام زدن، که یه پچ بعد 1.01 بدن، دریغ از یه توجه خشک و خالی. باگ که تا دلت بخواد داره. اینها عیب و ایراده که بله با یه پچ ساده ردیف میشه، منتها اگه اهل این چیزا باشی می دونی EA کسی نیست که توجهی کنه.

باید خارجی باشن . من زیاد میزنم اینارو ندیدم اصلا

آیدیت رو بده ادت کنم بازی کنیم.

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
نه به خدا از هر 3 دست یه دست اینطوریه! اعصاب برای آدم نمی مونه. برین فروم EA انقدر این امر شایعیه که لذت آنلاین رو گرفته واقعا. خصوصا تو سطح های بالاتر خیلی دیده می شه، چونکه نمی خوان winning streak شون رو از دست بدن!

دوست من، EA اصلا براش مهم نیست این چیزا. 1 میلیارد بار کاربراهای PS3، X360 و PC پیغام زدن، که یه پچ بعد 1.01 بدن، دریغ از یه توجه خشک و خالی. باگ که تا دلت بخواد داره. اینها عیب و ایراده که بله با یه پچ ساده ردیف میشه، منتها اگه اهل این چیزا باشی می دونی EA کسی نیست که توجهی کنه.

آیدیت رو بده ادت کنم بازی کنیم.

برای من که از هر 5تا بازی , 4تاش اینجوری میشه ! طرف انگار مرض داره ! خدایی من 14 تا برد پشت هم آوردم بعد از یکی با اختلاف 3 گل عقب افتادم اما این دلقک بازیا رو در نیووردم ...
کاش تو FIFA 12 این مشکلو حل کنن ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر