معرفی فروشگاه های معتبر در زمینه عرضه Xbox 360 و لوازم جانبی

Erfan_Mx2

کاربر سایت
Jan 17, 2007
14
نام
E R F A N
امروز تقریبا به همه مغازه ها زنگ زدم ولی غیر از پیکسل هیچکدوم j\samsung نداشتند.میشه یکی بگه از کجا میتونم j\samsung گیر بیارم؟

gamerman

کاربر سایت
May 31, 2006
234
کدوم گوری می تونم 360 جی آسیا درایو سامسونگ گیر بیارم؟!؟؟؟:mad::((:(

یه سوال دیگه، من اگه هیتاچی بخرم چه ضرری کردم؟؟
[/quote]

یه سر به پیکسل بزن من اونجا زیاد میرم خوبه

Rajer

کاربر سایت
Jan 6, 2007
130
نام
سید نیماخراسانی مقدم
کدوم گوری می تونم 360 جی آسیا درایو سامسونگ گیر بیارم؟!؟؟؟:mad::((:(

یه سوال دیگه، من اگه هیتاچی بخرم چه ضرری کردم؟؟
ببین درایور هیتاچی1. یه کم صداش زیاد2. کمی بیشتر داغ میشه3. فعلا بازیهای xbox1 رو اجرا نمیکنه .فقط همین مورد صدا و گرما توی همش صدق نمی کنه

Taher

مدیر سابق
کاربر سایت
Nov 6, 2005
649
نام
طاهر
ببین درایور هیتاچی1. یه کم صداش زیاد2. کمی بیشتر داغ میشه3. فعلا بازیهای xbox1 رو اجرا نمیکنه .فقط همین مورد صدا و گرما توی همش صدق نمی کنه
یه توضیحی من بدم ...
سر و صدای درایو بیشتر مربوط به سرعت چرخش دیسک داخل درایو هست (البته مواردی که لنز ضعیفه و می خواد با زور دیسک رو بخونه یه سر و صداهای عجیبی ممکنه شنیده بشه).
گرمایی که از داخل درایو حس میشه تقریباً 95% مربوط به اینه که درایو درست بالای GPU ی کنسول قرار داره و Heatsink مربوط به GPU دقیقاً زیر درایو هست و همین باعث میشه که درایو رو گرم کنه، وگرنه خود درایو اونقدرها هم گرما تولید نمیکنه !
بازیهای XBOX1 هم برای کسانی که درایو هیتاچی دارن باید روی DVD9 رایت بشه تا بتونند اجرا کنن. اینطور نیست که اصلاً نتونند اجرا کنند.

tekken_lord

کاربر سایت
Mar 5, 2006
627
با سلام خدمت همه دوستان ظاهراَبحث آداپتور220 خیلی داغ شده
بچه ها هرکس خواست آداپتور 110 خود را به 220 تبدیل کند با من تماس بگیره

Rajer

کاربر سایت
Jan 6, 2007
130
نام
سید نیماخراسانی مقدم
از کجا میتونم کابل اصل مایکرو سافت بخرم ؟؟؟اگه کسی خریده لطفا اسم فروشگاه شماره تلفن وقیمتشو بگه.خیلی ممنون میشم

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,803
نام
امین
از کجا میتونم کابل اصل مایکرو سافت بخرم ؟؟؟اگه کسی خریده لطفا اسم فروشگاه شماره تلفن وقیمتشو بگه.خیلی ممنون میشم
میگن فروشگاه پیکسل اصلش رو میده 45 تومن;)
تبلغیش صفحه ی اول سایت هست:)

gamerman

کاربر سایت
May 31, 2006
234

منم دیروز پیکسل بودم و دیدم کابلش شبیه همینی بود که بچه ها عکسش رو گزاشتن میگن اصله. بعد گفتم اگر میشه تستش کنید چون مخواستم بخرم . خودش اونجا وصل کرد به مانیتورش که LCD SAMSUNG 17 اینچ بود و بعد از تو setting دستگاه گزاشت رو 1280x1024 بعد یهو دیدم بابا عجب چیزی شده . کیفیتش خیلی باحال میشه. Gears of War رو امتحان کرد بعد FIFA 07 رو برام گزاشت کیفیتش از این رو به اون رو شد. نمیدونم حالا دقیقا کابلش اصله اصله یا نه ولی کیفیت خیلی خوبی داشت . یه دونه هم خریدم بهم داد 45000 تومان.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر