معرفی شبیه ساز برای بازی زلدا روی پی سی

ho3ein70

کاربر سایت
Dec 5, 2013
102
نام
ho3einsa
سلام دوستان. الان راهی هست که باهاش بشه legend of the zelda : breath of the wild رو روی پی سی باهاش روون اجرا کرد و بازیش کرد؟ نسخه ی سوییچش باشه بهتره. اگه نشه لطفا یه شبیه ساز برای نسخه wii u معرفی کنین.

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
711
نام
محمد علی
سلام دوستان. الان راهی هست که باهاش بشه legend of the zelda : breath of the wild رو روی پی سی باهاش روون اجرا کرد و بازیش کرد؟ نسخه ی سوییچش باشه بهتره. اگه نشه لطفا یه شبیه ساز برای نسخه wii u معرفی کنین.
محل تاپیک که کاملا اشتباهه ولی خلاصتا نسخه wii u واسش شبیه ساز وجود داره که اسم شبیه سازش cemu هه که هر چه سیستمتون قوی تر باشه بهتر می تونید باهاش بازی کنید
شبیه ساز wii u هم تو بخش شبیه ساز ها تاپیک داره بقیه سوالاتون رو اونجا بپرسید

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
بهتر بود تو همون تابیکهای عمومی سوال میپرسیدید و شبیه ساز سوییچ yuzu و RyujiNX هستن که yuzu بهتره و برای wii u هم Cemu هست
من خودم Cemu برای wii u تست کردم برای همین بازی و pc خوب داری میتونی از سایتهای زیر دانلود کنی و اجرا کنی و میتونی برای بهتر اجرا شدن امولاتور Cemu هم اخرین ورژنش بگیری خودت.

دانلود لینک بازی به همراه امولاتور

در مورد امولاتور سوییچ من خودم تا حالا استفاده نکردم و لینک ویدیو زیر اموزش راه اندازیش هست البته به انگلیسی
از اپارات
از youtube

• Like
Reactions: ho3ein70

XPgame.net

⛩ XPgame ⛩ فروشگاه دیجیتال
کاربر سایت
Mar 28, 2021
80
نام
XPgame
سوالی که مطرح هست اینه که ایا Emulator ها به نسبت قدرت سخت افزار فرق میکنه چقدر کارایی دارن؟ از این نظر که یه شبیه ساز کلا بد بیلد شده باشه و با هر سخت افزاری بد کار کنه اگرکه اینجوریه در این حالت کدوم شبیه ساز ها بهترن؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر