شایعه معرفی ریمیک یک بازی بزرگ پلی استیشن در پایان 2021

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
به‌تازگی خواننده و ترانه‌سرایی به‌نام Eabha McMahon عنوان کرده که در ماه دسامبر پیش‌رو، از ریمیک یک عنوان بزرگ PlayStation رونمایی خواهد شد. با بازی سنتر و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.
لوگوی پلی استیشن

این موضوع در مصاحبه‌ای که اخیرا خانم Eabha McMahon با برنامه رادیویی ایرلندی The Lunchbox انجام داد، مطرح شده است. او که بیشتر با نام ایوا شناخته می‌شود، در مصاحبه مذکور به کار کردن روی بازسازی یک بازی که ظاهرا عنوان بزرگی است، اشاره کرده و گفته که معرفی این اثر را در کریسمس (ماه دسامبر) خواهیم دید:
بله، در حقیقت این اتفاق حدود یک سال و نیم پیش رخ داد—درست بعد از اینکه همه‌گیری جهانی آغاز شد. مایکل مک‌گلین (آهنگساز) با من تماس گرفت و گفت قرار است که برای ریمیک یک بازی پلی استیشن موسیقی بنویسیم. او برای بازی‌های سرشناس مختلفی موسیقی نوشته، اما خود من یک گیمر نیستم.​
به هر حال، او به من گفت که آن‌ها به‌دنبال یک قطعه به زبان ایرلندی هستند. بنابراین من فقط در نوشتن متن زبان ایرلندی دخیل بودم. دختر او آهنگ را خواند و همسرش به همراه خود مایکل، کار تنظیم را انجام دادند. مایکل همچنین در بخش زبان این قطعه نیز به با من کار کرد، بنابراین کاری که انجام شد تقریبا یک همکاری خانوادگی بود.​
شما برای مدت‌ها نمی‌دانید که برای چه چیزی موسیقی می‌نویسید. همه‌چیز مبهم و نامعلوم است چون آن‌ها نمی‌خواهند اطلاعاتی به بیرون درز کند. اما این بازی در حقیقت قرار است که در کریسمس معرفی شود. اکنون در مورد آن شنیده‌ام و برایم تأیید شده که یک بازی بزرگ است.​

با توجه به اشارات بالا و اینکه این بازی شامل قطعه موسیقی با زبان ایرلندی خواهد بود، گزینه‌های احتمالی در مورد اینکه با چه پروژه‌ای طرف هستیم پایین‌تر می‌آید. اما همچنان پروژه‌ای که مک‌مان در مصاحبه خود به آن اشاره کرده می‌تواند هر چیزی باشد. در هر صورت، رویداد The Game Awards در 9 دسامبر (18 آذر) برگزار می‌شود و ممکن است معرفی این ریمیک را در آنجا ببینیم. همچنین شایعاتی نیز مبنی بر بازگشت رویداد PSX نیز وجود دارد، اما سونی تاکنون به‌طور رسمی برگزاری این رویداد را تأیید نکرده است.​

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
و قطعا یه ریمیک مثل دیمنز سولز یا رزیدنت ایول ۲ برای گیمرها هم خیلی بهتر و ارزشمند‌تر از بازیهایی هستن که مثلا جدیدن ولی به لعنت خدا نمیارزن ...
حرفت حق هست . سناریو بازی های الان آبکی شده

رد دد یک / رزیدنت ۱ و ۴ / لست ۱ برای کامپیوتر ریمیک بشوند فروششون تضمین شده است .

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,029
نام
نیما
ضمنا یه نکته ای هم دوستان در نظر نمیگیرن ، اینکه یک استودیو ریمیک میسازه و آیا این خوبه یا نه، به این بستگی داره که کلا سابقه کاری اون استودیو چی هست و چه بازیهایی منتشر کرده و در آینده قراره چیکار کنه ؟
به هر حال آمار انتشار بازی توسط استودیوها مشخصه ، کیفیتشون هم مشخصه.
اگر ND بیاد مثلا 2022 یه ریمیک بده و 2024 یه عنوان جدید و خفن، نمیشه بهش ایراد گرفت که چرا ریمیک ؟!
الان استودیوهایی که بازیهای AAA با پروداکشن ولیو بالا و با کیفیت میسازن نمیتونن هر سال یا هر 2 سال یکبار بازی جدید منتشر کنن (غیر از Insomniac که کارمنداش لاین تو لاین تونی اسنیف میکنن :D)

در نتیجه از دلواپسان عزیز دعوت میکنم که آرامش خودتون رو حفظ کنید ...

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
ریمیک عناوین قدیمی بد نیست. ریمستر زور داره و مزخرفه.

البته اگر ریمیک درخور و بازی خوب باشه و قیمت بازی هم کمتر از عناوین روز واقعا خوبه. همون سایفون فیلتر ها رو ریمیک کنن واس خیلی ها حتی ارزش کنسول خریدن داره.

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,342
با توجه به
افزایش هزینه ساخت بازی ها در هر نسل
کم بودن اینستال بیس کنسول های نسل جدید تا میانه های نسل
فروش عالی GOT به عنوان ای پی جدید و بطور کلی بازی ها در پایان نسل
آشنایی کم با سخت افزار جدید
من انتظارم اینه و برام طبیعیه که تا میانه های نسل ریمیک و ریمستر و ادامه ی آی پی های قدیمی بیشتری ببینیم چون ریسک کمتری داره
البته که قطعا ای پی های جدید هم خواهیم داشت . . . خیلی از بازی های مایکروسافت که معرفی شدن و طبق گفته هرمن هالست نصف بازی های در دست توسعه برای PS5 . . . جدیدن
ساخت ای پی جدید برای پایان نسل ریسک کمتری داره
ضمن اینکه سازنده ها اشنایی کامل با سخت افزار پیدا کردن و موتورشون رو هم ارتقا دادن

ریمیک لست هم توجیه زیادی نداره بنظرم . . . ولی برام جالبه که چی از اب درمیاد بخاطر اینکه
بازی فقط برای ps5 ساخته میشه این یعنی از لست دو ایی که خودش خیلی خوب بود هم قراره بهتر باشه
حالا که دارن ریمیکش میکنن تکلیف نقشه های انلاینش چی میشه . . . اگه اونا هم ریمیک کنن پس شاید بخوان کالکشن یک و دو بدن

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,029
نام
نیما
آخرش به این پرسش پاسخ ندادید!
این به سلیقه‌ی آدما بستگی داره بروس علی.
برای همه یکسان نیست که از من استعلام میگیری...
من از این دو تا بازی بدم نمیاد ولی مثلا همون دیمنز سولز رو به جفتشون ترجیح میدم.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
من با ریمیک بازی ها تا PS2 مشکلی ندارم ولی از PS3 به بعد چرا. اونم در صورتی که واقعا نابود باشن و با ریمیک شدن واقعا متحول بشن (البته اینم بگم با ریمیک DeS هم مشکلی نداشتم چون واقعا از همه نظر نابوده نسخه اصلی). چون که این سوال به وجود میاد چی رو میخوان ریمیک کنن؟ این بازی ها کیفیت بصریشون واقعا خوبه و گیم پلی هم معمولا اوکی هست. یه ریمستر جوابگو هست برای این نوع بازی ها.

ترسم از اون روزیه که رفته رفته بیان جلو و امسال بازی بدن و سال بعد ریمیکش کنن. نسل قبل که تا تونستن ریمستر کردن تو پاچه ملت. این نسل انتظار میره حداقل عناوین خیلی قدیمی رو ریمیک کنن یا زنده کنن IP های مرده رو حداقل.

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,595
ترسم از اون روزیه که رفته رفته بیان جلو و امسال بازی بدن و سال بعد ریمیکش کنن. نسل قبل که تا تونستن ریمستر کردن تو پاچه ملت. این نسل انتظار میره حداقل عناوین خیلی قدیمی رو ریمیک کنن یا زنده کنن IP های مرده رو حداقل.
البته اون رو همین الان یه سری از ناشر ها دارن می کنن دیگه، تازه نمی ذارن به یک سال برسه همون روز عرضه بازی این کارو می کنن :D همون نسخه 70 دلاری( یا بعضا بیشتر) که به عنوان نسخه نسل نهمی منتشر می کنن
اینطور که بعضی ناشر ها دارن پیش میرن چند وقت دیگه میان آپشنهای گرافیکی بازی ها تو PC رو هم با DLC بهمون می فروشن.

• Like
Reactions: Rohshen and z2s sas

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
از ریمیک بازی های قبل نسل 6 به شدت استقبال میکنم. نسل 5 به خصوص از دید رترو دیگه عذابه بازی کردنش. خیلی دوست دارم اون خاطرات را با کیفیت به روز دوباره تجربه کنم.

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
به نظر من هم ریمیک خوبه و هم ریمستر. بازی‌های نسل‌های قدیمی رو بخوایم 4k بازی کنیم نیاز به ریمستر هست دیگه... ۴۸۰پی بازی کنیم؟
بعدش شما خودت رو نبین که بازی‌ها رو رفتی و دیگه طالبش نیستی، خیلیا ممکن یه بازی قدیمی رو کلا نرفته باشن یا اصلا بخوان تجدید خاطره کنن یا کلا زمانی که بازی اومده سنشون کم بوده... چه بهتر که بتونن اون بازی رو با کیفیت بهتری تجربه کنند.

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
با اینهمه ریمیک و ریمستر به این نتیجه رسیدم همون کنسول قدیمی خودم و نگه دارم حداقل دوباره پول نمیدم واسه یه بازی :D :D یعنی رسما سس ماس :D:D

m49663

کاربر سایت
Sep 27, 2010
653
نام
علیرضا
من تجربش نکردم ولی دیمن سولز یک بازی جدیده؟ چون تا جایی که شنیدم و دیدم لول دیزاین، گیمپلی، دشمنان و در کل محتوای بازی تماما همون بازی سابق هست صرفا از نظر ویژوالی و پرفورمنس کاملا نسل 9یی شده...

======================

ریمیک عناوینی مثل RE 2 و 3 و یا FF7 که کاملا یک بازی جدید در بطن قدیم بودن بنظرم بد نیست. ولی شخصا بنظرم تیم هایی که میتونن بازی های فوق العاده اریجینالی بسازن (مثل استدیوهای فرست پارتی سونی) اینکه وقت و انرژیشونو سر ریمیک ها هدر بدن، اونقدر جالب نیست...

مثال بارزش همین ناتی داگ که شخصا دوست دارم یک IP جدید مثل Tlou بدن بیرون و Hit شه تا اینکه درصد عظیمی از استدیو درگیر ریمیک بازی 8 سال پیش باشه.
من دیمنسولز رو تازه تموم کردم تایید میشه حرفت عینا همون نسخه قدیمیه با گرافیک بهتر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر