شایعه معرفی ریمیک یک بازی بزرگ پلی استیشن در پایان 2021

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
به‌تازگی خواننده و ترانه‌سرایی به‌نام Eabha McMahon عنوان کرده که در ماه دسامبر پیش‌رو، از ریمیک یک عنوان بزرگ PlayStation رونمایی خواهد شد. با بازی سنتر و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.
لوگوی پلی استیشن

این موضوع در مصاحبه‌ای که اخیرا خانم Eabha McMahon با برنامه رادیویی ایرلندی The Lunchbox انجام داد، مطرح شده است. او که بیشتر با نام ایوا شناخته می‌شود، در مصاحبه مذکور به کار کردن روی بازسازی یک بازی که ظاهرا عنوان بزرگی است، اشاره کرده و گفته که معرفی این اثر را در کریسمس (ماه دسامبر) خواهیم دید:
بله، در حقیقت این اتفاق حدود یک سال و نیم پیش رخ داد—درست بعد از اینکه همه‌گیری جهانی آغاز شد. مایکل مک‌گلین (آهنگساز) با من تماس گرفت و گفت قرار است که برای ریمیک یک بازی پلی استیشن موسیقی بنویسیم. او برای بازی‌های سرشناس مختلفی موسیقی نوشته، اما خود من یک گیمر نیستم.​
به هر حال، او به من گفت که آن‌ها به‌دنبال یک قطعه به زبان ایرلندی هستند. بنابراین من فقط در نوشتن متن زبان ایرلندی دخیل بودم. دختر او آهنگ را خواند و همسرش به همراه خود مایکل، کار تنظیم را انجام دادند. مایکل همچنین در بخش زبان این قطعه نیز به با من کار کرد، بنابراین کاری که انجام شد تقریبا یک همکاری خانوادگی بود.​
شما برای مدت‌ها نمی‌دانید که برای چه چیزی موسیقی می‌نویسید. همه‌چیز مبهم و نامعلوم است چون آن‌ها نمی‌خواهند اطلاعاتی به بیرون درز کند. اما این بازی در حقیقت قرار است که در کریسمس معرفی شود. اکنون در مورد آن شنیده‌ام و برایم تأیید شده که یک بازی بزرگ است.​

با توجه به اشارات بالا و اینکه این بازی شامل قطعه موسیقی با زبان ایرلندی خواهد بود، گزینه‌های احتمالی در مورد اینکه با چه پروژه‌ای طرف هستیم پایین‌تر می‌آید. اما همچنان پروژه‌ای که مک‌مان در مصاحبه خود به آن اشاره کرده می‌تواند هر چیزی باشد. در هر صورت، رویداد The Game Awards در 9 دسامبر (18 آذر) برگزار می‌شود و ممکن است معرفی این ریمیک را در آنجا ببینیم. همچنین شایعاتی نیز مبنی بر بازگشت رویداد PSX نیز وجود دارد، اما سونی تاکنون به‌طور رسمی برگزاری این رویداد را تأیید نکرده است.​

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
یعنی ممکنه Folklore باشه...!!!! [-o< 8-> اگه درست یادم مونده باشه، این بازی هم ایرلندی بود. یا شایدم British. دونو واقعا :D ولی کاشکی Folklore باشه. به نظرم بازی خیلی جذابی بود که زیاد دیده نشد.
View attachment 227584
والا اینطوری که ایشون تو مصاحبه صحبت کرده یه شرلوک هلمز لازمه تا بیاد گزینه های احتمالی رو بررسی کنه. :D من خودم زیاد به نتیجه خاصی نرسیدم. :D

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
این ریمیک ریمستر دیگه واقعا شورش دراومده ! تموم کنید این مسخره بازی رو بابا ! ناسلامتی نسل نه شروع شده! :|
وقتی ایده ها ته بکشه هزینه ساخت بازی ها تا اینقدر بره بالا معلوم همچین وضعیت هم پیش میاد ریمیک و ریمستر کردن یه بازی محبوب هم یه کار بدون دردسر و ریسکه برای پول پارو کردن همه هم می خرن

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,028
نام
نیما
در اصل شما باید بگی گیمرها خسته نشدن از اینهمه ریمیک خریدن؟!
اگر فرض بگیریم این خبر مربوط به سونی باشه" طرف وقتی میبینه ریمیک بازیه بشدت سخت Demon's Souls کمتر از یکسال 1.4 میلیون فروش میکنه چرا سراغ ریمیک عناوین محبوبتر و آسونتر نره که مطمئنا فروش چند برابری خواهند داشت.
و قطعا یه ریمیک مثل دیمنز سولز یا رزیدنت ایول ۲ برای گیمرها هم خیلی بهتر و ارزشمند‌تر از بازیهایی هستن که مثلا جدیدن ولی به لعنت خدا نمیارزن ...

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,092
نام
محمد علی
و قطعا یه ریمیک مثل دیمنز سولز یا رزیدنت ایول ۲ برای گیمرها هم خیلی بهتر و ارزشمند‌تر از بازیهایی هستن که مثلا جدیدن ولی به لعنت خدا نمیارزن ...
یه چیزی مثل ریمیک دیمنز سولز یا رزیدنت ۲ عملاً یه بازی جدیده. به خصوص رزیدنت دو واقعاً یه بازی جدیده.

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,028
نام
نیما
یه چیزی مثل ریمیک دیمنز سولز یا رزیدنت ۲ عملاً یه بازی جدیده. به خصوص رزیدنت دو واقعاً یه بازی جدیده.
اصولا ریمیک یعنی همین دیگه ... FFVII هم همین بود ، اونایی که رزولوشن و فریم ریت و تکسچرها رو ارتقا میدن ریمستر میشه.
ریمیک اگر درست و با کیفیت انجام بشه جذابه و ارزش خودش رو داره.

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
من تجربش نکردم ولی دیمن سولز یک بازی جدیده؟ چون تا جایی که شنیدم و دیدم لول دیزاین، گیمپلی، دشمنان و در کل محتوای بازی تماما همون بازی سابق هست صرفا از نظر ویژوالی و پرفورمنس کاملا نسل 9یی شده...

======================

ریمیک عناوینی مثل RE 2 و 3 و یا FF7 که کاملا یک بازی جدید در بطن قدیم بودن بنظرم بد نیست. ولی شخصا بنظرم تیم هایی که میتونن بازی های فوق العاده اریجینالی بسازن (مثل استدیوهای فرست پارتی سونی) اینکه وقت و انرژیشونو سر ریمیک ها هدر بدن، اونقدر جالب نیست...

مثال بارزش همین ناتی داگ که شخصا دوست دارم یک IP جدید مثل Tlou بدن بیرون و Hit شه تا اینکه درصد عظیمی از استدیو درگیر ریمیک بازی 8 سال پیش باشه.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,099
ریمیک عناوینی مثل RE 2 و 3 و یا FF7 که کاملا یک بازی جدید در بطن قدیم بودن بنظرم بد نیست.
دقیقا.
به نظر من هم ریمیک هایی مثل RE2,3 و FF VII ارزش بیشتری دارند چون عناوین قدیمیش واقعا گیم پلی outdatedـی دارند الان و ریمیکشون در واقع یک بازی جدید حساب میشه، چون طراحی گیم پلی، مراحل، زاویه دوربین، کامبت سیستم و ... همه ریمیک شده.

از یه طرف دیگه هم قیمت گذاری هست که به نظر من اگر ریمیک در حد عناوین بالا نباشه، نباید با قیمت کامل عرضه بشه. مثل Mafia Definitive Edition که مراحل و گیم پلی همون بود و فقط گرافیک و انیمیشن ها ریمیک شد، به همین خاطر هم با قیمت 40 دلار عرضه شد، نه 60 دلار.

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,354
من تجربش نکردم ولی دیمن سولز یک بازی جدیده؟ چون تا جایی که شنیدم و دیدم لول دیزاین، گیمپلی، دشمنان و در کل محتوای بازی تماما همون بازی سابق هست صرفا از نظر ویژوالی و پرفورمنس کاملا نسل 9یی شده...

======================

ریمیک عناوینی مثل RE 2 و 3 و یا FF7 که کاملا یک بازی جدید در بطن قدیم بودن بنظرم بد نیست. ولی شخصا بنظرم تیم هایی که میتونن بازی های فوق العاده اریجینالی بسازن (مثل استدیوهای فرست پارتی سونی) اینکه وقت و انرژیشونو سر ریمیک ها هدر بدن، اونقدر جالب نیست...

مثال بارزش همین ناتی داگ که شخصا دوست دارم یک IP جدید مثل Tlou بدن بیرون و Hit شه تا اینکه درصد عظیمی از استدیو درگیر ریمیک بازی 8 سال پیش باشه.
اگه لول دیزاین، گیمپلی، دشمنان و در کل محتوای بازی تغییر می دادن جادویی بازی از بین می رفت
در طول یک ده گذشته صد ها کپی در ابعاد مختلف از سری سولز ساخته شده , چیزی که سری سولز چند لول بالاتر قرار می ده همین طراحی مرحله / نقشه / دشمنان

ریمیک tlou تیم VASG سال 2018 شروع کرد
بعد از تاخیر PART 2 کل تیم VASG به استودیو پشتیبان ناتی داگ تبدیل شدن تا بازی به 2020 برسه
بعد از انتشار بازی ساخت سریال پیش اومد و سونی ساخت مراحل پایانی ریمیک به تیم اصلی سپرد
همین
حتی خود شرایر تایید کرد ریمیک tlou کار درستی بوده

الان تیم اصلی دراکمن مشغول پیش تولید بازی بعدی
بخش دیگه هم مشغول بخش انلاین
تیم فنی هم مشغول ارتقا موتور
حتی اگه ریمیکی هم در کار نبود باز هم پیش تولید بازی بعدی / ارتقا موتور 2 سال طول می کشید , بازی بعدی 2024 بود
در این بازه پیش تولید , بقیه اعضای استودیو روی ریمیک / انلاین کار کردن
هر چند ساخت ریمیک هم به پایان رسیده و سونی منتظر پخش سریال TLOU

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر