معرفی روش های cooling و تعمیر سه چراغ قرمز

noctambulant

کاربر سایت
Feb 28, 2008
152
ممنون ، يعني اگر هم درست بشه بهتر بفروشمش؟
همون بهتر كه تو فكر خريد يك PS3 باشم. دستگاهي كه بخاطر يك ساعت در روز بخواد اينجوري بشه معلوم به قدر يك تك توماني هم ارزش نداره.
چون من هرچي حساب ميكنم ميبينم! شايد بيشترين باري كه از اين كنسول استفاده كردم 3 ساعت بوده اونم سر بازي Gears Of War و همين ...
آره حتما بفروشش ، چون دیگه قابل اطمینان نیست .. ممکنه بازم 3 چراغ بده و دیگه اصلا قابل تعمیر نباشه . البته مدلای لانچ عین لوپ لوپن ، مثلا کنسول آقا اشکان در حد یک سرور کار میکنه و هیچیشم نشده ولی کنسول شما با 1 ساعت بازی کردن مرخص شده . بازم میگم اگه یه فالکون بگیری دیگه خیالت تقریبا راحته بابت 3 چراغ . فن هاشو 12v کنی تا 7-8 ساعت راحت میشه بازی کرد .(>>>> GTA IV <<<<)

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
پلی 3 هم مشکلاتی داره مثل خرابی لنز:((
خرابي لنز بهتر! يا اين كه ييهو كنسول رو بندازي تو سطل آشغال؟
واقعا به نظرت كدوم بهتر؟
قا تا شب جمعه:biggrin1: یه روز مونده من بی نوا دو بار دستگاهم سه چراغه شده:(( یه بار درست شد دوباره 10 روز بعد خراب شد:confused: که باز بردم تعمیرگاه :evil:لطفا یه راه حل بدین که دیگه مشکل نداشته باشیم لطفا! وگرنه من میدونم و شما:mad:
برو دستگاه روشن كن كليد جستجو گر كنترل كه روي دستگاه زير جاي مموري هاست رو بگير و بعد دكمه اجكت درايور دستگاه رو بزن چراق قرمز شروع به تغيير ميكنه چهار بار كه بزني چهار نوع چراغ ميده كه اينجوريه :
اگر تك چراغ بود يعني عدد يك
اگر دو چراغ بود يعني عدد دو
اگر سه چراغ بود يعني عدد سه
و اگر چهار چراغ بود يعني عدد صفر = 0
بعد نگاه ببين چي ميشه مثلا
0020 كه براي من داد دو بار چهار چراغ و يك بار دو چراغ و باز هم چهار چراغ ...
بعد ارورش بگو ببينيم چي ميشه!
من كه نميدونم بفروشمش! پول از كجا بيارم باز بگيرم؟
آره حتما بفروشش ، چون دیگه قابل اطمینان نیست .. ممکنه بازم 3 چراغ بده و دیگه اصلا قابل تعمیر نباشه . البته مدلای لانچ عین لوپ لوپن ، مثلا کنسول آقا اشکان در حد یک سرور کار میکنه و هیچیشم نشده ولی کنسول شما با 1 ساعت بازی کردن مرخص شده . بازم میگم اگه یه فالکون بگیری دیگه خیالت تقریبا راحته بابت 3 چراغ . فن هاشو 12v کنی تا 7-8 ساعت راحت میشه بازی کرد .(>>>> GTA IV <<<<)
آخه فروشش! تو فكرش هم هستم مسئله اين كه نميدونم ميتونم به جاش يك دونه ديگه بگيرم! يا نه ...
مثلا اگر من اين رو 200 بفروشم چقدر بايد بزارم روش يك Arcade بگيرم؟ اصلا ارزش داره؟
راستي الان Arcade ها دسته بي سيم دارند يا با سيم؟
نميدونم اگر بتونم اين كنسول كه درست شد رو حداقل 320 اينجوري ها با چندتا بازي بفروشم! بدون هارد يكي بگيرم خودم پارسال 480 گرفتم.

آخرین ویرایش:

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
یه راه حل بدید که دیگه این بلا به سرش نیاد لطفا :blushing:
تنها راه حلي كه الان وجود داره اين كه كنسول بفروشي يك فالكون بگيري و تمام ...
راه حل ديگه اي نيست! همه چيز روي كنسول هاي لانچ 50 در 50 است! ديدي كه مال آقا اشكان مدير همين سايت! توي 24 ساعت روز 48 ساعت روشن! هيچي اش هم نميشه (من چشمم يك كم ميگيره ها :-")
اقا من صحبت كردم ! قرار شد يكي از فاميل هامون يك اليت از دوبي بياره ! ارزش داره؟
اون طرف ها ماكروسافت نمايندگي داره!؟

Mamad Metal

عضو جدید
Jun 22, 2006
631
نام
محمد
اقا مهدی شما چطوری کنسولتونو رنگ کردین؟؟
جای Ring Light رو چکار کردین ؟؟ چون به نطر خودم اگر قسمت Ring light رو رنگ کنیم چراغش دیده نشه....

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
اقا مهدی شما چطوری کنسولتونو رنگ کردین؟؟
جای Ring Light رو چکار کردین ؟؟ چون به نطر خودم اگر قسمت Ring light رو رنگ کنیم چراغش دیده نشه....

با اسپری .
بعد از رنگ کردن با یه وسیله نوک تیز یا تیغ رنگ روی چراغها رو تراشیدم .
راه حل ديگه اي نيست! همه چيز روي كنسول هاي لانچ 50 در 50 است! ديدي كه مال آقا اشكان مدير همين سايت! توي 24 ساعت روز 48 ساعت روشن! هيچي اش هم نميشه (من چشمم يك كم ميگيره ها :-")
اینطوری هم که شما میگید نیست 50 ، 50 . اگه میبینید که تعدادی میان و میگن کنسولشون سه چراغ شده دلیل نمیشه که بگید کنسولهای سری قبل شانسی هستن . اینایی که میبینید اکثرا وقتی برای کنسولشون مشکل پیش میاد این سایت رو پیدا میکنن و درخواست کمک میکنن و تا قبل از این چیزی از روشهای صحیح کنسول نمیدونستن (البته همه رو نمیگم ولی اکثرا اینطورین) . درضمن عادیه که بین دهها و یا صدها کنسول تعدادی بسیار کمی دچار مشکل بشن چون کنسول هم یه وسیله الکترونیکیه .
توی شهرمون چند تا کلوپ رو میشناسم که 360 دارن و تا بحال کنسولشون مشکلی نداشته و دارن حسابی باهاش پول درمیارن . بهتره این بحث شانسی بودن و یا اشکال داشتن 360 رو تموم کنیم چون شرکت تولید کننده بعد از 2 سال و نیم تولید جای اشکالی توی کارش نذاشته که بخواد زیر سوال بره .

آخرین ویرایش:

noctambulant

کاربر سایت
Feb 28, 2008
152
اقا من صحبت كردم ! قرار شد يكي از فاميل هامون يك اليت از دوبي بياره ! ارزش داره؟
اون طرف ها ماكروسافت نمايندگي داره!؟
آره خوب ، 100% . elite کاملترین پک 360 هست . اگه pal بگیری برات کمتر از 500 تومن در میاد . بله نمایندگی داره تو سایت xbox.com نماینده هارو نوشته .

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
اینطوری هم که شما میگید نیست 50 ، 50 . اگه میبینید که تعدادی میان و میگن کنسولشون سه چراغ شده دلیل نمیشه که بگید کنسولهای سری قبل شانسی هستن . اینایی که میبینید اکثرا وقتی برای کنسولشون مشکل پیش میاد این سایت رو پیدا میکنن و درخواست کمک میکنن و تا قبل از این چیزی از روشهای صحیح کنسول نمیدونستن (البته همه رو نمیگم ولی اکثرا اینطورین) . درضمن عادیه که بین دهها و یا صدها کنسول تعدادی بسیار کمی دچار مشکل بشن چون کنسول هم یه وسیله الکترونیکیه .
توی شهرمون چند تا کلوپ رو میشناسم که 360 دارن و تا بحال کنسولشون مشکلی نداشته و دارن حسابی باهاش پول درمیارن . بهتره این بحث شانسی بودن و یا اشکال داشتن 360 رو تموم کنیم چون شرکت تولید کننده بعد از 2 سال و نیم تولید جای اشکالی توی کارش نذاشته که بخواد زیر سوال بره .
مسئله! شانسي اصلا به شركت كاري ندارم.
يكي از بچه ها يك حرف باحالي زد! امكان داره حتي توي بار كه هست و داره مياد مشكل پيدا كنه. خيلي از وسايل هستند!
قبول دارم. منم اولش دنبال اين چيز ها نبودم! آخه هيچ كس هم به ما نگفت كه اصلا اين X-Clamp چي هست! من فكر ميكردم مربوط به كيس هست :biggrin1: و ربطي به داغ كردن نداره!
خب مثلا! اين كه كنسول آدم خاموش باشه ييهو سه چراغ بشه! به نظرت معنيش چيه؟ :confused:

آره خوب ، 100% . elite کاملترین پک 360 هست . اگه pal بگیری برات کمتر از 500 تومن در میاد . بله نمایندگی داره تو سایت xbox.com نماینده هارو نوشته .
اگر مشكلي پيش نياد Elite ميگيرم! اگر هم كه نشد ديگه فوقش يكي از اين پرمينيوم هاي HDMI دار ها ...
يكي از دوستان كه ميگفت Elite زير 400 ميشه! آخه نسخه UC اش رو زده 450 دلار! شنيدم نسخه Pal اش كمتر شده!
حالا به نظرتون ارزش داره من الان اين كنسول كه دادم سه چراغ شده به نكس جن شنبه بهش زنگ بزنم بگم X-Clamp هم بكنه؟ يا بيخيال بشم؟:confused: يعني بالاش پول بدم! ؟ كه اين كار بكنه! و شايد درست بشه؟ با اين كار!
من فقط يك سوال برام وجود داره ! و هنوز كشفش نكردم. كنسول من زماني كه سه چراغ شد كاملا خاموش بود! وقتي فيش شارژ رو كشيدم كنسول يك بار روشن شد و بعدش خاموشش كردم. تقريبا يك نيم ساعت بعدش ميخواستم بازي كنم كه روشنش كردم دي وي دي PGR 4 بزارم! زحمت كشيد سوخت.
توي اون زمان هم از شب قبلش تا اون روز اصلا روشن نشده بود براي بازي! به نظرتون چرا اينجوري ميشه؟
محل تهويه اش هم خيلي خوب بود چون دقيقا بالاش كولر گازي بود و بقلش هم پنكه! و هوا همين طور عوض ميشد توي تابستون و الان هم پنكه هميشه روشن بود.
هنوز هزار تا سوال برام توي اين 360 مونده! واقعا يك هفته بي 360 مثل يك سال! ميمونه:((

ali954

کاربر سایت
Nov 18, 2007
1,080
نام
علی
به نظر من حتما واسه نکست جن بفرست
حداقل مطمین میشی که دیگه درست میشه یا نه
بالاخره بعد از این همه مدت تجربه کاری تعمیر کارا بالاتر رفته و امکان تعمیر نیز زیاد تر شده
به هر حال امیدوارم کنسولت درست بشه

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
به نظر من حتما واسه نکست جن بفرست
حداقل مطمین میشی که دیگه درست میشه یا نه
بالاخره بعد از این همه مدت تجربه کاری تعمیر کارا بالاتر رفته و امکان تعمیر نیز زیاد تر شده
به هر حال امیدوارم کنسولت درست بشه
دست نكس جن هست! فقط نميدونم خودش X- Clamp ميكنه يا بايد بهش بگيم؟

silent_hill54

کاربر سایت
Jan 6, 2008
913
دوستان نظرتون چیه؟
img1515lp6.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر