معرفی روش های cooling و تعمیر سه چراغ قرمز

bigam

کاربر سایت
Jul 26, 2007
695
نام
مجتبی
اینو میگم دوستان
ofnd09.jpg

Midpoorya

کاربر سایت
Oct 2, 2007
479
نام
پوریا
آقا مهدی یه سوال داشتم
میشه از فن های خود کنسول یه جفت گرفت بعد درسمت راست کنسول(در حالت افقی)گذاشت در حالتی که هوا رو به داخل بده
چون دقیقا مثل فن های خود کنسول عمل می کنه فکر کنم یه گردش هوای خوب تو کنسول بوجود بیاد نه؟
در ضمن قابل توجه دوستانی که نمی خوان کنسولشون رو باز کنن می تونن فن های جنابSony رو بخرن در پشت کنسول بزارن بعد این فنها رو 12ولت کنن(مثل اینترکولر قرار بدن) فکر کنم تا حدودی مثل 12 ولت کردن فن های داخل کنسول عمل کنه درسته آقا مهدی؟
موفق باشید.

mmmm

کاربر سایت
Jul 10, 2006
580
نام
M
آموزش تصويری روش x-clamp کردن
http://www.youtube.com/watch?v=7gzeCOc61iY

با سلام

دوست عزیز من لینک شما رو از youtube دانلود کردم و تبدیل کردم به WMA و در rapishare اپلود کردم برای کسانی که نمی تونن وارد youtube بشن یا می خوان این کلیپ رو داشته باشن

این هم لینک دانلود روش X-Clamp قابل اجرا در Windows Media Playe :

http://rapidshare.com/files/93934638/X-Clamp.wmv.html

Ali_Reza

کاربر سایت
Sep 25, 2005
538
نام
علیرضا
راستی علی رضا جان دوست شما که اون کار رو برای شما انجام داد
پیچ ها رو به بدنه آهنی وصل کرد و یا اینکه مستقیم به خود برد با مهره وصل کرد .؟

والا خليل جان تا اونجايي كه من يادم مياد فكر ميكنم به خود برد وصل كرد.
من سعي ميكنم اطلاعات دقيق تر بگيرم و اگه بشه يه تحقيقاتي راجع به اين قضيه انجام بدم ببينم چي ميشه.

GAMING_IS_MY_LIIFE

کاربر سایت
Feb 10, 2008
2
نام
عليرضا
حالا که از اقا پیام یه فالکون جور کردم میگم فقط زیر دستگاه یه نیم ساعت که روشنه عین کوره داغ میشه یه وقت برا دستگاه مشکلی پیش نیاد:(

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
اینو میگم دوستان
ofnd09.jpg
این سوراخها مربوط به خود کنسوله . در واقع جای پایه های درایو .
آقا مهدی یه سوال داشتم
میشه از فن های خود کنسول یه جفت گرفت بعد درسمت راست کنسول(در حالت افقی)گذاشت در حالتی که هوا رو به داخل بده
چون دقیقا مثل فن های خود کنسول عمل می کنه فکر کنم یه گردش هوای خوب تو کنسول بوجود بیاد نه؟
در ضمن قابل توجه دوستانی که نمی خوان کنسولشون رو باز کنن می تونن فن های جنابSony رو بخرن در پشت کنسول بزارن بعد این فنها رو 12ولت کنن(مثل اینترکولر قرار بدن) فکر کنم تا حدودی مثل 12 ولت کردن فن های داخل کنسول عمل کنه درسته آقا مهدی؟
موفق باشید.
اضافه کردن فن زیر یا پشت کنسول جز اینکه ایجاد اختلال کنه توی گردش هوا و خروج هوا ، هیچ فایده دیگه ای نداره .
دیگه اینترکولر رفته کنار؟
صبح بخیر;)
حالا که از اقا پیام یه فالکون جور کردم میگم فقط زیر دستگاه یه نیم ساعت که روشنه عین کوره داغ میشه یه وقت برا دستگاه مشکلی پیش نیاد:(
ممکنه بیاد ، شایدم نیاد :laughing:
راه پیشگیری هست ، اگه نگرانی انجام بده .

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
در مورد اضافه کردن هتسینک روی دو چیپ جلوی هتسینک مشکل اصلی در چسبوندش روی اوناس . من که برای چسبوندنش چیزی بنظرم نمیرسه اگه دوستان نظری دارن بگن تا استفاده کنیم .

آخرین ویرایش:

bigam

کاربر سایت
Jul 26, 2007
695
نام
مجتبی
راستی فن اگه بغله کنسول بزایم خیلی هم خوبه البته دور پایین
مگه این کاغذ تو خوده کنسول هست اخه من تا حالا باز نکردم:blushing:

آخرین ویرایش:

Saren Arterius

کاربر سایت
Oct 27, 2007
804
نام
BiG MaMMaD
حالا که از اقا پیام یه فالکون جور کردم میگم فقط زیر دستگاه یه نیم ساعت که روشنه عین کوره داغ میشه یه وقت برا دستگاه مشکلی پیش نياد
فالكن رو تو كوره هم بذاري داغ نميكنه ، برو سر خودتو كلاه بذار ما اينجا انقدر احمق نيستيم كه نفهميم كه تو كدومي ، جناب آقاي فنبوي PS3 ... .
البته کاری ندارم که ایشون کی هست ولی دوستانی که فالکون و زیفر دارن از بابت گرمای خارج شده از پشت کنسول نگرانن ، هر چند شاید نگرانی بی مورد باشه ولی از این مادربوردها هم خرابی گزارش شده
نه خواستم بگم تا اين حدي كه اين جناب خوشحال ميگه نيست ، در ضمن اون ID ش تقلبيه !

آخرین ویرایش:

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
مگه این کاغذ تو خوده کنسول هست اخه من تا حالا باز نکردم:blushing:

کدوم کاغذ :confused:
هیچ کاغذی داخل کنسول نیست .
کنسولتو باز کن ، همه چی دستت میاد ;)
فالكن رو تو كوره هم بذاري داغ نميكنه ، برو سر خودتو كلاه بذار ما اينجا انقدر احمق نيستيم كه نفهميم كه تو كدومي ، جناب آقاي فنبوي PS3 ... .

البته کاری ندارم که ایشون کی هست ولی دوستانی که فالکون و زیفر دارن از بابت گرمای خارج شده از پشت کنسول نگرانن ، هر چند شاید نگرانی بی مورد باشه ولی از این مادربوردها هم خرابی گزارش شده . بهر حال همیشه ترس از خرابی 360 وجود داره .

آخرین ویرایش:

*Mohammad*

کاربر سایت
Mar 6, 2007
674
نام
محمد
کسی هست که تا حالا فنها شو 12 ولت کرده باشه و دستگاش 3 چراغ شده باشه؟
(من خودم فنها رو 12 ولت کردم و خیلی هم راضی ام . اینو برای این میگم که حداقل یه اماری بگیریم تا دوستانی که تا بحال 12 ولت نکردن به فکر بیفتن.)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر