معرفی روش های cooling و تعمیر سه چراغ قرمز

prancE 3

کاربر سایت
Mar 20, 2007
269
اتفاقا این فنهایی که من بیدا کردم دقیقا سایز فنهای خود کنسول هستش و کاملا هوا رو میکشه
و به نظرم بهتر هم کار میکنه
:biggrin1:

Silenthill_ir

کاربر سایت
Aug 11, 2006
1,613
نام
محمد
بهترين راه 12 ولت كردن فن خود 360 هست .
ميتونيد روي CPU هم يكي 2 نا فن بگذارين .
فقط تنها مشكل صداي زياد اون هست .
خوشبحال اونايي كه تازه مي خوان 360 بخرن .
Premium هاي HDMI دار واقعا هيچ مشكلي ندارن , فقط براي اطمينان بيشتر كافيه يك اينتر كولر يا سوپر كولر بخريد , صداي خيلي زياد هم ندارن .
GOOD LUCK

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
هشدار

دوستانی که فن کنسولشونو 12 ولت کردن و از آداپتور برق گرفتن مواظب باشن که اتصال سیمها همیشه برقرار و کاملا ایمنی باشه . امروز بدون اینکه سیمها رو چک کنم کنسولو روشن کردم بعد از 10 دقیقه بازی چشمتون روز بد نبینه کنسول 2 چراغ داد :eek:که فکر کنم ازداغ شدن بیش از حد رم باشه ، خاموش کردم و پشت کنسولو نگاه کردم متوجه شدم سیم یکی از فنها از سیم آداپتور جدا شده و فن جی پی یو کار نمیکنه و گرمای زیادی از اون قسمت بیرون میاد . وصلش کردم و کنسولو روشن کردم دیگه مشکلی پیش نیومد : p
اخطاری برای شما که مواظب کار فنهاتون باشید و همیشه چکشون کنید;)
یه نتیجه گیری جالب : 360 اینقدر هم که میگن زپرتی نیست چون 2 باره که کنسول من (بعلت سهل انگاری خودم) سه چراغ و دو چراغ داده ، بدون فن کار کرده و ... ولی مشکلی براش پیش نیومده و عین ساعت (بزنم به تخته) کار میکنه . پس خیلی نگران خرابی نباشید چون تاپیک مشکلات کنسول هم خیلی وقته بدون مشتری مونده .

آخرین ویرایش:

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
یچه ها دارم Liquid Cooling System می خرم به نظرتون چطوره ؟ شنیدم اصلا دیگه داغ نمیشه
در ضمن چرا اگه فن 12 V بشه دکمه Eject درایو از کار میفته ؟

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
یچه ها دارم Liquid Cooling System می خرم به نظرتون چطوره ؟ شنیدم اصلا دیگه داغ نمیشه
در ضمن چرا اگه فن 12 V بشه دکمه Eject درایو از کار میفته ؟

اگه منظورتون خنک کننده های آبیه که فوق العادس البته باید مارک خوبی باشه که خیلیم گرونه حداقل 300 هزار تومن . نصب کردنش یه خورده دقت میخواد .
12 ولت کردن چه ربطی به اجکت داره :confused: همچین چیزی تا بحال دیده نشده:-"

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
بابا ما مردیما یکی یه روش راحت و ساده به ما بگه که بتونم مشکل شلی پایه جی پی یو رو حل کنم

دوست عزیز مشکل شمارو فقط مراکز بسیار مجهز تعمیرات کامپیوتر میتونه حل کنه و شما نمیتونید کار خاصی انجام بدید مگر سشوار که روش عوارض دار و غیر مطمئنیه .

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
اگه منظورتون خنک کننده های آبیه که فوق العادس البته باید مارک خوبی باشه که خیلیم گرونه حداقل 300 هزار تومن . نصب کردنش یه خورده دقت میخواد .
12 ولت کردن چه ربطی به اجکت داره :confused: همچین چیزی تا بحال دیده نشده:-"

نه عزیز من از یکی از بچه ها دارم می خرم که خودش درست می کنه و قیمتش هم 75 تومن حساب کرد واسه من در ضمن خودش هم قراره نصب کنه یعنی الان کنسولم تهرانه
اتفاقا در رابطه با فن خودمم تعحب کردم البته مثل اینکه می گفتن اگه مستقیم به به منبعش از خوده کنسول باشه همچین اتفاقی میفته

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
نه عزیز من از یکی از بچه ها دارم می خرم که خودش درست می کنه و قیمتش هم 75 تومن حساب کرد واسه من در ضمن خودش هم قراره نصب کنه یعنی الان کنسولم تهرانه
اتفاقا در رابطه با فن خودمم تعحب کردم البته مثل اینکه می گفتن اگه مستقیم به به منبعش از خوده کنسول باشه همچین اتفاقی میفته

درسته که میشه درست کرد ولی یادت باشه که اگه چند دقیقه از کار بیفته و متوجه نشی کنسولت میره رو هوا بنظر من به ریسکش نمیارزه . شما اگه 12 ولتش کنی مطمئن باش چیزی بنام داغ شدن بیش از حد ،کنسولتو تهدید نمیکنه ;) بعید میدونم اجکت مشکلی براش پیش بیاد ولی منبع تغذیه بیررون از کنسول خیلی بهتره.
راستی کنسولت چطور درست شد:confused:

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
درسته که میشه درست کرد ولی یادت باشه که اگه چند دقیقه از کار بیفته و متوجه نشی کنسولت میره رو هوا بنظر من به ریسکش نمیارزه . شما اگه 12 ولتش کنی مطمئن باش چیزی بنام داغ شدن بیش از حد ،کنسولتو تهدید نمیکنه ;) بعید میدونم اجکت مشکلی براش پیش بیاد ولی منبع تغذیه بیررون از کنسول خیلی بهتره.
راستی کنسولت چطور درست شد:confused:
چطور یعنی چی ؟
درست شد دیگه چجوریشو نمیدونم درس شد این مهمه
در ضمن همین که دیدم از کار افتاد کنسولو خاموش می کنم زیاد نگران نباش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر