معرفی روش های cooling و تعمیر سه چراغ قرمز

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
شما 4 تا سیم دارید : سیاه و قرمز ماله یه فنه و آبی وقهوهای ماله فن دوم . حالا اینارو جفت جفت امتحان کن بلاخره یکیش درسته دیگه . آداپتور رو هم روی یه حالت بذار یا مثبت یا منفی.
یه بار سیاه با قهوه ای ، آبی با قرمز اگه نشد سیاه با آبی ، قهوه ای با قرمز .
:-":-":-":-":-":-"
من یه شکایت خیلی خیلی جدی دارم دارم. نمی شد اولش بگید که اگه جای مثبت منفی رو اشتباه بزنیم فن می سوزه. آخه هیچ فنی این جوری نیستش. ازتون خیلی گله مندم. آخه 25 تومن افتادم یه فن نو گرفتم. ببین به حرف چه کسی اطمینان کردیم. حالا بعد از اینکه فن سوخت این حرف ها رو می زنید.

007

کاربر سایت
Dec 25, 2006
686
نام
محمد
من یه شکایت خیلی خیلی جدی دارم دارم. نمی شد اولش بگید که اگه جای مثبت منفی رو اشتباه بزنیم فن می سوزه. آخه هیچ فنی این جوری نیستش. ازتون خیلی گله مندم. آخه 25 تومن افتادم یه فن نو گرفتم. ببین به حرف چه کسی اطمینان کردیم. حالا بعد از اینکه فن سوخت این حرف ها رو می زنید.
تا جايي كه ما ميدونيم هيچ فني با برعكس شدن ولتاژ تغذيه نميسوزه:confused:

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی

دوست عزیز با عوض شدنه جای مثبت و منفی فن نمیسوزه بلکه با اتصال مثبت و منفی به هم فن میسوزه موقعی که فنها رو به آداپتور وصل کردی دو تا سیم با هم اتصال پیدا کردند و این هم بخاطر سهل انگاری شما بوده نه اطلاع رسانی غلط شما هم بجای محکوم کردن دیگران بهتره کارتونو دقیقتر انجام میدادید . من فکر نمیکردم این موضوع اتصال سیمها رو ندونید:-"
((لطفا کسانی که تا بحال دست به سیم و آداپتور و فن نزدن ، 12 ولت کردنو بدن بیرون براشون انجام بدن))

gamekhor2007

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,643
نام
رضا
حرف مهدی درسته.من خودم وقتی فن داشت کار میکرد گذاشتم رو منفی ولی چیزی نشد.فن نمیسوزه.مشکل از چیز دیگه ای بوده احتمالا

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
از آقای Mehdimdi خواهش میکنم روش اول که گفتید رو با اراعه ی عکس برای دیگران بزارن
ظاهرن بهترین روش همینه
اگر ممکنه از 360 خودتون تصاویری تهیه کنید و برای ما بزارید
ممنون

اینم چند تا عکس از کنسولم:
البته 12 ولتش کردم و روش Shorud Divider رو هم انجام دادم

Attachments

• Desktop.rar
    175.9 KB · مشاهده: 266
آخرین ویرایش:

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
دوست عزیز با عوض شدنه جای مثبت و منفی فن نمیسوزه بلکه با اتصال مثبت و منفی به هم فن میسوزه موقعی که فنها رو به آداپتور وصل کردی دو تا سیم با هم اتصال پیدا کردند و این هم بخاطر سهل انگاری شما بوده نه اطلاع رسانی غلط شما هم بجای محکوم کردن دیگران بهتره کارتونو دقیقتر انجام میدادید . من فکر نمیکردم این موضوع اتصال سیمها رو ندونید:-"
((لطفا کسانی که تا بحال دست به سیم و آداپتور و فن نزدن ، 12 ولت کردنو بدن بیرون براشون انجام بدن))
مثبت منفی ها رو به هم وصل نکردم. اگه باور نمی کنی می تونی زنگ بزنی به نکست جن و سوال کنی. بعدا از اینکه فن سوخت زنگ زدنم گفت امکانش هست بسوزه. فن های 360 سیستم برد داخلیش با بقیه فن ها فرق داره. حالا نمی دونم قانع می شی یا نه

Punish3r

کاربر سایت
Feb 6, 2007
914
نام
JaVaD-Jey-Jey
اين روش " حولــــــــــــه پيچ " واسه من جواب داد ! :biggrin1: در ضمن اين دومين بار هست كه 360 رو با روش حوله پيچ !:biggrin1: احيا كردم ! اگه كسي دستگاش سه چراغي شده اين روش رو امتحان كنه شايد درست بشه ! مدت زمانش هم اول ده دقيقه بذاريد روشن باشه و بعد از خاموش كردن بذاريد يه 5 دقيقه خنك بشه ! اگه با 10 دقيقه درست نشد 20 الي 30 دقيقه بذاريد روشن باشه !

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
مثبت منفی ها رو به هم وصل نکردم. اگه باور نمی کنی می تونی زنگ بزنی به نکست جن و سوال کنی. بعدا از اینکه فن سوخت زنگ زدنم گفت امکانش هست بسوزه. فن های 360 سیستم برد داخلیش با بقیه فن ها فرق داره. حالا نمی دونم قانع می شی یا نه

دوست عزیز دلیلی نداره که با عوض کردنه جای سیمها فن بسوزه من خودم صد بار این کار رو کردم ولی مشکلی پیش نیومد .نمیدونم چرا نکست جن این حرف رو زده شاید منظور شما رو درست متوجه نشده در ضمن گفته امکان داره بسوزه ، پس یا متوجه حرف شما نشده و یا خود اون فرد هم وارد نبوده . اگه این کار مشکل داشته باشه یا فن میسوزه یا نمیسوزه پس شاید و امکان داره یعنی چی؟
در هر حال هیچ فنی با جابجا کردنه سیمها یا بهتر بگم قطب مثبت و منفی نمیسوزه.
امیدوارم شما قانع شده باشی;)

برد داخلي؟:confused: شوخي نكن. فن كه برد نداره.

بله فن هم برد داره .

آخرین ویرایش:

W00T1991

کاربر سایت
Feb 5, 2007
1,588
نام
محمد
baba mishe ye nafar in raveshe 12 volt kardan ro ba ax tozih bede

????
rasti oon raveshi ke ba pak kon anjam mishe khoob hast ?
ye soal dige
kasi ke 12 volt mikone dige nabayad fan bezare ??

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
baba mishe ye nafar in raveshe 12 volt kardan ro ba ax tozih bede

????
rasti oon raveshi ke ba pak kon anjam mishe khoob hast ?
ye soal dige
kasi ke 12 volt mikone dige nabayad fan bezare ??

یه زحمت بکشین صفحه اول همین تاپیک رو بخونین . توی انجمن هم صفحات 5 یا 6 یا 7 تاپیک داره با عکس بگردید پیداش میکنید . در ضمن یکی دو تا از دوستان زدن فنشونو سوزوندن اگه تا حالا از این کارا نکردین دست نزنین بدین بیرون واستون انجام بدن .
روش پاک کن مال وقتیه که کنسول سه چراغه شده باشه . باید امتحان کنی تا ببینی کارایی داره یا نه.
نه خیر نباید فن بزاره.

gamekhor2007

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,643
نام
رضا
من یه راه حل برای کسایی دارم که برای 12 ولت کردن 2 تا فن بوسیله آداپتو بیرونی و نمیخوان سیم فن هاشون رو ببرن.کار خیلی ساده ای هست.مواد مورد نیاز:

1.اهم.یه پاور سوخته(تعدادی سیم از پاور به یک فیش که دقیقا شبیه فیش فن های 360 هست وصل است.اون رو از جایی که به پاور وصل میشه قیچی کنید.تو عکس2 فیش بهتر مشخص است)
2. 4 تا سیم فلزی با اندازه 3.5 تا4 سانتیمتر(قطر نباید زیاد باشه فقط به اندازه ای که بره تو سوراخ فیش)
3.چسب برق برای محکم کاری
.خوب مراحل کار:ابتدا سیم ها رو مطابق عکس شماره 1 به داخل اون فیشی که از پاور جدا کردید بفرستید و تا جایی که برسه به آخر فشار بدید و بعد فیش فن های 360 رو در بیارید و به هم وصل کنید(عکس 2)یه حالت تو هم رفتگی داره و بعد سیم های که به فیشی که از پاور جدا کریدید به سیم آداپتر وصل میکنید.در آخر هم برای محکم کاری با چسب برق محکمش کنید و برید حال کنید

این کار را با مسعولیت خودتان انجام دهید

عکس 1
عکس 2

آخرین ویرایش:

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
دوست عزیز دلیلی نداره که با عوض کردنه جای سیمها فن بسوزه من خودم صد بار این کار رو کردم ولی مشکلی پیش نیومد .نمیدونم چرا نکست جن این حرف رو زده شاید منظور شما رو درست متوجه نشده در ضمن گفته امکان داره بسوزه ، پس یا متوجه حرف شما نشده و یا خود اون فرد هم وارد نبوده . اگه این کار مشکل داشته باشه یا فن میسوزه یا نمیسوزه پس شاید و امکان داره یعنی چی؟
در هر حال هیچ فنی با جابجا کردنه سیمها یا بهتر بگم قطب مثبت و منفی نمیسوزه.
امیدوارم شما قانع شده باشی;)
اگه این بحثو ادامه بدیم به هیچ جایی نمی رسیم. بگو ببینم برد این فن ها رو می شه تعمیر کرد یا نه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر