معرفی روش های cooling و تعمیر سه چراغ قرمز

ps lover

کاربر سایت
Dec 5, 2006
524
نام
امير
با سلام ميخاستم بدونم ميشه با فنهاي pc يه فني مثل فنهاي اينتر كولر درست كرد.اگه ميشه چه ماركي از فن رو پيشنهاد ميكنيد.راستي ميخام برقش رو از يه آداپتور بگيرم اگه ممكنه اساتيد فن منو راهنمايي كنن

gamekhor2007

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,643
نام
رضا
با سلام ميخاستم بدونم ميشه با فنهاي pc يه فني مثل فنهاي اينتر كولر درست كرد.اگه ميشه چه ماركي از فن رو پيشنهاد ميكنيد.راستي ميخام برقش رو از يه آداپتور بگيرم اگه ممكنه اساتيد فن منو راهنمايي كنن

آره میشه بعضی از بچه ها و از جمله خودم این کار رو کردیم.مارک فن مهم نیست.اگر یزره ابتکار بخرج بدی میتونی یه محفضه مثل اینتر کولر درست کنی و فن های pc رو بزاری توش و بعد بزنی پشت دستگاه.در غیر این صورت میتونی با چسب هم نگهش داری.یه آداپتور mA1100 هم بخر

ps lover

کاربر سایت
Dec 5, 2006
524
نام
امير
آره میشه بعضی از بچه ها و از جمله خودم این کار رو کردیم.مارک فن مهم نیست.اگر یزره ابتکار بخرج بدی میتونی یه محفضه مثل اینتر کولر درست کنی و فن های pc رو بزاری توش و بعد بزنی پشت دستگاه.در غیر این صورت میتونی با چسب هم نگهش داری.یه آداپتور mA1100 هم بخر

دوست عزيز ميشه بيشتر راهنماييم كني وبگيد كه اداپتور رو چند ولت وچند آمپر بگيرم و از فن با تعداد دور چقدر استفاده كنم كه بهترين كارايي رو داشته باشه.اون محفظه اي كه گفتي رو با چي ساختي وچطوري .اگه واستون ممكنه عكس از فنتون بزارين.آخه من در زمينه الكترونيك سررشته اي ندارم.
با تشكر.:love:

gamekhor2007

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,643
نام
رضا
دوست عزيز ميشه بيشتر راهنماييم كني وبگيد كه اداپتور رو چند ولت وچند آمپر بگيرم و از فن با تعداد دور چقدر استفاده كنم كه بهترين كارايي رو داشته باشه.اون محفظه اي كه گفتي رو با چي ساختي وچطوري .اگه واستون ممكنه عكس از فنتون بزارين.آخه من در زمينه الكترونيك سررشته اي ندارم.
با تشكر.:love:

من خودم با چسب چسبوندم.فعلا گوشیم مشکل داره و نمیتونم عکس بگیرم.من از دور فن زیاد اطلاعات ندارم ولی همین فن پاور Pc خوبه.من خودم از فن پاور استفاده میکنم.ولی اگر دوست داری دستگاهتو 12 ولت کن که دیگه نخواد فن بزاری و بهتره.در مورد آداپتور باید بگم یه 50 هرتز و 1100 میلی امپر خوبه.دو تا فن رو راحت جواب میده.فقط حواست باشه که فن رو جوری بزاری که هوارو از داخل بکشه بیرون نه بفرسته داخل.میتونی با یه کارتون یه جعبه مستطیل شکل درست کنی و دو تا لبه داشته باشه که بزنی پشت مسیر فن ها و کیپ بشه.یه دونه اینتر کوار رو نگاه کن و شبیه اون بساز.از بچه ها اگر کسی داره یه عکس بزاره.اگر بازم مشکل داشتی بگو

play_play

کاربر سایت
Sep 20, 2007
144
سلام خدمت همه دوستان.خسته نباشید
من هم می خواستم بدونم آیا با فن pc می شه بهره بیشتر از 12 ولت کردن گرفت یا نه یا با هم برابر هستن ؟
و می خواستم آموزش درست کردنشو با عکس و توضیح کامل بگید.
ممنون میشم :blushing:

gamekhor2007

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,643
نام
رضا
سلام خدمت همه دوستان.خسته نباشید
من هم می خواستم بدونم آیا با فن pc می شه بهره بیشتر از 12 ولت کردن گرفت یا نه یا با هم برابر هستن ؟
و می خواستم آموزش درست کردنشو با عکس و توضیح کامل بگید.
ممنون میشم :blushing:

12 ولت کردن فن های داخل دستگاه تاثیرش خیلی بیشتره.اخه درست کردن یه فن اموزش میخواد.موبایلم به pc وصل نمیشه وگرنه اموزشش رو میزاشتم

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
آقا اگه من فن هاش رو 12 ولت نکنم ولی روزی 1 الی 2 ساعت بازی کنم مشکلی پیش میاد؟
اگه 12ولت کنی بهتره من قبل ازاینکه 12 ولت کنم بعد از 1 ساعت داغ میشد اما حالا گرم هم نمیشه
ایرادش اینه که فنها بعد از12ولت شدن یه کم صداشون زیاد میشه(ولی این بهترین روش هست فعلا اینو من
نمیگم نظر اهالی فن هست)

Gears xbox360

کاربر سایت
Apr 11, 2007
150
نام
بهنام
آموزش رفع ارور0102 با پاک کن

خوب بچه ها امروز می خوام یه روشی بذارم شاید بدرد خورد برای رفع این اررور لعنتی

مواد مورد نیاز :

1- یک پاکن نا قابل
2 - یک چاقوی ناقابل تر
3-یک نوار چسب خیلی ناقابلتر
4- یک دستگاه Xbox باز شده ..
ین عکس از پشت مادر بورد Xbox هست ! توی این عکس 4 تا شی سفید می بینید که روی 4 تا چیپ نصب شدند
Imagem003.jpg

حالا این چیز سفید ها را بکنید ( چیپ را نگفتم ! چیز های روش ) !! تا مثل عکس زیر بشه :
Imagem004.jpg

حالا پاکن خود را طوری به چهار قسمت تقسیم کنید که ارتفاع هر کدام از قسمت ها 4 میلی متر و طول و عرض هم 1 میلیمتر از چیپ ها بیشتر باشه !!

حالا پاکن ها را با استفاده از نوار چسب به چیپ ها بچسبانید !!! ( مثل شکل زیر )
Imagem005.jpg

حالا کنسول را ببنید ! حالا روشنش کنید ! هنوز 3 چراغ قرمز فعاله نه ؟ بزارید 20 دقیقه روشن بمونه بعد خاموش کنید ! حالا 2 دقیقه صبر کنید ! حالا روشنش کنید و لذت ببرید .....

fly

کاربر سایت
Jun 30, 2007
214
نام
کوروش
این روشی که گفتی کاملا ارور سه چراغ رو برطرف می کنه؟یعنی بیشتر مشکلات سه جراغ از اون قسمت هستش؟عجب روشی اگه کار بده که محشره.

xenophile

کاربر سایت
Mar 21, 2006
574
توی این کلیپ های سه چراغ 360 میگشتم , یک روش جالب برای رفع سه چراغ 360 بدون باز کردن کنسول دیدم . جالب بود , یارو اینکار رو 3 بار انجام داده و نتیجه گرفته !

روش کار : وقتی کنسول سه چراغ شد بصورت افقی کنسول رو لای پتو بپیچید ( فکر کنم در حالت روشن ) . بعد از 30 دقیقه کنسول رو خاموش و روشن کنید , بعد به حالت ایستاده قرار داده و کنسول رو روشن کنید . ( روشن خاموش زیاد داره :) ) بعد کنسول شما درست میشه .
جالب اینه که یارو 3 بار کنسولش سه چراغ شده و با این روش حلش کرده .

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
این روش فقط برای چند بار اول هست که اصلا توصیه نمیشه چون بار بعد کلا میسوزه چون شاید پایه gpu درست شه ولی اون اتو هزار تا چیز دیگه هست که شل میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر