معرفی تبلت های ارزان قیمت ولی با کیفیت

win4win6

کاربر سایت
Sep 14, 2012
514
نام
مهدی
از اون حرف ها بودا!!!اولا به خاطر سیستم عامل گوگل هست که پشت گوشیها میزنن گوگل...
اگه اسپانسره چطور هواوی گوشی ویندوز فون میزنه بیرون!!!!
داداش دلیل نمی شه که،مثلاً یک شرکت ماشین سازی به طور کلی از بنزین برای به حرکت در آوردن ماشین استفاده می کنند،دلیل نمی شه که این شرکت یه ماشین دیزل نزنه مثلاً.چه حرفایی میزنیدا ...

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
2,986
نام
Milad
داداش دلیل نمی شه که،مثلاً یک شرکت ماشین سازی به طور کلی از بنزین برای به حرکت در آوردن ماشین استفاده می کنند،دلیل نمی شه که این شرکت یه ماشین دیزل نزنه مثلاً.چه حرفایی میزنیدا ...
Holy ...!!!
مثال زدنتون خیلی بده!!!
برای اینکه متوجه بشید از مثال خودتون استفاده می کنم...
مثلا شرکت فراری اسپانسرش پیرلی هست که لاستیک سازی هست...تمام ماشین هاش از این لاستیک استفاده میکنند و دیگه نمیره از لاستیک شرکت دیگه ای استفاده کنه...چه ربطی به سوخت ماشین داره!!مگه اسپانسر اون شرکت بنزینه!!!

win4win6

کاربر سایت
Sep 14, 2012
514
نام
مهدی
Holy ...!!!
مثال زدنتون خیلی بده!!!
برای اینکه متوجه بشید از مثال خودتون استفاده می کنم...
مثلا شرکت فراری اسپانسرش پیرلی هست که لاستیک سازی هست...تمام ماشین هاش از این لاستیک استفاده میکنند و دیگه نمیره از لاستیک شرکت دیگه ای استفاده کنه...چه ربطی به سوخت ماشین داره!!مگه اسپانسر اون شرکت بنزینه!!!
دوست عزیز شما که مثال زدنتون قویه،یه شرکت نمی تونه دو نوع سیستم عامل برای گوشی ها و تبلت هایش بزند؟>:d

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
2,986
نام
Milad
دوست عزیز شما که مثال زدنتون قویه،یه شرکت نمی تونه دو نوع سیستم عامل برای گوشی ها و تبلت هایش بزند؟>:d
اگه به قول شما کمپانی یکی از آن دو سیستم عامل اسپانسرش باشد نه!!!اون وقت چی سودی برای اسپانسر دارد!؟
پ.ن:برداشتتون از اسپانسر چی هست یا تعریفتون؟چون احساس میکنم مشکل از اینجاست....

win4win6

کاربر سایت
Sep 14, 2012
514
نام
مهدی
اگه به قول شما کمپانی یکی از آن دو سیستم عامل اسپانسرش باشد نه!!!اون وقت چی سودی برای اسپانسر دارد!؟
پ.ن:برداشتتون از اسپانسر چی هست یا تعریفتون؟چون احساس میکنم مشکل از اینجاست....
هیچ دلیلی نداره که یه شرکت بزرگ مثلاً 2 اسپانسر داشته باشه.و بازهم دلیلی نداره که یکی از این 2 اسپانسر ضرر کند ... بلکه ممکنه هر کدام از این 2 اسپانسر سود کنه...

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
من فروشگام نماینده رسمیه مایکروتله ( شرکت رسمی که huawei میاره ) این حرف شما کاملا ناشی ( قصد توهین نداشتم جمله بهتری پیدا نکردم ) بودن شما رو نشون میده من 4 ساله کارم پخش موبایل و تبلته . بعد هم گوگل خودش شرکت تولید موبایل و تبلت داره ( موتورولا ) جدای اینم هم هرسال یک شرکت رو انتخاب میکنه که یک مدل Nexus براشون تولید کنه .

اون جریان اسپانسرش گوگل بوذه رو یک سری از همین فروشگاه ها راه انداختن برای اینکه برند Huawei رو بفروشن . ( خوده ما هم همین مثال رو میزنیم چون مارک شناخته شده ای نیست )

این سایت فروشگاه ما هست .
موبایل میثم ، فروش عمده موبایل ، پخش موبایل و لوازم جانبی در کرج

win4win6

کاربر سایت
Sep 14, 2012
514
نام
مهدی
من فروشگام نماینده رسمیه مایکروتله ( شرکت رسمی که huawei میاره ) این حرف شما کاملا ناشی ( قصد توهین نداشتم جمله بهتری پیدا نکردم ) بودن شما رو نشون میده من 4 ساله کارم پخش موبایل و تبلته . بعد هم گوگل خودش شرکت تولید موبایل و تبلت داره ( موتورولا ) جدای اینم هم هرسال یک شرکت رو انتخاب میکنه که یک مدل Nexus براشون تولید کنه .

اون جریان اسپانسرش گوگل بوذه رو یک سری از همین فروشگاه ها راه انداختن برای اینکه برند Huawei رو بفروشن . ( خوده ما هم همین مثال رو میزنیم چون مارک شناخته شده ای نیست )

این سایت فروشگاه ما هست .
موبایل میثم ، فروش عمده موبایل ، پخش موبایل و لوازم جانبی در کرج

دوست عزیز خودتون ضد و نقیض حرف می زنید.شما دارید می گید که گوگل اسپانسر هوآوی نیست بعد خودتون به مشتری هایتان می گید که هست؟یعنی چی من که متوجه نمی شم؟

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
دوست عزیز خودتون ضد و نقیض حرف می زنید.شما دارید می گید که گوگل اسپانسر هوآوی نیست بعد خودتون به مشتری هایتان می گید که هست؟یعنی چی من که متوجه نمی شم؟

منظورم من اینه که این جریان اسپانسر فقط یک ترفند برای فروش محصولاته ! همین .

win4win6

کاربر سایت
Sep 14, 2012
514
نام
مهدی
من چند وقت پیش یه دونه Ainol Novo 10 Hero سفارش دادم ، یه چند روز دیگه میرسه دستم ...

وقتی رسید میام در موردش توضیح میدم ...

قیمتش هم 600 در اومد ...

Ainol Novo10 Hero Dual Core Tablet PC 10.1 Inch Dual Camera HDMI Bluetooth WIFI 16GB
دوست عزیز از همین الان بگم که عالیه ...آینول تبلت های بسیار با کیفیتی داره.لطفاً بهم پ.خ کنید که از کجا سفارش دادید؟ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر