معرفی بهترین پردازنده ها از نظر قیمت و کیفیت

به نظر شما چه بودجه ای مناسب برای خرید یک CPU است

• مجموع رای دهنده‌ها
    21

MSKT

کاربر سایت
Apr 23, 2006
195
نام
mohammad sadeghi
در حال حاضر فناوری به بحدی پیشرفت داشته است که پردازنده هایی بسیار قدرتمند ولی با هزینه ای بسیار بالا تولید شده است به طوری که اگر فردی از بودجه مالی مناسبی بهره مند نباشد قادر به خرید چنین پردازنه هایی نمی باشد در این مبحث قصد داریم پردازنده هایی با قیمت مناسب و با کیفیت را به شما معرفی کنیم تا در ازای پرداخت پول مناسب پردازنه ای با قدرت و مناسبی تهیه کنید

از تمامی اساتید و کابران محترمی که علاقه به همکاری دارند دعوت می کنم که پردازنده هایی
را که هم قیمت مناسب دارند و هم قدرتمند هستند را معرفی کنند و برای مطمعن شدن دیگران بنچمارک هایی که نشانه متمایز بودن آن پردازنده از دیگر پردازنده ها است را به نمایش بگذارند در پایان در صورت امکان قیمت سی پی یو ها را نیز بگذارند و لطفا برای نمایش بنچمارک ها از منابع و نرم افزار های معتبر و شناخته شده استفاده نمایند

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
دوسته عزيز كاش شما قيمت هاي بيشتر هم ميذاشتين.
مثلا ما الان چند نوع cpu خوش قيمت در كنار كارايي خوب داريم.
pentium d 805=90
core due e6300=190
core due e6600=350
amd athlon 64 3000=70
فعلا قيمتهاي اي ام دي بالا رفته و به يچ وجه به صرفه نيست

MSKT

کاربر سایت
Apr 23, 2006
195
نام
mohammad sadeghi
دوسته عزيز كاش شما قيمت هاي بيشتر هم ميذاشتين.
مثلا ما الان چند نوع cpu خوش قيمت در كنار كارايي خوب داريم.
pentium d 805=90
core due e6300=190
core due e6600=350
amd athlon 64 3000=70
فعلا قيمتهاي اي ام دي بالا رفته و به يچ وجه به صرفه نيست
ممکن عده ای از قدرت مالی خوبی برخوردار باشند ولی به طور حتم عده ای هم از قدرت مالی متوسط برخوردارند بهر حال از اطلاعاتت ممنونم در ضمن اگه امکان داره بنچمارک سی پی یو ها رو هم بزارین تا امکان مقایسه هم وجود داشته باشه

MSKT

کاربر سایت
Apr 23, 2006
195
نام
mohammad sadeghi
از راهنمایی شما متشکرم ولی بهر حال دوستان عزیز این نظر شخصی شماست و من به نظر شما احترام میزارم اما در اینجا هدف من سی پی یو های بازار ارزان قیمت و متوسط است و لطفا توجه کنید که بدون شک عده ای هم توان مالی برای پرداخت هزینه های بالا را ندارند از شما خواهش میکنم به معرفی سی پی یو ها با نهایت قیمت 190 هزار تومان بپردازید و گذاشتن بنچمارک را هم فراموش نکنید با تشکر

MSKT

کاربر سایت
Apr 23, 2006
195
نام
mohammad sadeghi
دوسته عزيز اگر بخوايم بنچمارك بذاريم بايد كلي از صفحع هاي سايت رو بيخودي پر كنيم.
شما ميتوني با مراجعه به سايت هاي زير خودت بنچهارو ببيني.
www.anandtech.com
www.xbitlabs.com
www.tomshardware.com
www.guru3d.com
www.pc-state.com
دوست عزیز هدف من از ایجاد این مقاله اطلاع رسانی به تمام بازدید کنندگان و کاربران سایت است نه خودم
از راهنمایی شما ممنونم ولی منظورم من تمام بنچمارک ها نبود 4 یا 5 بنچمارک کافیه منظورم نمایش قدرت سی پی یو ها هست با تشکر

آخرین ویرایش:

N e M e S i S

کاربر سایت
Sep 25, 2005
766
نام
امید
فکر میکنم نظر سنجی شما اشتباه باشه .
البته ببخشید که دخالت میکنم ولی شما به جای قیمت دادن باید مثلا میگفتین از 60 به یالا . از 90 به بالا . از 120 به بالا . از 180 به بالا . از 220 به بالا . از 350 به بالا .

سی پی یو من P4 - FULL Core 2 Duo , Dual Core 64 bit - 2.66GHz هستش و خیلی هم توپ کار میکنه .:biggrin1:

MSKT

کاربر سایت
Apr 23, 2006
195
نام
mohammad sadeghi
فکر میکنم نظر سنجی شما اشتباه باشه .
البته ببخشید که دخالت میکنم ولی شما به جای قیمت دادن باید مثلا میگفتین از 60 به یالا . از 90 به بالا . از 120 به بالا . از 180 به بالا . از 220 به بالا . از 350 به بالا .

سی پی یو من P4 - FULL Core 2 Duo , Dual Core 64 bit - 2.66GHz هستش و خیلی هم توپ کار میکنه .:biggrin1:
از نظر شما متشکرم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر