معرفی بزرگی در رابطه با Castlevania: Lords of Shadow 2 در راه است

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا

Castlevania: Lords of Shadow 2 با معرفی ناگهانی خود در E3 امسال و همچنین نمایشی از تریلر این بازی، باعث شگفتی همگان شد. نمایشی که به خوبی همه ابعاد یک نابودی بزرگ را به تصویر کشید.
صد البته آن تریلر یک CGI بود ولی جالب خواهد بود وقتی که بتوان داخل بازی چگونه خواهد بود.

با توجه به این که عنوان قبلی یک بازی عالی به شما می رود، کمتر از این انتظار نمی رود که این عنوان هم از تکستچرهای عالی عنوان نخست بی بهره باشد، اگرچه عنوان اول کمی خطی بود.

با تمامی این اوصاف، امروز معرفی بزرگی در رابطه با Castlevania: Lords of Shadow 2 در جریان است. David Cox، تهیه کننده بازی در صفحه Twitter خود از این معرفی خبر داده است:

Dave Cox ‏@CastlevaniaLOS

Big Castlevania: Lords of Shadow 2 announcement later today
icon_smile.gif
#finally

منبع

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,578
نام
حسین
دوستان فقط اگه بازی رو رو پی سی گرفتید با دسته بازی کنید چون سبک H&S با موس و کیبرد ادمو از بازی زده میکنه
البته امیدوارم نسخه اولم بزنن چون نسخه دوم ادامه نسخه اوله واقعا بی مزه یکی از شماره 2 شروع کنه به بازی

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
اگه 2 رو میدن یکم بدن رو پی سی دیگه!!

احتمالا یه نسخه ی دیجیتالی هم از شماره ی اول بازی میدن بیرون ، چند ماه قبل از انتشار رسمی شماره ی دوم.یعنی امیدوارم اینکار رو بکنن ، من نسخه ی اول رو بخاطر افت فریم زیاد روی کنسول نیمه کاره رها کردم :|

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
احتمالا یه نسخه ی دیجیتالی هم از شماره ی اول بازی میدن بیرون ، چند ماه قبل از انتشار رسمی شماره ی دوم.یعنی امیدوارم اینکار رو بکنن ، من نسخه ی اول رو بخاطر افت فریم زیاد روی کنسول نیمه کاره رها کردم :|

دیگه اونطوری هم نبود ... یه جاهاییش لگ میزد ... در کل اینقدر بازی خوبی بود که لگ هاش به چشم نمیومد!

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
دیگه اونطوری هم نبود ... یه جاهاییش لگ میزد ... در کل اینقدر بازی خوبی بود که لگ هاش به چشم نمیومد!

خوش به حال شما ، من که اصلا نتونستم تحمل کنم . فریم استاندارد بازی که 25 بود ، که خودش مثه عذاب روحی میمونه ! از افکت Blur هم بسیار زیاد استفاده کرده بودن که اثر افت فریم رو بپوشونن ولی بازم خیلی از جاها به شدت به تجربه ی بازی ضربه وارد میکرد . البته من روی 360 بازی کردم ، بعضی ها میگن روی PS3 اوضاع فریم بهتر بوده ولی بازم استاندارد بازی همون 25 فریم بود ، یعنی بصورت پیش فرض 5 فریم از بازی های امروزی کمتر داشت (روی کنسول).

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
نصب کرده بودی؟ آخه خیلی ها مثل شما چنین مشکلی نداشتن که اصلا کلا بازی رو بذارن کنار. مشکل فریمم که داشته باشه بازی طوری بود که دوست داشتی تا آخر بری :d

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,694
نام
علی
منتظر هر خبری بودم جز انتشار این بازی واسه pc
من نسخه اول رو روی ps3 بازی کردم این افت فریم که میگین رو اصلا ندیدم یا شایدم دقت نکردم ولی در کل بازی فوق العاده ای هست مبارک pc بازها

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
خوش به حال شما ، من که اصلا نتونستم تحمل کنم . فریم استاندارد بازی که 25 بود ، که خودش مثه عذاب روحی میمونه ! از افکت Blur هم بسیار زیاد استفاده کرده بودن که اثر افت فریم رو بپوشونن ولی بازم خیلی از جاها به شدت به تجربه ی بازی ضربه وارد میکرد . البته من روی 360 بازی کردم ، بعضی ها میگن روی PS3 اوضاع فریم بهتر بوده ولی بازم استاندارد بازی همون 25 فریم بود ، یعنی بصورت پیش فرض 5 فریم از بازی های امروزی کمتر داشت (روی کنسول).

این هم یه چارت کلی در رابطه با فریم دهی بازی در کنسول های 360 و پلی 3 :

PlayStation 3 Frame AnalysisXbox 360 3 Frame Analysis
Clip 1 info:
Length of clip: 5606 frames
Average FPS of clip: 24.09
Percent of torn frames: 0.0
Clip 1 info:
Average FPS of clip: 24.90
Clip 2 info:
Length of clip: 7764 frames
Average FPS of clip: 27.16
Clip 2 info:
Average FPS of clip: 25.97
Clip 3 info:
Length of clip: 1639 frames
Average FPS of clip: 28.42
Clip 3 info:
Average FPS of clip: 28.45
Clip 4 info:
Length of clip: 807 frames
Average FPS of clip: 34.27
Clip 4 info:
Average FPS of clip: 32.76
Clip 5 info:
Length of clip: 4039 frames
Average FPS of clip: 28.75
Clip 5 info:
Average FPS of clip: 29.18
Global percent of torn frames: 0.0
Global average FPS: 27.27
Global average FPS: 26.85

منبع

موتور بازی به هیچ وجه روی 25 قفل نبود ... یا زور کنسولها نمیرسید که بازی رو روی 30 فریم اجرا کنه یا موتور بازی بهینه نبود ...

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
امیدوارم نسخه اولش هم بدن تا این بازی رو "یک بار دیگه" و این بار با 60 فریم رو PC بازی کنیم ... بعد اصلا ضایس !:D شماره اول نیاد یهو برن سروقت شماره 2 PC Gamer ـها ؛شخصا احتمالش رو زیاد می دونم ...
فک کن ، The Ice Titan رو 60 فریم o:-) ...

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,882
امیدوارم نسخه اولش هم بدن تا این بازی رو "یک بار دیگه" و این بار با 60 فریم رو PC بازی کنیم ... بعد اصلا ضایس !:D شماره اول نیاد یهو برن سروقت شماره 2 PC Gamer ـها ؛شخصا احتمالش رو زیاد می دونم ...

به نظر من که دیگه هرگز چنین وقت و هزینه ای نمیکنن که 1 رو پورت کنن رو PC
چون الان بخشی از تیم هم مشغول ساخت نسخه 3DS یعنی MOF هست... البته میومد که بد نبود اگه DLCهاشو هم میدادن بازی میکردیم نیاز به خرج پوینت نبود:d من که خودم صبر میکنم یه مدت بگذره اخر از 1 ادیشن ندادن این DLCها رو اخر با پوینت میگیرم .
کونامی هم مرض داره اصلا :d

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
این هم یه چارت کلی در رابطه با فریم دهی بازی در کنسول های 360 و پلی 3 :

PlayStation 3 Frame AnalysisXbox 360 3 Frame Analysis
Clip 1 info:
Average FPS of clip: 24.09
Clip 1 info:
Average FPS of clip: 24.90
Clip 2 info:
Average FPS of clip: 27.16
Clip 2 info:
Average FPS of clip: 25.97
Clip 3 info:
Average FPS of clip: 28.42
Clip 3 info:
Average FPS of clip: 28.45
Clip 4 info:
Average FPS of clip: 34.27
Clip 4 info:
Average FPS of clip: 32.76
Clip 5 info:
Average FPS of clip: 28.75
Clip 5 info:
Average FPS of clip: 29.18
Global average FPS: 27.27
Global average FPS: 26.85

منبع

موتور بازی به هیچ وجه روی 25 قفل نبود ... یا زور کنسولها نمیرسید که بازی رو روی 30 فریم اجرا کنه یا موتور بازی بهینه نبود ...

عزیز جان من هم نگفتم قفل بود ، گفتم خودشون فریم استاندارد رو 25 اعلام کرده بودن چون در اکثر مراحل فریم بین 25-28 بازی میکرد.

نصب کرده بودی؟ آخه خیلی ها مثل شما چنین مشکلی نداشتن که اصلا کلا بازی رو بذارن کنار. مشکل فریمم که داشته باشه بازی طوری بود که دوست داشتی تا آخر بری :d

توی اون تاپیک هم بهت گفتم ، به جان خودم نصب کردم بازم خیلی تفاوتی ایجاد نشد :|

امیدوارم نسخه اولش هم بدن تا این بازی رو "یک بار دیگه" و این بار با 60 فریم رو PC بازی کنیم ... بعد اصلا ضایس !:biggrin1: شماره اول نیاد یهو برن سروقت شماره 2 PC Gamer ـها ؛شخصا احتمالش رو زیاد می دونم ...

احتمال اومدنش رو زیاد میدونی ؟
به نظر من که 100% نسخه ی اول هم میاد . حتی اگه شده در حد یه پورت ساده و اونم به صورت عرضه ی دیجیتالی .البته اگه پورت مسخره ای باشه و فریم رو Lock کنن و Resolution رو هم نشه تغییر داد ، عرضه نشه سنگین تره :d

dark souls

کاربر سایت
May 19, 2012
1,025
نام
رضا
اميدوارم در نسخه دوم استانداردهايه اين بازي رو چند قدم به جلوتر بره و به يكي از بهترين h&s هايه اين نسل تبديل بشه.
كار كونامي خيلي عجيبه كه داره بازي رو رويه pc ميده ببيني چه كاسه اي زير نيم كاسه هست شايد احتمال فروش خوبي رو pc كرده كه باز اينم بعيد به نظر ميرسه اين عنوان رو pc به فروش خوبي دست پيدا كنه.
اينطور كه از تريلر بازي پيداست انگار بازي نسبت به نسخه اول بيشتر به اصالت و ريشه هايه خودش نزديك شده كه به بهتر شدن و جذاب شدن بازي كمك ميكنه .

sas_l3oy

کاربر سایت
Mar 6, 2009
596
نام
محراب‌
کیوان تو و پی سی؟
درست میبینم؟ :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر