معرفی بزرگی برای Final Fantasy XV در Gamescom 2017 صورت خواهد گرفت

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,954
نام
محمد
اگر Final Fantasy XV را تجربه و اخبار پیرامون آن را پیگیری کرده باشید، حتما می دانید که سازندگان از زمان عرضه همواره در پی به روز رسانی این عنوان با آپدیت های رایگان و DLC های مختلف بوده اند. به نظر می رسد در آینده نه چندان دور نیز شاهد معرفی یک آپدیت/DLC مهم برای این عنوان خواهیم بود.

مدیر بخش مارکتینگ اسکوئر انیکس، آکیو افوجی (Akio Ofuji) در این رابطه توضیح داد:

ما از بروز اندکی از اطلاعات در E3 امسال جلوگیری کردیم و در حال آماده کردن چیزهای مختلف، در مقیاسی بزرگ، برای تابستان پیش رو هستیم.
همچنین هاجیمه تاباتا کارگردان بازی افزود:

ما به شدت مشغول هستیم و می خواهیم از ارایه یک معرفی خوب در تابستان امسال اطمینان حاصل کنیم. اطلاعات بیشتری در طی نمایشگاه گیمزکام منتشر خواهد شد.
همچنین لازم به ذکر است که دومین بسته الحاقی Final Fantasy XV با نام Episode Prompto به تازگی منتشر شده است.

منبع

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
اسم اين بازي كه مياد بايد مرثيه مصيبت بنوازن خداييش !
الان اين دي اي سي ها كه محتواي داستاني داره مفتيه يا پولي ؟

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
من منتظرم همه DLC ها بیاد، باگ هارو هم کامل فیکس کنن، بعد همش رو باهم تو یه دیسک بدن بخرم!:D البته ایرادش اینه که نمیدونم اصلا قراره همچین کاری بکنن یا نه؟

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,954
نام
محمد
من منتظرم همه DLC ها بیاد، باگ هارو هم کامل فیکس کنن، بعد همش رو باهم تو یه دیسک بدن بخرم!:D البته ایرادش اینه که نمیدونم اصلا قراره همچین کاری بکنن یا نه؟
در قالب گوتی ادیشن؟ تا حالا که چیزی نگفتن. اما بعید هم هست این حجم از دیتا روی یه دیسک بلو ری جا بشه. اما در کل هم هنوز خبری نیست. به خصوص که تاباتا و تیمش به تلافی مشکلات بازی الان دارن قشنگ ساپورت می کنن بازیو و حالا حالا به احتمال زیاد خبری از گوتی ادیشن نیست:D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
در قالب گوتی ادیشن؟ تا حالا که چیزی نگفتن. اما بعید هم هست این حجم از دیتا روی یه دیسک بلو ری جا بشه. اما در کل هم هنوز خبری نیست. به خصوص که تاباتا و تیمش به تلافی مشکلات بازی الان دارن قشنگ ساپورت می کنن بازیو و حالا حالا به احتمال زیاد خبری از گوتی ادیشن نیست:D
تلافي ؟ اگه مجاني ميدادن ميتونستم باهات موافقت كنم ! اين كاري كه دارن ميكنن رسما چپاول به سبك اسكواره

• Like
Reactions: ps3_360_wii

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,954
نام
محمد
تلافي ؟ اگه مجاني ميدادن ميتونستم باهات موافقت كنم ! اين كاري كه دارن ميكنن رسما چپاول به سبك اسكواره
دیگه این روزا کی چپاول نمی کنه که اسکویر نکنه؟:D بعد اپدیت رایگان های خوبی داده انصافا. الان رگالیا تایپ D را اضافه کردن کلا رگالیا شده آف رود =))
معرفی بزرگشون اومدن بازی روی PC هست!
بعید میدونم :D اینا هنوز خیلی کار با اپدیت ها و بسته های الحاقی بازی دارن. قبلا هم گفته بودن تا کارشون با اینا تموم نشه سراغ پی سی نمیرن و حدودا تا 2018 طول می کشه:D
الان اپیزود پرومئتو اموده. بعد اپیزود ایگنیس. بعدش هم به احتمال خیلی زیاد اپیزود اردینه و بازم احتمال یه دی ال سی دیگه هم هست که یا باهاش میرن سراغ داستان عفریت و ائوس و بهموت یا دارک ورلد یا اون جهان داخل کریستال یا لونا و نوکتیس.(شایدم چیزای دیگه:D :D :D )

• Like
Reactions: bezad

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
مگه نرفتی هنوز بازی رو؟ :D

خود بازیو که همون موقع تموم کردم ولش کردم رفت. دیگه هم برنگشتم سرش. ولی بدم نمیاد DLC هاشو بزنم. شاید الان که دیگه بهانه زمان رو ندارن کمتر گند زده باشن.

جایی Square Soft یادت بخیر.

اتفاقا همین الان Kingdom Hearts 1 Final Mix رو روی PS4 تموم کردم. باس آخرش رو که میکشتم یاد XV افتادم. واقعا SE بازیسازی یادش رفته؟ باس های چند مرحله ای فوق طولانی، مبارزه های خفن، لوکیشن های عجیب غریب، یعنی همه چیزهایی که تخصص SE بود (چه Square Soft و چه خود Enix) الان دیگه اثری ازشون نیست. چند روز پیش Dragon Quest Heroes II رو تموم کردم. وضعیت DQ که از FF هم اسفبار تره. باز حداقل FF در این حد بدبخت نشده و Spin Off هاش (مثل Final Fantasy World) بازی های خوبین. تو این DQ:H که دوربین میچرخونی سردرد میگیری.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر