معرفی بازی WarGame Red Dragon

Wargame_Red_Dragon_Boxart.jpg

WarGame Red Dragon

این بازی تقریبا شبیه بازی Generals هست که قدیما خیلی باهاش خاطره دارن .

امتیاز بازی تو استیم ۹/۱۰ هست و متا ۴.۵/۵ .

عکس ها :

20.jpg

18.jpg

24.jpg

22.jpg

WARGAME_RED-DRAGON_Screenshot_6.jpg

Natiloos

کاربر سایت
May 21, 2016
21
این بازی فراتر از حد تصور عالیه
بازی C&C Generals تقریبا پیش این بازی یه شوخیه (هرچند خودم 3 سال با این بازی لذت بردم)
این بازی واقعا یک شبیه ساز جنگه
من خودم وقتی دنبال دموها و ادامه بازی ژنرال بودم (مخصوصا ژنرال 2 که کنسل شد) با این بازی آشنا شدم
فوقالعاده در ابتدا برام سخت بود که با اون کنار بیام طوری که وقتی اولین بار نصبش کردم بعد یک هفته چون نمیفهمیدم باید چطور بجنگم (فکر میکردم مثل ژنرال واحد جنگی رو بساز و یا علی بزن به دل دشمن) پاکش کردم
از اونجایی که آدم خوره ای هستم و ولکن اینجور بازیهای با گیم پلی سخت نیستم بعد از یک ماه دوباره نصبش کردم و حدود دو ماه با حوصله باهاش ور رفتم و تا حدودی باهاش آشنا شدم ولی هنوز از بازی لذت نمی بردم
مثلا با دوتا تانک آبرامز A1 میرفتم جلوی چندتا نیروی در پیت پیاده دشمن منهدم میشدم!!!
بعد به این نتیجه رسیدم اصولی آموزش ببینم اما هر چی سرچ کردم انگار توی ایران هیچکس نمی دونست اصلا این بازی چیه؟( توجه کنید موضوع برای بهار سال 94 بود)
منم که زبان انگلیسیم افتضاححححححححح!!!
هیچی دیگه مجبور شدم برم توی سایتهای خارجی سرچ کنم (با این متن How I can Play wargame red dragon ) خخخخخخخخخ
اونوقت بود که متوجه شدم 90٪ کسایی که این بازی رو تهیه میکنن همین بلا سرشون میاد فقط فرقش اینه اونا آموزش میذارن ولی ما نداریم :)
دلم براتون بگه الان یک ساله دارم با این بازی حال میکنم و تصمیم دارم یه مقاله درست حسابی هم در موردش بنویسم که از تجربه های خودم و دوستان غربی مخصوصا intgr3 هستش که کلی توی این راه ازش سوال پرسیدم و مثل آدم برام توضیح داد
منم این مقاله آموزش رو می نویسم و برای یادگاری فایل PDF رو هم میذارم تا دوستان دانلود کنن ولی هنوز دارم روش کار میکنم البته در مرحله تایپ هستش و پیکربندی و ویرایش

Tanki_Hit

کاربر سایت
Dec 3, 2016
103
این بازی فراتر از حد تصور عالیه
بازی C&C Generals تقریبا پیش این بازی یه شوخیه (هرچند خودم 3 سال با این بازی لذت بردم)
این بازی واقعا یک شبیه ساز جنگه
من خودم وقتی دنبال دموها و ادامه بازی ژنرال بودم (مخصوصا ژنرال 2 که کنسل شد) با این بازی آشنا شدم
فوقالعاده در ابتدا برام سخت بود که با اون کنار بیام طوری که وقتی اولین بار نصبش کردم بعد یک هفته چون نمیفهمیدم باید چطور بجنگم (فکر میکردم مثل ژنرال واحد جنگی رو بساز و یا علی بزن به دل دشمن) پاکش کردم
از اونجایی که آدم خوره ای هستم و ولکن اینجور بازیهای با گیم پلی سخت نیستم بعد از یک ماه دوباره نصبش کردم و حدود دو ماه با حوصله باهاش ور رفتم و تا حدودی باهاش آشنا شدم ولی هنوز از بازی لذت نمی بردم
مثلا با دوتا تانک آبرامز A1 میرفتم جلوی چندتا نیروی در پیت پیاده دشمن منهدم میشدم!!!
بعد به این نتیجه رسیدم اصولی آموزش ببینم اما هر چی سرچ کردم انگار توی ایران هیچکس نمی دونست اصلا این بازی چیه؟( توجه کنید موضوع برای بهار سال 94 بود)
منم که زبان انگلیسیم افتضاححححححححح!!!
هیچی دیگه مجبور شدم برم توی سایتهای خارجی سرچ کنم (با این متن How I can Play wargame red dragon ) خخخخخخخخخ
اونوقت بود که متوجه شدم 90٪ کسایی که این بازی رو تهیه میکنن همین بلا سرشون میاد فقط فرقش اینه اونا آموزش میذارن ولی ما نداریم :)
دلم براتون بگه الان یک ساله دارم با این بازی حال میکنم و تصمیم دارم یه مقاله درست حسابی هم در موردش بنویسم که از تجربه های خودم و دوستان غربی مخصوصا intgr3 هستش که کلی توی این راه ازش سوال پرسیدم و مثل آدم برام توضیح داد
منم این مقاله آموزش رو می نویسم و برای یادگاری فایل PDF رو هم میذارم تا دوستان دانلود کنن ولی هنوز دارم روش کار میکنم البته در مرحله تایپ هستش و پیکربندی و ویرایش
سلام میشه توضیح بیشتری در مورد بازی بدی مثلا باید حتما از استیم دانلود کنیم چون توی سایت خود بازی فقط استیم بود بعد من با لپ تاپ میخوای بازی کنم رم4 و گرافیک یک ویندوز8 البته توی مشخصات بازی هم دیدم که میخوره به لپ تاپم
و کلا ایا ایرانی هست توی بازی کلن؟ وار داره؟ یا فقط انفرادی هست پولی؟

Natiloos

کاربر سایت
May 21, 2016
21
سلام میشه توضیح بیشتری در مورد بازی بدی مثلا باید حتما از استیم دانلود کنیم چون توی سایت خود بازی فقط استیم بود بعد من با لپ تاپ میخوای بازی کنم رم4 و گرافیک یک ویندوز8 البته توی مشخصات بازی هم دیدم که میخوره به لپ تاپم
و کلا ایا ایرانی هست توی بازی کلن؟ وار داره؟ یا فقط انفرادی هست پولی؟
عارضم خدمت شما که اگه میخواید آنلاین بازی کنید برید اصلش رو از استیم بخرید ولی اگه میخواید انفرادی بازی کنید کرک شدش هست از همین سایتای ایرانی دانلود کنید
البته بعضیا ادعا دارن که با کرک اونا میشه توی استیم هم مولتی پلیر بازی کرد
ایرانی جماعت من ندیدم این بازی رو انجام بده. اگه بوده هم انقدر کم هستن که صداشون در نمیاد. من خودم بابام اومد جلوی چشمم برای یه آموزش ساده فارسی.نبود که نبود
لپتاپت هم به نظر خوبه. جواب میده
من خودم یه پی سی داشتم که دو گیگ رم داشت و دوال کور 2.8 هرتزی بود جواب میداد خوب بود اذیت نمیکرد.
جنگ داره در حد خدا
البته اگه بلد باشی داغون میکنی و اگه بلد نباشی داغون میشی
ایشالله آموزشش رو گذاشتم دانلود کن حالشو ببر. تکی هم بازی کردی بازم حال میده خیالت راحت.

Natiloos

کاربر سایت
May 21, 2016
21
این بازی اصلا شبیه ژنرال نیست که کارخونه بسازی بعد پول جمع کنی تانک بسازی بری جنگ
توی این بازی یه مقدار پول اولیه بهت میده با توجه به موقعیتت‌(مولتی پلیر باشی به همه یکسان پول میده ولی انفرادی بازی کنی بستگی داره (Campain)مرحله ای بری یا خودت حریفها و متحد هات رو انتخاب کنی متفاوته) بعد از اسلحه خونه اول بازی خریدهات رو انجام میدی بعد میری داخل بازی
مثلا اولش 1500 Point (امتیاز) داری باهاش میتونی 10 تا تانک T-80 بخری هرکدوم 150 پوینت یا اینکه دوتا هواپیما A-10 بخری هرکدوم 750 پوینت یا اینگه 150 تا پیاده نظام آر پی جی به دست بخری دونه ای 10 پوینت که بستگی به استراتژیت داره مثلا در مناطق شهری تانکها مفت نمی ارزن چون پیاده نظام دمار از روزگارشون در میارن اما توی دشت بر عکس یه تانک صد تا پیاده نظام رو تیکه تیکه می کنه. هرچی هم مناطق مشخصی رو تصرف کنی بر حسب زمان بهت امتیاز میده. اگه نیروی دشمن رو هم از بین ببری بهت امتیاز میده.

آخرین ویرایش:

mehdim58

کاربر سایت
Oct 26, 2017
1
برادر بزرگوار Natiloos سلام . من مهدی هستم از بندرعباس . 30 سالمه و 7یا 8 سال پیش این بازی را نصب کردم ولی بعد از چند روز از بس کفری بودم ازش پاکش کردم تا امروز که مقاله شما را خوندم . واقعا احسنت . محتوای آموزشی یعنی این . دستت درد نکنه . خیلی سایت ها را گشتم و اکثر گیمرها این بازی را افتضاح میدونستن بخاطر بلد نبودن و داشتن ذهنیت بازی های دیگه مثل C&C و غیره . چطور میتونم باهات تماس داشته باشم (ایمیلی یا تلگرامی ،تلفنی ) . مزاحمت نمیشم.

Natiloos

کاربر سایت
May 21, 2016
21
با سلام خدمت دوستان عزیز
بابت حضور کم خودم و تاخیر در پاسخ به شما دوستان گرامی مخصوصا جناب mehdim58 عذرخواهی میکنم اما دلیلش برای من که خیلی خوب بوده( خدا یه فرشته نازنین بهم هدیه داده که چند ماهه نمیذاره دیگه باباش به بازی برسه)
قصد داشتم که قسمت دوم مقاله رو بنویسم که این داستانا پیش اومد. اصلا فکر نمیکردم این مقاله بدرد کسی بخوره برای همین تصمیم نداشتم ادامه بدم. ایشالله اگه تونستم توی تعطیلات نوروز 97 قسمت دومش رو براتون تکمیل میکنم ولی مطمئنم شما دوستان الان برای خودتون اساتیدی شدین و من باید بیام از شما درس یاد بگیرم.
دوست عزیز جناب mehdim58 از اینکه نمیتونم باهاتون تماس تلفنی یا تلگرامی داشته باشم ازتون عذرمیخوام چون شخصا معتقدم خانواده اولویت اول من هست و حتی سعی میکنم فاصله دوستان و همکارانم با خانواده ام را حفظ کنم. اما در همین انجمن بازی سنتر در خدمت شما هستم اینطوری دوستان دیگر هم میتونن از پست ها و کامنت های ما نیز استفاده کنند ولی اگر نیازی داشتید ایمیل شخصی من natiloos1990@gmail.com میباشد که در خدمت هستم.
در ضمن دوستان من الان با نسخه کرک شده و آفلاین بازی میکنم و نمیتونم آنلاین با شما بازی کنم. قبلا برادرم نسخه آنلاین استیم رو داشت و بازی میکردم اما خیلی وقته گذشته. اینم برای دوستانی که اعلام میکنن آی دی بدم آنلاین بازی کنیم.
برای همتون آرزوی موفقیت میکنم و امیدوارم از این بازی اوج لذت رو ببرید.

آخرین ویرایش:

Shahin79

کاربر سایت
Sep 15, 2018
1
واقعا بازی سخت و فوق العاده ای هست که توش به نظر من نیروی هوایی حرف اول رو میزنه و با داشتن برتری هوایی کار دشمن تمومه تو این بازی باید مثل یک فرمانده ، شجاع ، قاطع ، صبور و عجول نباشی منم این بازی رو آنلاین بازی میکنم آیدی من SHAHIN79 هستش و راستی اینکه مقاله بالا واقعا عالی بود برا کسانی که تازه وارد هستند ولی به نظر من قوی ترین نیروی هوایی متعلق به آمریکا نیست تو بازی به نظر من قوی ترین متعلق به اسرائیله(این نظر شخصی خودمه) و امیدوارم از این بازی لذت ببرید( هرکس خواست بازی کنه shahin79ata@ تو تلگرام بهم pm بده )

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: amooei

parham.s

کاربر سایت
Jan 31, 2019
1
این تنها بازی استراتژی که من عاشقش شدم و هر روز که بیشتر بازیش میکنی چیزای جدید تری یاد میگیری مثلا من یک ویدیو تو youtube دیدم که درباره ی راز های این بازی بود مثلا بعضی اسم ها وجود داره برای این بازی که اگه اونارو اسم ارتش (deck) بذاری ظرفیت ارتشت زیاد میشه و ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر