معرفی بازی دو نفره

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,376
کسی میتونه بی زحمت بازی های داستانی ps3 رو که همزمان 2 نفره میشه بازی کرد رو معرفی کنه /؟؟؟؟
من سوالتون رو دقیقا متوجه نشدم منظور شما بازی ای هست که بشه انلاین با یکی دیگه بازیش کرد یا نه منظورتون اینه که بازی رو بشه افلاین دو نفره بازی کرد همین که صفحه تلویزیون دو تیکه میشه کدوم مدل مدنظر شماست؟ بگید تا راهنماییتون کنم

hbk2008

کاربر سایت
Dec 8, 2021
107
من سوالتون رو دقیقا متوجه نشدم منظور شما بازی ای هست که بشه انلاین با یکی دیگه بازیش کرد یا نه منظورتون اینه که بازی رو بشه افلاین دو نفره بازی کرد همین که صفحه تلویزیون دو تیکه میشه کدوم مدل مدنظر شماست؟ بگید تا راهنماییتون کنم
منظورم بازی هایی که بشه بصورت دونفره تو یه تی وی بازی کرد یا بصورت فول اسکرین یا اسپلیت اسکرین
طبیعتا منظورم بازی هایی مثل فیفا ، پی اس ، تیکن و مورتال ک.مبات اینا نیست بیشتر بازی های داستانی منظورم هست که بشه همزمان از 2 تا دسته استفاده کرد مثل resident evil 5

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,376
منظورم بازی هایی که بشه بصورت دونفره تو یه تی وی بازی کرد یا بصورت فول اسکرین یا اسپلیت اسکرین
طبیعتا منظورم بازی هایی مثل فیفا ، پی اس ، تیکن و مورتال ک.مبات اینا نیست بیشتر بازی های داستانی منظورم هست که بشه همزمان از 2 تا دسته استفاده کرد مثل resident evil 5
اها فهمیدم حالا بگو چه سبکی دوست داری باشه سوم شخص یا اول شخص یا ترسناک یا پلتفرمر و...؟

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,376
ممنون ، هر سبکی باشه فقط بشه به اون شکل بازی کرد
rayman و de blob و ratchet and clanck all for one و little big planet سبک پلتفرمر
borderlands و cod mw3 و portal 2 و resistance 3 و killzone 3 و cod world at war سبک اول شخص
kane and lynch 1 و 2 و سری army of two سبک سوم شخص
diablo 3 سبکه اینو نمیدونم خودت برو فیلمای گیم پلیش رو ببین
تقریبا همه ی بازیای مبارزه ای مثل tekken و mortal kombat
split second و driver sanfransisco و سری motor storm و gran turismo برای ریسینگ البته درایور و گرن توریسمو دو نفریشون زیاد با حال نیست حالا باز خواستی خودت باید بری فیلماشون رو ببینی
resident evil 5 و 6 سبک ترسناک
اکثر بازیای لگو هم دو نفره هستن و مخصوص بچه ها دیگه اینا شاخان بازیای دیگه هم هستن ولی یا من باهاشون اشنا نیستم یا خیلی جالب نیست بخش دونفرشون پایینم ادرس یه سایت گذاشتم که لیست همه بازیای دو نفره ps3 رو داره
Best Local Coop PS3 Games of All Time

hbk2008

کاربر سایت
Dec 8, 2021
107
rayman و de blob و ratchet and clanck all for one و little big planet سبک پلتفرمر
borderlands و cod mw3 و portal 2 و resistance 3 و killzone 3 و cod world at war سبک اول شخص
kane and lynch 1 و 2 و سری army of two سبک سوم شخص
diablo 3 سبکه اینو نمیدونم خودت برو فیلمای گیم پلیش رو ببین
تقریبا همه ی بازیای مبارزه ای مثل tekken و mortal kombat
split second و driver sanfransisco و سری motor storm و gran turismo برای ریسینگ البته درایور و گرن توریسمو دو نفریشون زیاد با حال نیست حالا باز خواستی خودت باید بری فیلماشون رو ببینی
resident evil 5 و 6 سبک ترسناک
اکثر بازیای لگو هم دو نفره هستن و مخصوص بچه ها دیگه اینا شاخان بازیای دیگه هم هستن ولی یا من باهاشون اشنا نیستم یا خیلی جالب نیست بخش دونفرشون پایینم ادرس یه سایت گذاشتم که لیست همه بازیای دو نفره ps3 رو داره
Best Local Coop PS3 Games of All Time
دمت گرم ❤️

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر