معرفی انیمیشن و فیلم هایی که از روی بازیها ساخته شده !

انیمیشن و فیلمهای ساخته شده از روی بازیها :

• مجموع رای دهنده‌ها
    66
پست اول تاپیک با 2 انیمیشن زیبا از بازی فوق العاده محبوب رزیدنت اویل آپدیت شد . /

پسر دمت گرم خیلی تاپیک خوب و خوفی زدی>:d<

اما تن تن بر اساس بازیش ساخته نشد،بازیش بر اساس فیلمش ساخته شده که فیلمش هم بر اساس کامیکش بود;) (مثلاً:دی)

بچه ها این انیمشین ها رو از چه سایتی میشه دانلود کرد میشه بهم بگید ممنون میشم.

PM بدید بدونم. تشکر.

مولانا من یه پیشنهاد خوب برای پربار تر شدن و زیباتر شدن این تایپیک دارم .

1- اول اینکه عکسها رو وسط چین کن . ( دوم اینکه سعی کن کاورها رو یه اندازه انتخاب کنی ) ( تو IMDB تمامی کاورها با به صورت هم اندازه موجوده ) . البته با اون سایز نمیتونی بذاری و باید با برنامه PAIENT ویندوز سایز عکسها رو یکی کنی و اپلود کنی و بعد عکس رو بذاری ! اپه حوصله داشتی باشی برای سایت محبوبت این کار رو انجام بدی !

2- کلی فیلم بازی هست ! چرا نمیذاریشون ؟

( اینها اومدن )

- سری اویل / سری مورتال کامبات / سری تیکن / سری Tomb Raider / سری فیلم های کوتاه برای Halo 4 / فیلم 30 دقیقه ای Ghost Ricon / سری فیلم Metal Gear Solid / سری فیلم Stalker با نام اصلی Chernobyl diaries / سری فیلم Red Faction / سری فیلم Prance of Persian / سری فیلم Hitman .

فیلمهایی که میخوان بیان : ( تایید شدن ، یا در حال تکمیل داستان هستند ، یا فیلم برداری و یا مراحل اولیه تولید )
فیلم كوتاه Uncharted 3 / دنباله فیلم Assassin’s Creed / فیلم كوتاه MW3 / فیلم Rampage در دست ساخت / فیلم Just Cause / فیلم BioShock / ساخت فیلم NFS / فیلم کوتاه Prototype 2 / فیلم Uncharted / فیلم جدید Tekken / فیلم World of WarCraft / ساخت فیلم METRO 2033 / فیلم Saints Row / ساخت فیلم از روی Rabbid ها / ساخت فیلم Shadow of the Colossus / فیلم Red Dead Redemption با حضور برد پیت / فیلم Dark Void / فیلم Gears of War / .

اینها رو میتونی تو یه باکس ( نقل و قول ، مثل بالا ) و در اول یا اخر تایپیکت قرار بدی تا همه ببینن و یا اینکه میتونی ، با استایل فعلی خودت این فیلم ها رو هم بچینی که خیلی طولانی و وقت گیر میشن . به نظرم بهتره عکسهایی کوچیک و در حد اندازه 200 ارتفاع و 700 طول انتخاب کنی . به هر حال با خودته . ما فقط خواستیم کمکی کرده باشیم .

مولانا من یه پیشنهاد خوب برای پربار تر شدن و زیباتر شدن این تایپیک دارم .

1- اول اینکه عکسها رو وسط چین کن . ( دوم اینکه سعی کن کاورها رو یه اندازه انتخاب کنی ) ( تو IMDB تمامی کاورها با به صورت هم اندازه موجوده ) . البته با اون سایز نمیتونی بذاری و باید با برنامه PAIENT ویندوز سایز عکسها رو یکی کنی و اپلود کنی و بعد عکس رو بذاری ! اپه حوصله داشتی باشی برای سایت محبوبت این کار رو انجام بدی !

2- کلی فیلم بازی هست ! چرا نمیذاریشون ؟

( اینها اومدن )

فیلمهایی که میخوان بیان : ( تایید شدن ، یا در حال تکمیل داستان هستند ، یا فیلم برداری و یا مراحل اولیه تولید )

اینها رو میتونی تو یه باکس ( نقل و قول ، مثل بالا ) و در اول یا اخر تایپیکت قرار بدی تا همه ببینن و یا اینکه میتونی ، با استایل فعلی خودت این فیلم ها رو هم بچینی که خیلی طولانی و وقت گیر میشن . به نظرم بهتره عکسهایی کوچیک و در حد اندازه 200 ارتفاع و 700 طول انتخاب کنی . به هر حال با خودته . ما فقط خواستیم کمکی کرده باشیم .

ممنون ، اطلاعاتتون را به پست اول اضافه کردم ...
اگر موردی بود باز هم یادآوری کنید ...

لینک دانلود که در انجمن های بازیسنتر ممنوعه ولی شما فقط کافیه نام انیمیشن رو در گوگل سرج کنید و به راحتی با زیرنویس فارسی دانلود کنید و لذت ببرید ...
خود من همه ی این انیمیشن ها و فیلم ها را از گوگل و سایتهایی مانند downloadha و ... دریافت کردم ...

یه انیمیشن جدید مال همین 2012 هست که بر اساس بازی خاصی ساخته نشده ولی در مورد یک شخصیت منفی و فانتزی بازی های آرکید و کنسولی هست که الان مثلا از منفی بودن خسته شده و میخواد ابر قهرمان باشه. توی انیمیشن، سونیک ماریو ریمن و خیلی کاراکتر های دیگه حضور دارن. کسی اینو دیدش؟ اسم اصلیش چیه؟

یه انیمیشن جدید مال همین 2012 هست که بر اساس بازی خاصی ساخته نشده ولی در مورد یک شخصیت منفی و فانتزی بازی های آرکید و کنسولی هست که الان مثلا از منفی بودن خسته شده و میخواد ابر قهرمان باشه. توی انیمیشن، سونیک ماریو ریمن و خیلی کاراکتر های دیگه حضور دارن. کسی اینو دیدش؟ اسم اصلیش چیه؟
نوک زبونمه ها!
فهمیدم:دی
wrecking Ralph

نوک زبونمه ها!
فهمیدم:دی
wrecking Ralph
ممنون رفیق. خودشه!
WreckItRalphVillains.jpeg

wreck-it-ralph-poster-31.jpg

آخرین ویرایش:
این فیلم ها خوب و بد دارن
فیلم مکس پین بد نبود ولی خیلی صحنه داشت
یه فیلم سه قسمتی هم بود به نام اساسینز کرید جنریشنز که یارو خانوادش توسط یه سری کشته شده بود (همون نوادگان تمپلار ها) بعدش رفت یکیشونو کشت و متوجه شد چند نفر دیگه هم مثل خودش دارن مثل اساسین ها رفتار میکنن و یه سری ماجرا و درگیری پیش میاد
آخرشم حمله میکنن به کمپانی وقتی همه مردن میزنه دوتا از دشمنا رو هم نفله میکنه بعد میاد که بره یهو سردستشون میاد یه تیر بهش میزنی بعد اون میوفته زمین و رئیسه میره بالاسرش یه نگاه با هیدن بلید دست چپش میندازه و پاشو میزاره رو دستش تا نتونه بهش ضربه بزنه و در آخر پسره با هیدن بلیدی که محض احتیاط تو دست راستش بوده رگ گردن یارو رو میزنه و خودش هم میمیره و فیلم با نمایش دادن یه صحنه از جنازه ی هردو تموم میشه :((
فیلم های مورتال کامبت هم که شگفت انگیز ب.دن من یکی رو فکر کنم محصول 2009 یا 2008 بود دیدم خیلی عالی بود

تا الان فیلم یا انیمیشنی ندیدم که از روی بازی ساخته بشه و خوب دراومده باشه به جز دو تا انیمیشن dead space، که به نظرم حتی از بازیشم بهتر بودن. در باقی موارد اصلا راضی کننده نبوده واسم.

از فیلم هیتمن راضی بودم فیلم قشنگی بود ، ولی مکس پین خیلی چرت و پرت بود....:|

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

Back