معرفي بهترين هاي گيم نت

Ali_Reza

کاربر سایت
Sep 25, 2005
538
نام
علیرضا
به نظر من نو آوری به شرطی خوبه که به کیفیت لطمه نزنه....
به نظر من کسایی که میان گیم نت دیگه حرفه ای هستن دیگه تقریبا و فکر نمیکنم با فارسی صحبت کردن شخصیت ها و نوشته حال کنن.

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
والا ما که یک فارسی گرفتیم واقعا به درد نخور بود تازه مجبور شدم فایل هاش رو بریزم رو کانتر 1.9 تا بتونم درست حسابی اجراش کنم
وورد اف وارد کرافت اینم فکر کنم انلاین بید خیلی هم میگن باحالا ولی ما که بازی نکردیم نمیکنم
بهترین کانتر برای انلاین بازی کردن 1.6 حتی میگن سورس باگ هایی داره ولی 1.6 نداره چند شب پیش اشکان میگفت یک کانتر سورس از اینترنت دانلود کردم 3 گیگ حساب کنید

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
نه فکر نکنم استراتژیکی باشه مثل اینکه مثل کانتر مانند میمونه این تو مدرسه یکی از بچه ها سه ساعت مخ مارو گرفته بود داشت توضیح میداد فهمیدم راستی تو مجله بازی رایانه تیم ایرانی که در مسابقات شرکت کرده بود رو نوشته

mafia_forever

کاربر سایت
Dec 2, 2005
678
نام
Mohsen
World Of Warcraft

نوشته شده توسط alireza862002:
بابا wow که استراتژیکه مثل وارکرافت.
wow اصلا استراتزيك نيست يك بازي سوم شخص هست. از يك دنياي بزرك تشكيل شده.كه هر نفري يك hero داره ميره تو اين دنيا و با كشتن بقيه موجودات level ميگيره.البته اگه تو game net بازي بچه ها دو سه ماه اول اين خوره ها ميچسبن به بازي ولي در اخر به دليل كم بودن بچه هاي game net بجه ها ديگه بازي نمي كنن.ولي تو اينترنت با هزار نفر ديگه بازي ميكنن بيشتر حال ميده .و يك جور در امد و تجارت براي بعضي ها ميشه. مثلا تو اينترنت مي نويسن كه يك hero level 40 رو به قيمت مثلا 100 دلار ميفروشن.

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
به نظر من هرچی نایاب بندازی عالی میشه بزار بیایم مشهد خراب میشیم تو گیم نت شما
ولی جالب بازی قشنگی باید باشه میگم که این دوست من بقل دست ما میشین مخ مارو از این بازی میخوره انگار 5 سیدی هستش من که میگم بگیر حالا بزار اونجا بل اخره ده نفر پیدا میشن بازی کنید

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
ببین مال من که نیست...ولی بهش قول دادم چندتا گیم درست و حسابی براش بذارم
تا الان فقط کانتر و Nfsu2 رو براش ریختم......دیگه گیم شبکه خاصی براش پیدا نکردم

Ali_Reza

کاربر سایت
Sep 25, 2005
538
نام
علیرضا
نوشته شده توسط behzadr:
ببین مال من که نیست...ولی بهش قول دادم چندتا گیم درست و حسابی براش بذارم
تا الان فقط کانتر و Nfsu2 رو براش ریختم......دیگه گیم شبکه خاصی براش پیدا نکردم
بهزاد جون جنرالز و وارکرافت رو هم حتما بریز.
در ضمن توی تهران که unreal بازی می کنن همه.
همه میرن تو یه مپ و میوفتن به جون هم و چند نفر دیگه هرکی بیشتر بقیه رو زد و امتیازش بالاتر بود برده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر