معرفي اعضاي سايت

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
اسم منم ميلاد .شهرستان همدان زندگی ميکنم.عشق بازی pes و بعد از اون سری های evil و silent hill هستم.به جز اين کنسول های نسل بعد همه کنسول ها رو داشتم ولی از وقتی که pes برای pc هم اومده کلا بيخيال کنسول شدم.از امضامم که مشخص طرفدار بارسلونا هستم از همون موقع که فهميدم فوتبال چيه.تو ايران هم طرفدار پرسپوليسم .
به فيلم هم علاقه دارم ولی فقط نگاه ميکنم کاری ندارم که بازيگر و کارگردان و به کل عوامل فيلم کيند

Humason

کاربر سایت
Oct 28, 2006
826
سلام
من مهساهستم.
دانشجوام.شیمی ترم 8(البته 9 ترمه تموم میکنم:blushing: )
بازی سنتر برام مثل دراگ میمونه.البته از دراگ متنفرم.ولی عاشق بازی سنترم.
منم عاشق شنا هستم.البته رشته اصلی ورزشیم تکواندو هست.
سبک مورد علاقه ام همه سبکها جز فوتبال و استراتزیک.
در اراک درس میخونم.ولی بچه:love: اهواااااااااااااااااااازم.:love:
دوست دارم از اراک برم.برام دعا کنید این ترم همه درسهام پاس بشه.
همتون رو دوست دارم.بخصوص از دخترها با رویا خیلی جورم:love:
همتون موفق باشیییییییییییییییییییییییییید:love:

Roxas

کاربر سایت
Jul 18, 2006
770
نام
نامعلوم
مهسا جان,خوش اومدي.:)
اميدوارم اوقات خوبي رو درbc داشته باشي.
-------
به افراد ديگر هم كه تازه اومدن خوش امد ميگويم:)

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,321
نام
پرهام
سلام
البته رشته اصلی ورزشیم تکواندو هست.
اوه اوه اوه ، پس خطرناکی .
بچه اهواااااااااااااااااااازم .
ایول . دمت گرم .
جسارتا لری ، عربی یا عجم ؟
=====
پیرو گفته های سعید جان باید بگم که هر روز یه سری به اینجا میزنم ولی وقت پست دادن رو ندارم .
حالا باز خوبه آدمای خوبی هستین و حق " کپی رایت " رو رعایت میکنین . :biggrin1: حالا همینشم خوبه وقتی که خوذم نمیتونم دائما بیام به سایت :cheesygri

[DOG]

کاربر سایت
Aug 28, 2006
644
نام
mili
:love: WELCOME:love:
سبک مورد علاقه ام همه سبکها جز فوتبال و استراتزیک.

bad nist khob kodom dokhtari az football khoshesh miad
دوست دارم از اراک برم.برام دعا کنید این ترم همه درسهام پاس بشه

barat doa mikonam ghol midam

همتون رو دوست دارم
inja hame hamdigaro dost daran

[DOG]

کاربر سایت
Aug 28, 2006
644
نام
mili
ba arz sharmandegi havasam nabod
asmam mohammad 17 sale kocholo hastam na ahl iranam man rozegaram bad nist teke pc daram khorde aghli

ahl esfahanam bache dars khonam va kami sheiton mesl kheili haie dige be bazicenter motad shodam va rozi chand bar astemal mikonam

khob alan baiad beram bekhabam farda 4 ta amtehan khof daram ia hagh:love:

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
خوش اومدی محمد جان . مهسا خانوم و میلاد و حامد هم خوش اومدید !

{ پرهام جون یادت رفت صفحه ی قبل رو ببینی !! :) }

محمد جان نمیدونم تا حالا مدیری اینو بهت گفته یا نه . . . ولی اینجا زبان فارسی هست و شما با فینگلیش تایپ کردن قوانین رو زیر پا میذارید ! ;)
نمیخواستم تذکر بدم چون اصلا مدیر نیستم ! ولی در حد یک کاربر معمولی ازت درخواست میکنم که فارسی تایپ کنی ! :love:

با تشکر

بای

آخرین ویرایش:

Humason

کاربر سایت
Oct 28, 2006
826
سلام

اوه اوه اوه ، پس خطرناکی .

ایول . دمت گرم .
جسارتا لری ، عربی یا عجم ؟
=====
خطرناک هم نیستم.فقط یه بار یه موتوری جلو دانشگاه عینک دودیم رو از چشمهام برداشت.منم کشیدمش پایین و کلی زدمش:boxing: انقذر بهم چسبید.خداییش فکرش رو که میکنم میگم عجب تو جو igi بودم ها نه؟:thumbsup:
من فارسم.همون به قول شما عجم.

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,436
نام
علی
سلام با اینکه چندین ماه از عضویتم در این سایت میگزره ولی حالا خودم رو معرفی میکنم :blushing:

من علی هستم 17 سالمه :)
عاشق گیم هستم مخصوصا سبک اکشن ادونچر ! :love:
ورزش مورد علاقم هم بدن سازی هست .
از ماشین هم خیلی خوشم میاد یعنی میشه گفت تقریبا ماشین بازم !
و در اخر هم باید بگم البته نمیخوام تعریف بدم ولی کلا بچهای جنوب خیلی با معرفتن :love:

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,321
نام
پرهام
سلام
من فارسم.همون به قول شما عجم.
خوش اومدی به سایت .
به هم نزدیکیم ( زیر آواتورم نوشته از کجا هستم )
هم نژاد هم هستیم ( برداشت نژادی نشه از پستم :cheesygri )
-----
علی و محمد خوش اومدین .

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
سلام
من هم با اینکه چند ماه از عضویتم می گذره تازه این پست رو میزنم.
من حسن هستم 23 ساله از کرج دانشجوی ترم 7 مدیریت صنعتی دانشگاه قزوین هستم.
عاشق گیم و وب گردی هستم. تو ورزش ها هم دیونه فوتبال و تیم منچستر هستم (تو محل به من میگن حسن منچستر) خونمون هم تو محله سرجوب کرج (دقیقا اول جاده چالوس ) هست و بسیار خوش اب و هوا. مثل مهسا خانوم من هم فکر کنم کارم به ترم 9 بکشه . از سایت بازی سنتر هم خیلی خوشم میاد تا حالا اعضاش خیلی کمکم کردن. فکر میکنم سرتون رو درد آوردم.
یا علی مدد

Don_Lethon

کاربر سایت
Sep 24, 2006
467
نام
Amin
سلام
من هم با اینکه چند ماه از عضویتم می گذره تازه این پست رو میزنم.
من حسن هستم 23 ساله از کرج دانشجوی ترم 7 مدیریت صنعتی دانشگاه قزوین هستم.
عاشق گیم و وب گردی هستم. تو ورزش ها هم دیونه فوتبال و تیم منچستر هستم (تو محل به من میگن حسن منچستر) خونمون هم تو محله سرجوب کرج (دقیقا اول جاده چالوس ) هست و بسیار خوش اب و هوا. مثل مهسا خانوم من هم فکر کنم کارم به ترم 9 بکشه . از سایت بازی سنتر هم خیلی خوشم میاد تا حالا اعضاش خیلی کمکم کردن. فکر میکنم سرتون رو درد آوردم.
یا علی مدد

خوب مگه چه اشکال داره آدم 9 ترمه یا بیشتر تموم کنه ... منم خودم شاید به ترم 10 هم برسم :-"
تازه تودانشگاه یه پسره رو دیدم که برق می خوند و ترم 13 بود بهش گفتم انشالله ترم آخره دیگه ... خندید و گفت نه ...:eek:

Fear = Mind Killer

کاربر سایت
Feb 24, 2007
23
من حسام 18 بار ببخشید 18 سال دارم
بچه تهرانم اما حالم از تهران و اصلا از ایران بهم می خوره. کلا خیلی چیزا هست که ازشون بدم میاد مثلا گرما / جیگر /Windows XP / معلم ریاضی سال اول دبیرستانم / با یکی Pro Evolution بازی کنم مالدینی اخراج شه ده نفره شم / دخترا (شوخی کردم بابا خواستم افه بیام) / دارم فیلم نگاه می کنم DVD خش داشته باشه نتونم 10 دقیقه آخره فیلمو ببینم / crack بازی رو بخوام کپی کنم ( خوداییش اون قسمت که باید CD یکو بذاری Crack رو کپی کنی خیلی ستم ) / استقلال و اینتر و کلا هر تیمی بجز پرسپولیس و میلان / و توئی که داری این چرت و پرتارو میخونی!!! (ناراحت نشو بی جنبه)
حالا از چیا خوشم میاد ؟ خب ... سریال نامبر اورجینال برای بازی کردن بصورت آنلاین / فیلم و موزیک از نوع نه چندان مردمی:punk: / وقتی زمین یخ زده یکی با مخ می خوره زمین :laughing: :laughing: / دخترای برنزه :biggrin1: و البته یکی از همکلاسیای ترم جدید :blushing: و در نهایت چند تا چیز کوچولوی دیگه.
در انتها باید بگم اگه Spam تولید شده می تونی ببخشی می تونی نبخشی:p

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر