معاوضه گاگسی تب 7.7 با ایفون 4 اس

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
Rating - 100%
7   0   0
من تقریباً سه هفته پیش تبلت گلگسی 7.7 اینچ سامسونگ رو خریدم . من حدود چهار سال با محصولات اپل کار کردم و خواستم تجربه ای جدید را امتحان کنم خوب من زیاد از سیستم عامل اندروید خوشم نیاومد حالا تصمیم گرفتم دوباره برم پیش اپل:d
خوب همینطور که از عنوان تایپیک معلومه این تبلت رو میخوام با ایفون 4 اس معاوضه کنم ترجیحاً 64 گیگ باشه 32 هم بود میشه در موردش فکر کرد ولی حتماً انلاک فکتوری باشه ( حالا کسی خواست تبلت رو نقدهم خریداری کنه پیشنهاد بده بررسی میکنم)
فقط بگم این تبلت در حد نو چون سه هفته هم نیست گرفتمش همون موقع هم برایش کیف گرفتم و روی ال سی دیشم برچسب زدم واقعاً اگر ببینیدش حرفمو تصدیق میکنید ( با نو هیچ فرقی نداره)
دوستانی هم که ایفون دارند حتماً باید ایفونشون سالم باشه یعنی در حد تبلت خودم بدون هیچ زدگی یه خوردگی یا خشی باشه... ترجیحاً هم تهران باشه که بتونیم حضوری معامله کنیم
حالا دوستان بیان وسط ببینیم با کی باید معامله کنم
راستی داشت یادم میرفت همراهش یک هندزفری بلوتوث به نام بلوترک گرفتم که اینم در حد نو هست( کیفیت این بلوتوث هم عالیه و یک برتری که داره اگر گوشیتون سایلنت باشه و یا صدای زنگ رو هم نشنیود خودش یک الارمی داره که بوق میزنه و متوجتون میکنه که تبلتتون داره زنگ میخوره)
روی این تبلت اندروید 3.2 هست و یکسری بازی و برنامه هم روش نصب کردم ( چون تازه اومده هنوز براش اندروید 4 نیومده ولی سامسونگ گفته اندروید 4 رو ساپورت میکنه )
عکس کمی بیکیفت هست چون دوربین بهتری نداشتم ( ای داغم تازه شد دوربین نیکونمو فروختم)

Attachments

• IMG00001.jpg
    IMG00001.jpg
    76.9 KB · مشاهده: 50

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
Rating - 100%
7   0   0
بیا بالا بیا افرین بچه خوب .......................

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
Rating - 100%
7   0   0
اگر کسی هم خریدار واقعی باشه باهاش کنار میام. کلاً ادمیم که با همه راه میام :d

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر