مصاحبه با سازندگان Call of Duty World at War

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
Noah Heller از دست اندرکاران COD : W@W در مصاحبه با MCV صحبتهایی درباره بازی کرده :

5047_heller.jpg

• ما ساخت بازی رو بلافاصله بعد از COD 3 شروع کردیم و در جریان ساخت COD 4 هم بازی در حال ساخت بود. بعد از انتشار نسخه Modern Warfare ما ساخته هامون رو به IW نشون دادیم تا نظرشون رو بدونیم.
  • همکاری زیادی بین ما وجود داره چون نمیخوایم چیزی به اسم Call of Duty منتشر بشه ، مگر اینکه کیفیت خوبی داشته.
  • Call of Duty 3 با میانگین امتیاز 82 یا 83 از 100 بازی خوبی بود و فقط هشت ماه ساختنش طول کشیده بود. یک حرکت خوب بود و تیم تلاش بسیاری کرده بود. اما الان فرصت کافی داریم تا بازی رو جلا بدیم و دوباره به اون چیزی که میخوان تبدیلش کنیم.
  • ما ساخته هامون رو دست به دست ، استودیو به استودیو و نفر به نفر میچرخونیم تا نظرات همه رو بدونیم ، دو تیم کاملا از هم جدا هستند و Infinity ward بازی خودش رو داره که باید بسازه ، اما نه ما ، نه اونها نمیخوایم یک Call of Duty منتشر بشه که فوق العاده نباشه.
  • بهترین شوتر ، این چیزیه که واقعا Call of Duty هست ، باید بهترین بازی جنگ جهانی باشه ، Modern Warfare باید بهترین بازی نبرد مدرن باشه ، ما بی دلیل اسم World at War رو انتخاب نکردیم ، این بازی برجسته ترین بازی جنگ جهانی ـه. این یه شعار یا یه عبارت احمقانه نیست ، این چیزیه که جنگ جهانی واقعا بود ، تمام دنیا در جنگ ...

Richard Farrely هم در مصاحبه ای با همون سایت اینطور گفته :

5048_farrelly.jpg
  • ما میدونستیم که باید به سبک بازی در مورد WWII طور دیگه ای نزدیک بشیم چون واقعا یک نواخت و کشدار شده بود.
  • ما نکات زیادی از Modern Warfare یاد گرفتیم ، اینکه چجوری بازی عرضه شد ، چجوری قدم ورداشتن ، تفاوتهایی که در موزیک بازی وجود داشت یا حتی نحوه صحبت کاراکترها در طول بازی و یا میزان خشونت بازی. که همه اینها ایجاد یک آهنگ جدید در سبک شبیه سازی جنگ جهانی دوم میشه و این بازی رو با همه بازیهای هم سبک خودش متفاوت میکنه.
  • فشار زیادی به ما وارد میشه اما این دو سال زمان به ما اجازه میده که ببینیم آیا واقعا چیزی که در بازی هست بهترین کیفیت رو داره یا نه ، ما میخوایم بهترین بازی که تابحال ساخته شده رو بسازیم !

پنجمین نسخه از سری بازیهای COD پاییز امسال برای PS3 , PC , X360 و Wii منتشر میشه ...

131.jpg

MetalGearSolid4

کاربر سایت
May 11, 2008
266
نام
بهاره
این قضیه شماره نداشتن هم همینه دیگه ننوشتن COD5 نوشتن world at war.
خوب اگه از قبل از COD3 باشه میشه چند سال ؟ 4 سال ؟
خیلی طولانی شده باید یه کار حرفه ای باشه .
خیلی از ترجمه شما ممنون امیر خان

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
خوب اگه از قبل از COD3 باشه میشه چند سال ؟ 4 سال ؟
چي ؟ من متوجه نشدم !!
بازي بعد از COD3 ساختنش شروع شده پس تا زمان عرضه ميشه 2 سال نه 4 سال

kaveh

کاربر سایت
Dec 11, 2005
518
نام
کاوه
بازی های COD با سبک جنگ جهانی خودش رو معرفی کرد پس باید همین رویه رو ادامه بده cod4 هم به نوعی جالب بود اما بازی هایی مثل COD یا MOH در سبک جنگ جهانی همیشه بازی ساختند و به سمبل جنگ جهانی معروف هستند پس چه بهتر که در اون بادی همچنان ادامه بدهند من که به شخصه از اینکه دوباره جنگ جهانی رو در شماره پنجم cod شاهد خواهیم بود خوشحالم .

آخرین ویرایش:

r10ronaldinho

کاربر سایت
Nov 27, 2007
1,566
بازی های COD با سبک جنگ جهانی خودش رو معرفی کرد پس باید همین رویه رو ادامه بده cod4 هم به نوعی جالب بود اما بازی هایی مثل COD یا MOH در سبک جنگ جهانی همیشه بازی ساختند و به سمبل جنگ جهانی معروف هستند پس چه بهتر که در اون بادی همچنان ادامه بدهند من که به شخصه از اینکه دوباره جنگ جهانی رو در شماره پنجم cod شاهد خواهیم بود خوشحالم .

جدا حوصله داری دوباره بری تو جنگ جهانی ؟:(

MetalGearSolid4

کاربر سایت
May 11, 2008
266
نام
بهاره
نوشته شده توسط kaveh
البته جنگ جهانی که دیگه خسته کننده شده اگه مثل یه شماره از مدال افتخار که بین این ژاپنی ماپنی ها بود نمیدونم ویتنام بود یا نه . اگه یه شماره اونطوری بسازن خیلی قشنگ میشه. حس ژاپنی کشی گل کرده الان :biggrin1:

kaveh

کاربر سایت
Dec 11, 2005
518
نام
کاوه
جدا حوصله داری دوباره بری تو جنگ جهانی ؟:(
مگه غیر اینه که این بازی ها با جنگ جهانی معروف شدند و صد البته طرفدارن این بازی ها انتظار دیدن صحنه های جنگ جهانی رو می کشند تا صحنه جنگ مثلا آمریکا با عراق .
البته جنگ جهانی که دیگه خسته کننده شده اگه مثل یه شماره از مدال افتخار که بین این ژاپنی ماپنی ها بود نمیدونم ویتنام بود یا نه . اگه یه شماره اونطوری بسازن خیلی قشنگ میشه. حس ژاپنی کشی گل کرده الان :biggrin1:

اسم اون بازی MOH: pacific Assult بود که مربوط به جنگ بین نیروی های متفقین با نیرو های ژاپنی (باز هم میبینید که جنگ جهانی بود) بود با اینکه بازی کوتاه شاخته شده بود و سریع تموم میشد اما ایده های جالبی در آن به کار گرفته شده بود و نبردهای تن به تن هیجان برانگیزی در آن دیده میشد .;):biggrin1:

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
گذشته از هر موضوعي.
من كه خيلي دلم براي يك بازي كلاس بالاي جنگ جهاني تنگ شده. آخرين بازي كه همچين بازي اي كردم دو سال پيش بود.
يادش بخير COD2 و MoH واقعا معركه هستند.
هر دو يا سه سال يك بازي اين تيپي بياد عالي ميشه البته برادران جنگي رو هم نبايد از ياد برد.

ash 360

کاربر سایت
Apr 23, 2008
10
از نظر من COD هر وقت هر جوری با هر موضوعی که بیاد واقعا فوق العاده است .
من از اول طرفدار این سری بودم. همش باحاله مخصوصا وقتی که موضوعش جنگ جهانی باشه
:love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر