مشکل xbox 360. Open try

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

milin3m

کاربر سایت
May 25, 2008
134
سلام. پس از سالها امدم ایکس باکس ۳۶۰ رو راهندازی کنم برای بچم. خیلی وقته سراغش نرفته بودم و یه شرح حالی میدم از وضعیت ببینید راهکاری دارید و مشکل چیه.
تا انجا که خاطرمه lt3 رو روی دستکاه زده بودم. چون بازی های gears of war 3 و چنتا بازی دیگه که روشون نوشته LT3 burned max اجرا میشدن. کنسولو اپدیت کزدم پارسال تقریبا با فلش ( نمیدونم چرا اینکارو کردم). دیگه خاموش بود. حالا نکته اش اینه دیگه هیچ کدام ازون دیسک ها رو اجرا نمیکنه ولی بعضی دیسک های مثل سونیک و یا جی تی ای رو اجرا میکنه. حتی نصبم میکنه. البته برای همین جی تی ای بعضی اوقات open try میده. بعضی اوقات. Scratch disk مینویسه. بعضی اوقاتم اجرا میکنه ب راحتی. سرچ کردم یوتیوب نوشته بود باید لنزو تنظیم کنید و منم با اهم متر افتادم ب جونش و یکم تنظیم کزدم اما فرقی نداره و همان شرح حال بالا پا بر جاست. حالا به نظرتون مشکل چیه؟ لنزه؟ هکه؟ باید هک شه ؟ تعویض شه لنز.
چون میگم دیسکهای که روشون زده lt3 burned max و قبلا میخوند رو نمیخونه و دیسکهای قدیمی هم شانسی میخونه که کپی هستند . بعضی اوقات همون open try.

آخرین ویرایش:

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820
کسی نیست راهنمایی کنه؟
درود
به احتمال خیلی زیاد لنزش ضعیف شده ، مدل دستگاه رو نگفتید ولی بهترین کار اینه که بدید براتون RGH کنن دستگاه رو اگه بردش جسپر به بعده ، اگرم که نه لنز رو تعویض کنید

milin3m

کاربر سایت
May 25, 2008
134
مدل دستگاه فت مشکی رنگ است. پرسیدم میگن لنز ها کیفیت خوبی ندارن. جایی سراغ دارید بشه لنز خوب خرید؟

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820
مدل دستگاه فت مشکی رنگ است. پرسیدم میگن لنز ها کیفیت خوبی ندارن. جایی سراغ دارید بشه لنز خوب خرید؟
جایی که سراغ ندارم ، کلا لنزهای 360 بعد یه مدت استفاده ضعیف میشن ، ولی بازم میگم اگه مادربورد کنسول جسپره بده برات RGH (جیتگ) کنن که بتونی بازیارو دانلود کنی و بریزی توی هارد و بدون دیسک بازی کنی

milin3m

کاربر سایت
May 25, 2008
134
هزینه جیتگ کردن حدودا چقدره؟
مادربورد هم تا انجا که یادمه جسپره

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر