مشکل Disk is not supported .

saManPrince

کاربر سایت
Nov 29, 2008
98
نام
Sinprim
برو lt3کن.امروز نکنی فردا بالا خره میکنه چرا خودت رو اذیت میکنی؟

---------- نوشته در 09:49 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:47 PM ارسال شده بود ----------

فکر کنم دستکاهتون مسکل آپدیتی پیدا کرده یعنی داشبودر جدید و درایو قدیمی نمیتونه باهم مچ کنه.

البته این رو هم باید اضافه کنم که دستگاهم برای بعضی از بازی ها ارور Disk Is Unreadable میده ...
به نظرتون اگه دستگاه رو LT+3 بکنم مشکلم حل میشه ؟ آخه فکر کنم دستگاهم برگشته به همون آپدیت اولیه و بازیهای LT+2 رو هم اجرا نمیکنه ... شایدم LT+3 شده و بازی های LT+2 رو اجرا نمیکنه ( که این تقریبا غیر ممکنه)

masood1991

کاربر سایت
Aug 1, 2011
69
نام
masud
سلام دوست عزیز منم مشکل شما رو داشتم 2 تا کار انجام دادم مشکل حل شد
1.lt3کردن (آپدیت)
2.استفاده از دیسک های معمولی(برنر مکس نباشه)=از رو دیسک اجرا کن بازی رو

آخرین ویرایش:

saManPrince

کاربر سایت
Nov 29, 2008
98
نام
Sinprim
سلام دوست عزیز منم مشکل شما رو داشتم 2 تا کار انجام دادم مشکل حل شد
1.lt3کردن (آپدیت)
2.استفاده از دیسک های معمولی(برنر مکس نباشه)=از رو دیسک اجرا کن بازی رو

ممنون
فقط تنها چیزی که میمونه اینه که من تمام بازی های ذکر شده در پست اولم رو با LT+2 انجام میدادم ( که الان نمیتونم ) در واقع میخواستم بدونم با آپدیت LT+3 دیگه اون بازی ها هیچ ارزشی ندارن و اجرا نمیشن ؟ ( آخه خیلی هاشون رو وقت نکردم حتی یک دقیقه بازی کنم )

masood1991

کاربر سایت
Aug 1, 2011
69
نام
masud
ممنون
فقط تنها چیزی که میمونه اینه که من تمام بازی های ذکر شده در پست اولم رو با LT+2 انجام میدادم ( که الان نمیتونم ) در واقع میخواستم بدونم با آپدیت LT+3 دیگه اون بازی ها هیچ ارزشی ندارن و اجرا نمیشن ؟ ( آخه خیلی هاشون رو وقت نکردم حتی یک دقیقه بازی کنم )

تا جایی ک اطلاعات من قد میده نخیر.ارزشی نداره:-$
این عین جمله ایه که اپدیتور میدون توپهونه تهران به من گفت:بازیای قدیمی هم باید ال تی3 باشن

.jozef

کاربر سایت
Jul 9, 2012
396
نام
پارسا
البته این رو هم باید اضافه کنم که دستگاهم برای بعضی از بازی ها ارور Disk Is Unreadable میده ...
به نظرتون اگه دستگاه رو LT+3 بکنم مشکلم حل میشه ؟ آخه فکر کنم دستگاهم برگشته به همون آپدیت اولیه و بازیهای LT+2 رو هم اجرا نمیکنه ... شایدم LT+3 شده و بازی های LT+2 رو اجرا نمیکنه ( که این تقریبا غیر ممکنه)
ببخشید نفهمیدم چی گفتیدد؟

---------- نوشته در 05:25 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:22 PM ارسال شده بود ----------

ممنون
آموزش روش Title Update برای اجرای بازیهای LT+2 بروی LT+3
با استفاده از روش تایتل آپدیت میتونید بازیهای LT2 رو روی LT3 اجرا کنید (البته بغیر از بازی Rayman: Origins)
برای اینکار شما باید مراحل زیر رو انجام بدید:
1- Xbox Backup Creator v2.9.0.350 با استفاده از این برنامه ریجن و Media ID دیسک بازی خودتونو بدست میارید.
http://dwl.xbox-scene.com/xbox360pc/...v2.9.0.350.zip <<دانلود
برای اینکار دیسک رو داخل DVD-Rom کامپیوتر قرار میدید و وارد برنامه که شدید وارد تب Drive Tools میشی و Get Region رو میزنید....
2- بعد وارد سایت XBOX 360 Update Center میشید و Media ID بازیتونو تو قسمت سرچ وارد میکنید و فایلی که بالاترین تعداد دانلود رو داشت دانلود میکنید.
3- سپس با استفاده از برنامه Horizon
XboxMB - Xbox Message Boards - Horizon <<دانلود
این فایل رو با یک فلش مموری به اکس-باکس انتقال میدید و بازی براحتی اجرا میشه....
(در صورت اجرا نشدن نرم افزار این موارد را نصب کنید: Microsoft .NET Framework و ++Microsoft Visual C)
آموزش کار با Horizon:
1- اول فلش خود را به دستگاه وصل کنید از قسمت setting و memory آن را configure کنید
2- فلش مموری configure شده را به کامپیوتر متصل کرده و برنامه horizon را باز کنید فلش به صورت خودکار شناخته میشود و در منوی سمت راست قرار میگیرد.
3- فایل دانلود شده را بکشید و روی title update قرار دهید(drag & drop) سپس فلش خود را از کامپیوتر جدا کنید.
4- فلش را به کنسول متصل نموده و به قسمت system و memory و games and applications رفته و فایل بازی را move کنید.
5- حالا میتونید از بازی لذت ببرید

لیست بازیهایی که با این روش اجرا نمیشوند:
Dragon's Dogma
DiRT Showdown

لیست بازی هایی که تست و اجرا شدند:Anarchy Reigns
NBA 2K12

Gears Of War 3
Modern Warfare 3
Forza Motorsport 4
Ghost Recon: Future Soldier
Max Payne 3
Battlesield 3
NFS: The Run
Assassin's Creed: Revelations
Amazing Spiderman
Spec ops: The Line
Rage
Driver San Fransisco
Dark Souls
Skyrim
The Witcher 2
Batman: Arkham City
Rayman Origins
Prototype 2
Ninja Gaiden 3
Saints Row: The Third
Warhammer 40,000 Space Marine
Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Generations
Kinect Star Wars
The Darkness II
Kingdoms of Amalur: Reckoning
Metal Gear Solid HD Collection
Final Fantasy XIII-2
SoulCalibur V

masiih

کاربر سایت
Jul 26, 2013
6
نام
مسیح
ببخشید نفهمیدم چی گفتیدد؟

---------- نوشته در 05:25 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:22 PM ارسال شده بود ----------

آموزش روش Title Update برای اجرای بازیهای LT+2 بروی LT+3
با استفاده از روش تایتل آپدیت میتونید بازیهای LT2 رو روی LT3 اجرا کنید (البته بغیر از بازی Rayman: Origins)
برای اینکار شما باید مراحل زیر رو انجام بدید:
1- Xbox Backup Creator v2.9.0.350 با استفاده از این برنامه ریجن و Media ID دیسک بازی خودتونو بدست میارید.
http://dwl.xbox-scene.com/xbox360pc/...v2.9.0.350.zip <<دانلود
برای اینکار دیسک رو داخل DVD-Rom کامپیوتر قرار میدید و وارد برنامه که شدید وارد تب Drive Tools میشی و Get Region رو میزنید....
2- بعد وارد سایت XBOX 360 Update Center میشید و Media ID بازیتونو تو قسمت سرچ وارد میکنید و فایلی که بالاترین تعداد دانلود رو داشت دانلود میکنید.
3- سپس با استفاده از برنامه Horizon
XboxMB - Xbox Message Boards - Horizon <<دانلود
این فایل رو با یک فلش مموری به اکس-باکس انتقال میدید و بازی براحتی اجرا میشه....
(در صورت اجرا نشدن نرم افزار این موارد را نصب کنید: Microsoft .NET Framework و ++Microsoft Visual C)
آموزش کار با Horizon:
1- اول فلش خود را به دستگاه وصل کنید از قسمت setting و memory آن را configure کنید
2- فلش مموری configure شده را به کامپیوتر متصل کرده و برنامه horizon را باز کنید فلش به صورت خودکار شناخته میشود و در منوی سمت راست قرار میگیرد.
3- فایل دانلود شده را بکشید و روی title update قرار دهید(drag & drop) سپس فلش خود را از کامپیوتر جدا کنید.
4- فلش را به کنسول متصل نموده و به قسمت system و memory و games and applications رفته و فایل بازی را move کنید.
5- حالا میتونید از بازی لذت ببرید

لیست بازیهایی که با این روش اجرا نمیشوند:
Dragon's Dogma
DiRT Showdown

لیست بازی هایی که تست و اجرا شدند:Anarchy Reigns
NBA 2K12

Gears Of War 3
Modern Warfare 3
Forza Motorsport 4
Ghost Recon: Future Soldier
Max Payne 3
Battlesield 3
NFS: The Run
Assassin's Creed: Revelations
Amazing Spiderman
Spec ops: The Line
Rage
Driver San Fransisco
Dark Souls
Skyrim
The Witcher 2
Batman: Arkham City
Rayman Origins
Prototype 2
Ninja Gaiden 3
Saints Row: The Third
Warhammer 40,000 Space Marine
Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Generations
Kinect Star Wars
The Darkness II
Kingdoms of Amalur: Reckoning
Metal Gear Solid HD Collection
Final Fantasy XIII-2
SoulCalibur V

سلام... من دقیقا کارایی که گفتین رو انام دادم برای بازی های COD : modern Warfare 3 و COD: Black Ops و هر دو دیسک رو میزد Region Free من از اون سایتی که فرمودی همین رجیون فری رو انتخاب و دانلود کردم و با فلش کانفیگور شده به هارد دستگاهم انتقال دادم ولی بازم بازی اجرا نشد و ارور دیسک ساپورت میده :( چیکار کنم؟
ضمنا دستگاه رو 2ماهه از لادیز خریدم و فک میکنم باید Lt3 باشه! از کجا میتونم بفهمم که واقعا 2 هست یا 3؟

aydaa

کاربر سایت
Feb 22, 2019
1
سلام دوستان تو رو خدا یکی کمک کنه بهم
من ایکس باکسمو (اسلایم)خیلی وقته با فلش از اینترنت گرفتم آپدیت رو آپدیت کردم بعد از اون دیگه cdهامو نخوند(نخوند یعنی میاره cdرو روصفحه ولی پلی میکنم خطا میده میگه cdرو پاک کنین و...) الان فقط دوتا cdرو میخونه چیکار کنم مشکلش از چیه؟
مرسی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر