*مشکل های بازی کردن در ایران(خانواده)*

آیا شما با خانواده خود بر سر بازی کردن مشکل دارید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    54

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
موشکل نداره، یکه:D
گیر که می‌دن بعد من می‌گم برو بابا بحث تموم می‌شه:D
باور کنید، اصلا جی نگیرید اونا هم گیز نمی‌دن:D

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
راه حل میخوای : یه مدت از بازی بکش بیرون برو یاغی گری کن.بعد همه میگن بشین پای همون بازیت!!
من خودم این کارو نکردم ها.به من کاری ندارن تازه بعضی وقتا جو میگرتشون مثلا خواهر کوچیکم بتمن میدم بازی میکنه.یه بارم رفتم دستامو بشورم بیام دیدم مادرم انچارتدو از pause دراورده داره بازی میکنه!!:|(البته بلد نبودا ولی یه چند تا تیر زد!):d
یه کینکت براشون بگیرم دیگه فکر کنم کنسول از دست خودم در بیاد:d

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,298
نام
Matthew
منم همینطوری هستم ، به من گیر میدند ولی چون درسم خوبه ، راحت بیخیال میشند

داداشم حرسش میگیره ، بخاطر همین اخلاق من بیچاره اون موقعی که COD MW : 4 بازی می کرد ، هم پدرم و هم مادرم بهش گیر میدادند ، منم بجاش میشستم می رفتم :d

یادش بخیر

فردا امتحان زبان داریم :d مادرم گفت بشین بخون ( داشتم Hitman A ) بازی می کردم :d

گفتم مامان بیا بپرس ببین بلدم یا نه ، اومد پرسید خسته شد گفت برو بازینو بکن همرو بلدی :d

fifa 12

کاربر سایت
Jul 21, 2011
1,628
نام
سپهر
اوه اوه نگو موشکل؟!!از موشکلم گذشته همین میرم پای کامپیوتر میگن بسه از بس بازی کردی کور شدی!;;):shocked::d WTF
حالا اینا چیزی نیست مشکل اصلی اینه که وسط h:a یکی بیاد تو :d(مخصوصا اولش):drooling::shocked:
اونموقع است که ننه بابا به اینصورت حمله میکنند:hurted1::angry::coolgun::d:discussion:

Dante .D.H

کاربر سایت
Sep 22, 2012
714
نام
Amin
عجب تاپیک توپی . آقا من که این مشکلو دارم چه جورم . چند سال پیش با بابام این مشکلو داشتم ، مامانم که چیزی نمی گه ولی بابام قبلا گیر می داد برای مثال : 1. اینقدر بازی کردی به کجا رسیدی ؟! 2. خودتو یک وقت کور نکنی ؟! ( وقتی میرفتم توی اوج بازی ) 3. بازی مال بچه هاست تو بزرگ شدی دیگه .4.کامپیوترم شده اسباب بازیت ؟! 5.برو به جا بازی یک نرم افزاری یاد بگیر که فردا بدردت بخوره 6. بازی میکنی اعصابت بهم میریزه و ... که با شنیدنشون تا فیها خالدونم می سوخت و چیزی نمی گفتم وقتی هم 10 ساله بودم اینقدر شنیدم که یک بار رفتم تو این حالت :(( تا یک چند ساعتی هم بیرون نیامدم ( :d ) هر وقت هم که بابام یک چیزی می گفت ساکت میموندم اما الآن که هر چی میشنوم این جوریم |-) فهمیدم که نباید گوش کنم و فقط به بازیم ادامه میدم .
واقعا مشکل بدیه . همین کارا رو میکنن که بچه ها سر از game net در میارن دیگه . من خودم یک وقتایی نمیذاشتن تو خونه بازی کنم میرفتم game net و از این جور جاها . ولی خب خدا رو شکر الآن که دیگه این مشکلات حل شد از وقتی به دبیرستان رسیدم بابام هم دیگه چیزی نمی گه و حالا فقط خواهران هستن که مشکل ایجاد میکنن البته حرفای اونا که اصلا حرف نیست و توجه کردن بهشون بیخوده !
ای کاش توی ایران میفهمیدن که بازی برای همس حتی یک فرده 60 ساله ! ( البته خیلی رفتم دیگه بالا ) . همشونم این جوری نیستنا مثلا یکی از دوستام میگفت شب ساعت 3 داشتم بازی میکردم بابام آمد در رو باز کرد دید دارم بازی میکنم چیزی هم نگفت .
به امید اون روزی که همه ما بتونیم با خیال کاملا راحت پای بازی بشینیم و حال کنیم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر