*مشکل های بازی کردن در ایران(خانواده)*

آیا شما با خانواده خود بر سر بازی کردن مشکل دارید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    54

GT5

کاربر سایت
Nov 4, 2010
821
نام
امين
سلام دوستان عزیز
متاسفانه در ایران نگاه نه چندان مثبتی(بخوانید منفی)به بازی های ویدئویی هست
و خانواده ها،بازی های ویدئویی را مربوط به افراد زیر 10 سال میدانند!
اکثر گیمر های ایرانی این مشکل رو تجربه کردن
آیا شما تلاش کرده اید که با این تفکر اشتباه مقابله کنید؟ آیا راه حلی برای آن دارید؟
اگر شما هم قربانی(!)نگاه منفی خانواده خود نسبت به بازی های ویدئویی هستید لطفا نظر خودتون رو به اشتراک بذارید
شاد باشید

KRATUS

کاربر سایت
Aug 17, 2008
360
نام
Ashkan
ای بابا داغ دلمون رو تازه کردید!:crying1:
من تا 20سالگی تقریبا این موشکل! رو نداشتم ولی بعد از اون زیر سایه نگاه سنگین ننه بابا! دارم بازی میکنم!:crying1::d
ولی در کل تو این زمینه واسه ایرانی جماعت فرهنگ سازی نشده! هنوزم بعد تقریبا 40-35سال از ورود بازیهای رایانه ای همین تفکرات رو تو مملکتمون داریم. واقعا متاسفم!:|

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
من هر وقت می رم سر گیم مادرم می گه مغزت رو با این بازی های بچگونه پوک نکن! :d
در حالی که من عقیده دارم گیم برای تقویت حافظه و تجربه خیلی مفید هست و تنها مختص بچه ها نیست.

pesarbache

کاربر سایت
Oct 31, 2011
701
نام
محسن
منم با بابام همین مشکلارو دارم.میگه خجالت نمیکشی بازی بچه گونه بازی میکنی.هی من میگم پدر جان,رده سنی این بازی +18 هست.پس بچه بازی چیه؟دوباره حرف خودشو تکرار میکنه

Garrett

کاربر سایت
Dec 20, 2010
208
نام
پوریا
خوب ببینید اگه از منظر تکنولوژیک بخواید برای بازی های کامپیوتری ارزش گذاری کنید درک عمیق این مطلب رو شاید غیر از کسی که دستی در زبان های برنامه نویسی سطح پایین(یعنی نزدیک به زبان ماشین) مثل سی پلاس پلاس یا اسمبلی داشته باشه و یا از یه بعد دیگه کسی که دستی در علوم طبیعی مرتبط مثل فیزیک و یا ریاضیات داشته باشه، نباید انتظار داشته باشید. بنابراین توصیه ی من این هست که توجیح کردن رو واسه خانواده بی خیال بشید سعی کنید یا زودتر مستقل بشید از خانواده یا وقتتون رو طوری مدیریت کنید که فرصتی دستشون ندید برای اینکه بخوان راجع به بازی کردن شما قضاوت کنن

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
یه بار بیاریدشون پای بازی که ببینن همچینم بچه بازی نیست. بهشون نشون بدید که ساخت همچین بازی ای نیازمند چه هنر و چه تکنولوژی ای هست
من که انقدر با خوانواده درباره این چیزا صحبت کردم دیگه هیچ اعتراضی ندارن
دیگه میدونن که بازی تو خونمه :d

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,987
نام
احمد
والا من نه تنها از عباراتی مثل "بازی واسه بچه هاست و خجالت نمیکشی و ..." استفاده نمیکنن بلکه مثلا وقتی که ناراحت باشم یا اعصابم خورد باشه میگن همش تقصیر این بازیاست قصی القلب شدی بس آدم کُشتی "البته این عبارت رو وقتی مستند حیات وحش هم بخوام نگاه کنم میگن

کلا من تو خونه یا وحشیم یا مفسد فی العرض :d

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
من که این مشکل رو به صورت وحشتناکی داشتم و دارم..

تو خانواده ما اکثر پسر و دختر ها اسکل تشریف دارن و من یکی که یکمی از کامپیوتر و گیم و وسایل الکترونیکی سرم میشه به عنوان دیوانه هزاره سوم شناخته میشم..

طرف دو تا کتاب تاریخی خوانده خیال میکنه خداونگار هوش و دانش هست در حالی که نصف چیزی های که میدونم رو بلد بود مغزش منفجر میشد...

v.atrina007

کاربر سایت
Nov 15, 2011
280
نام
vahid
نه نه بابا من به من کاری ندارن ولی یه برادر دارم 2سال ازم بزرگتره دهن منو اسفالت کرده :d:|هروقت پای کامپیوتر میشینه چشش به دسکتاپ میافته :توکه هنوز بازی میکنی بزرگ شو دیگه مردم موشک میسازن تو هنوز call of duty بازی میکنی :|جالبش اینجاست اغلب من خونه نباشم خودش مشغول fiaf هست :|

.:Mahdi:.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,614
نام
ʍʎɦɖї
ImageServer.aspx

موشکل ندارم من!
خانواده کیه؟
شما به من نشان بده!

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
والله من همیشه باهاشون مشکل دارم هی میگه تموم کن دیگه کور شدی بعضی اوقات برق را خاموش میکنن منم مجبور از بازی خارج می شوم

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
من از این مشکلا ندارم اما در مورد بازی هایی مثه سایلنت هیل و کلا ژانرِ ترسناک خیلی بهم گیر می دن، حالا بازی یا فیلم و کتابش فرقی نداره، میگن دیوانه شدی از بس سرت تو این چیزاس:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر