مشکل مودم b612 با dns ایکس‌باکس و راه حل احتمالی

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

poorya_1

کاربر سایت
Jul 9, 2017
412
سلام
دوستان من مودم b612 مبین نت رو دارم و همان‌طور اطلاع دارین با dns و شبکله لایو مشکل داره و تغییر dns بی معنی هست. حال به ذهنم رسیده با خرید یه روتر یا وسیله مشابه این مشکل رو حل کنم و از dns استفاده کنم. آیا این راه‌ حل عملی هست؟ درصورت مثبت بودن جواب چه مدل وسیله‌ای رو تهیه کنم؟
ممنون

MO021

فروشنده
May 23, 2013
467
نام
Morteza
سلام
دوستان من مودم b612 مبین نت رو دارم و همان‌طور اطلاع دارین با dns و شبکله لایو مشکل داره و تغییر dns بی معنی هست. حال به ذهنم رسیده با خرید یه روتر یا وسیله مشابه این مشکل رو حل کنم و از dns استفاده کنم. آیا این راه‌ حل عملی هست؟ درصورت مثبت بودن جواب چه مدل وسیله‌ای رو تهیه کنم؟
ممنون
سلام نیازی به تغییر مودم نیست منم همین مودم رو دارم و همین مشکل رو داشتم که جدیدن بر طرف شده با این dns
الان دو سه روزی هست که بدون مشکل وصل میشم

185.231.182.126
37.152.182.112

Sent from my SM-N9750 using Tapatalk

poorya_1

کاربر سایت
Jul 9, 2017
412
سلام نیازی به تغییر مودم نیست منم همین مودم رو دارم و همین مشکل رو داشتم که جدیدن بر طرف شده با این dns

185.231.182.126
37.152.182.112

والا برای من که جواب نداد تازه امتحان کردم من تو مودم پورت فروارد اینا رو انجام دادم مشکل از اون نباشه؟

mehdi_hb2003

عضو جدید
Oct 19, 2021
1

185.231.182.126
37.152.182.112

ممنون

arthur97

کاربر سایت
Oct 21, 2017
292
سلام.
منم همین مشکل رو با این مودم دارم.
مودم اورجینال هواوی هست (لاک نیست) ولی با هیچ دی ان اسی نمیتونم وصل بشم.
هر دو سیمکارت ایرانسل و همراه اول هم تست کردم. tdlte و lte
جالبه که با مودم جیبی با همان سیمکارت همراه اول هیچ مشکلی ندارم!

sam00r

کاربر سایت
Feb 8, 2011
12
منم همین مشکل رو با این مودم دارم لطفا اگه راهکاری دارید بگید
ممنون

Mse6687

عضو جدید
Jan 30, 2022
1
سلام
ممنون
منم دقیقا مشکلم همین بود ، یه روتر خریدم وصل کردم به مودم ، روش dns زدم و به راحتی مشکلم حل شد.
سوالی داشتی واتساپ پیام بده ۰۹۱۲۳۸۲۳۹۸۱

منم همین مشکل رو با این مودم دارم لطفا اگه راهکاری دارید بگید
ممنون
روتر بگیر ، وصل کن به مودم ، روی روتر dns بزن و کنسولتو با وای فای وصل کن به روتر . براحتی حل میشه

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر