مشکل عدم دریافت اس ام اس

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
درود

اخیرا یک سیمکارت همراه اول خریداری شده با کد 0993

ولی مشکل اینجاست ک با وجود فعال بودن امکان دریافت اس ام اس از هیچ سایت و اپلیکیشنی ندارم . ماکروسافت میگه شماره ایران نیست . تلگرام میگه وجود خارجی نداره . واتساپ میگه همچین چیزی نیست و.... در حالی که چه برای تماس چه برای اس ام اس مشکلی با سیمها و خط های داخلی نداره

ب همراه اول ایمیل زدم زنگ زدم هرکاری کردم پاسخگو نبودن . دفتر فروش هم رفتن سر در نمیاوردن میگفتن سیم فعاله خدانگهدار!

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
درود

ولی مشکل اینجاست ک با وجود فعال بودن امکان دریافت اس ام اس از هیچ سایت و اپلیکیشنی ندارم . ماکروسافت میگه شماره ایران نیست . تلگرام میگه وجود خارجی نداره . واتساپ میگه همچین چیزی نیست و.... در حالی که چه برای تماس چه برای اس ام اس مشکلی با سیمها و خط های داخلی نداره

ب همراه اول ایمیل زدم زنگ زدم هرکاری کردم پاسخگو نبودن . دفتر فروش هم رفتن سر در نمیاوردن میگفتن سیم فعاله خدانگهدار!

بنداز تو یه گوشی دیگه تست کن.

• Like
Reactions: B-King

incoming

کاربر سایت
Mar 29, 2013
74
نام
مصطفی
درود

سلام این رنج سیم کارت های همراه اول با پیش شماره ۹۹۳ جدیدا وارد شبکه شدن و در حال حاضر مشکل فعالسازی واتس تلگرام و ... را دارند یه مدت دیگه این رنج شماره ها برای شبکه های اجتماعی معرفی میشن کمی صبور باشید. بنده کامل در جریان این مشکلات هستم

• Like

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
آخه خیلی ضایع س که هیج جا جواب ت رو نمیدن !

چقدر صبور باشیم دادا؟ الان 28روز گذشته . پس چطور با این وضعیت این سیمکارت هارو میفروشند!

• Like
Reactions: incoming

incoming

کاربر سایت
Mar 29, 2013
74
نام
مصطفی
آخه خیلی ضایع س که هیج جا جواب ت رو نمیدن !

چقدر صبور باشیم دادا؟ الان 28روز گذشته . پس چطور با این وضعیت این سیمکارت هارو میفروشند!
بله متوجه هستم بنده تو روزی با صدها مشترک که با همچنین مشکلاتی مواجه میشن سر و کله میزنم و کاملآ حق با شماست و طبق تجربه ی بنده رفع این مشکل هم زمان می‌بره این مشکل از وقتی به وجود اومد که اپراتورها تو اسرع وقت مجبور شدن برای سرپرست های خانوار که سیم کارت نداشتن برای ثبت نام وام یک میلیون تومنی بستر تهیه سیم کارت رایگان تهیه کنن و به صورت ناگهانی یک رنج سیم کارت به تعداد بالا وارد شبکه شد این مشکلات قبلا تو رنج سیم کارت های ۹۹۲ هم وجود داشت بعد از یه مدت رفع شد . شما الان بخای این شماره رو برای واتس اپ معرفی کنی به شما اعلام میشه این شماره برای کشور ایران معرفی نشده درسته؟

• Like

incoming

کاربر سایت
Mar 29, 2013
74
نام
مصطفی
اپلیکشین ها ک میگن اصن این شماره غیر مجازه .گوگل و ماکروسافت م اشاره ب غیر معتبر بودن ش .
شخصاً خودم چندین تیکت برای همین مشکل تشکیل دادم ارجاع دادم به قسمت فنی جوابی که اومد این بود که صبور باشید?

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر