مشکل عدم امکان خرید از لایو ( لازم بودن کریدیت کارت )

Last Outlaw

کاربر سایت
Dec 2, 2011
204
نام
Omid
دوستان من میخواستم BF4 Premium رو بخرم و یک گیفت کارت 50 دلاری خریدم ولی نمیشد خرید کرد و می گفت که کردیت کارت باید داشته باشید، هم با ایکس باکس و هم از طریق سایت...کسی هم پیدا نشد جواب ما رو بده ولی یه جا خوندم که این کردیت کارت رو واسه Tax ( مالیات ) می خواد، یعنی مثلا شما یه بازی 60 دلاری اگه بخواید بخرید حدود 2 دلار اضافه هم باید واسه مالیات بدید...ولی یه جا خوندم که اگه شهرتون رو تو billing information سیاتل واشنگتون یا یه شهر تو ایالت آلاسکا انتخاب کنید دیگه مالیات نمی خواد...من یه آدرس فیک تو آلاسکا پیدا کردم و وارد کردم...همون موقع باز نشد خرید کرد ولی چند ساعت بعدش تونستم از طریق سایت و با فری گیت خرید کنم بالاخره..خلاصه مشکل ما اینجوری حل شد بعضی ها از طریق سایت کردیت کارد خریده بودن بین 20 تا 60 تومن هزینه اضافی واسشون در اومده بود...از اونجایی که خودم یه روز تمام اعصابم سر این موضوع به فنا رفت خواستم این تاپیک رو ایجاد کنم تا اگه کسی دوباره به مشکل خورد مثل من انقدر اذیت نشه مخصوصا واسه ایکس باکس وان که کلا انجمنش خیلی مثل 360 بهش رسیدگی نمیشه...

واسه پیدا کردن آدرس و تلفن و زیپ کد فیک هم از این سایت استفاده کردم: Name Generator in Alaska

mohammadreza74

کاربر سایت
Aug 17, 2011
8
نام
محمد رضا
سلام

سلام دوست عزیز نگاه کن من در به در درگیر یک ماه رایگان گلد هستم اگه میشه کمکم کن بتونم یه آدرس و یه کریدیت کارت پیدا کنم باهاش ثبت نام کنم

mm.mohammadreza@yahoo.com

لطفا اطلاعات کارت و آدرس رو به این ایمیل بفرست.

ممنونت میشم....تورو خدا بهم نگی پر رو ها

- - -ویرایش - - -

سلام دوست عزیز نگاه کن من در به در درگیر یک ماه رایگان گلد هستم اگه میشه کمکم کن بتونم یه آدرس و یه کریدیت کارت پیدا کنم باهاش ثبت نام کنم

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان

- - -ویرایش - - -

Address: 1735 Braxton Street
Frankfort, IL 60423
Postal COde: 60423
MasterCard: 5228 7644 1280 3062
Expires: 11/2016
CVC2: 989
شاید به کارتنون بیاد!

Last Outlaw

کاربر سایت
Dec 2, 2011
204
نام
Omid
سلام، من اکانتم اروپا ( انگلستان ) هستش، چجوری باید این مشکل حل بشه؟ واسه اونجا آدرس کجا رو بدم؟

اونجا هم کردیت کارت لازمه ؟ والا اطلاع درستی ندارم دوست عزیز، اگه امکانش هست آدرست رو به همون آلاسکا تو آمریکا تغییر بده، فقط از اون لینکی که گذاشتم استفاده کن و یه آدرس معتبر بده....آدرس الکی میتونه موجب بن شدن بشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر