مشکل عجیب با ایکس باکس اسلیم

Alireza19

کاربر سایت
Jun 5, 2018
1
سلام من Xbox on يك ماه خريدم الان ميرم تَو بازي هنگ ميكنه ميندازه بيرون بعد يه بار يا دوبار ميرم تَو بازي درست ميشه در ضمن بازي هام هم اكانت هك شدن ميخوام بدونم خراب شده يا مشكل از بازي هاست؟؟؟؟؟؟

Sina_brz1383

عضو جدید
Jun 16, 2019
1
سلام من یه سه سالی میشه دستگاه رو خریدم دستگاهم xbox 360 سوپر تسلیم هست. دستگاه م سه تا مشکل داره. اولی وقتی به اینترنت وصلش میکنم بازی هنگ میکنه. دومی:وقتی تو فیفا ۱۸ تیم رو انتخاب میکنم و وقتی میخوام همون اول ترکیبش رو درست کنم خیلی کثیفی سی دی رو میده و بعضی وقتا هم وسط بازی gta v از بازی بیرون میاد. و سومی که اصلیشه دیروز دستگاه رو به اینترنت وصل کردم و آپدیتش کردم. و یکم بازی کردم. ولی وقتی دستگاه رو خاموش کردم و اینترنت رو قطع کردم وقتی دستگاه رو روشن کردم هم کیفیت خیلی بد شد و هم نسبتا زوم شد. ترو خدا این مشکل سومی رو بگید.

Mohamad1112

کاربر سایت
Oct 6, 2018
1
سلام من یه xbox 360 slim 4g jtag رو تقریبا ۱ ساله دارم بعد داخل بازی the evil whithin داخل لودینگ چپتر ۴ گیر میگنه بعد ۲۰دقیقه بازی میاد ولی صفحه سیاهه باید چیکار کنم؟ البته من بازی هارا روی هارد میریزم

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,714
سلام من یه xbox 360 slim 4g jtag رو تقریبا ۱ ساله دارم بعد داخل بازی the evil whithin داخل لودینگ چپتر ۴ گیر میگنه بعد ۲۰دقیقه بازی میاد ولی صفحه سیاهه باید چیکار کنم؟ البته من بازی هارا روی هارد میریزم

تا جایی یادم میاد مشکلی نداره بازی the evil whithin گیری نداره حتی تو کنسولهای جیتگ خودم چندین بار تا آخرش بردم حتی تمام dlc های بازیم تا آخر بردم. دستگاه خودم jtag .البته.شاید ایمیج بازی مشکل داره..با برنامه XBOX 360 ISO Extract ایمیج باز کن
با pc فایل بازی داخل پوشه مربوط بریز..شاید مشکل حل شد..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر