مشکل در NBA 2K9 - PC

در هنگام بازی کردن یک سری مشکلات بوجود می آید که مربوط به قوانین بسکتبال است؛ یعنی بعد از اینکه گل زدی بازی از بیرون شروع نمیشه و میتونی دوباره ریباند(rebound) کنی و گل بزنی و هی این کار رو تکرار کنی. یکی دیگه از مشکلاتش هم اینه که بعد از فول گل دو بار پنالتی میزنه که این مهم نیست مهم اون اولیست که خیلی مشکل بزرگی و تمام جذابیت بازی رو بهم میزنه.
اگه کسی پچی داره یا میتونه کمکم کنه ممنون میشم.

Thomas_Anders

کاربر سایت
Dec 2, 2008
1,395
نام
حمید
من این مشکلات رو ندارم دوسته عزیز...
موقه گل زده میشه درسته بلافاصله یکی از بازیکنا میخاد بازی رئ شروع کنه ولی دوباره میدن به بازیکن بیرونی که بازی رو شروع میکنه...اشتباه چشمی هستش:cheesygri
در مورده گل و دوبار زدن پنالتی هم من 1 ماهه بازیش میکنم ولی ندیدیم تا حالا:confused:

Neo

کاربر سایت
Sep 27, 2005
1,542
نام
احسان
این یه باگ اساسی توی بازی هست . شما فایل Setting رو که ساختی از توی Profile خودت پاک کن مشکل حل میشه .

دلیل: وقتی توی حالت تمرین بازی میکنی این مشکل پیش میاد . هر دفعه تمرین کردی یه بار باید Setting رو پاک کنی !

yekleh

کاربر سایت
Aug 31, 2008
46
این یه باگ اساسی توی بازی هست . شما فایل Setting رو که ساختی از توی Profile خودت پاک کن مشکل حل میشه .

دلیل: وقتی توی حالت تمرین بازی میکنی این مشکل پیش میاد . هر دفعه تمرین کردی یه بار باید Setting رو پاک کنی !
ممنون ...
درست شد ....

Neo

کاربر سایت
Sep 27, 2005
1,542
نام
احسان
با پاک کردن پروفایل درست میشه ولی مشکل از رفتن به حالت تمرین نیست از یه چیز دیگس

وقتی به حالت تمرین بری و یکی از Option های بازی رو تغییر بدی خراب میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر