مشکل در وایرلس DELL 1558 ☺☻

sasi...

کاربر سایت
Oct 8, 2009
39
سلام
من دو روز هست یک دل 1558 ( رم 6 و هارد 640 ) خریدم تا اینجا ازش راضیم
ولی من یک مودم linksys wag120n دارم (فکر میکنم مدل معروفی باشه ) که لپ تاپ وایرلسش رو پیدا نمیکنم لازم به ذکر است که با گوشی با استفاده از وایرلس به اینترنت دسترسی دارم
N_aggressive%20%2840%29.gif

اگه میشه راهنماییم کنید
N_aggressive%20%2816%29.gif
این مورد واجب تر هست
در ضمن کلید f2 رو میزنم بلوتوث یک لحظه ایکنش میاد بعد یک پیغام میده و ایکن بلوتوث میره
N_aggressive%20%2824%29.gif

توی device manager هشت تا نا خوانا هست به یک اسم هست ( bluetooth peripheral device ) (ناخوانا یعنی نمیشناسه )

( از کجا بفهمم که لپ تاپ از 6 گیگ رم استفاده میکنه یا نه :-s )
اگه امکان داره سریع جواب بدید

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
سلام
من دو روز هست یک دل 1558 ( رم 6 و هارد 640 ) خریدم تا اینجا ازش راضیم
ولی من یک مودم linksys wag120n دارم (فکر میکنم مدل معروفی باشه ) که لپ تاپ وایرلسش رو پیدا نمیکنم لازم به ذکر است که با گوشی با استفاده از وایرلس به اینترنت دسترسی دارم
N_aggressive%20%2840%29.gif

اگه میشه راهنماییم کنید
این مورد واجب تر هست
در ضمن کلید f2 رو میزنم بلوتوث یک لحظه ایکنش میاد بعد یک پیغام میده و ایکن بلوتوث میره

توی device manager هشت تا نا خوانا هست به یک اسم هست ( bluetooth peripheral device ) (ناخوانا یعنی نمیشناسه )

( از کجا بفهمم که لپ تاپ از 6 گیگ رم استفاده میکنه یا نه :-s )
اگه امکان داره سریع جواب بدید
دوست عزیز باید با سیستم WI-FI به مودم وایرلستون وصل بشید،نه با BlueTooth !
دکمه ی خاموش/روشن آنتن وایرلس رو پیدا کن و گیرنده رو روشن کن،باید مودمت رو پیدا کنه و به اینترنت وصل بشی!

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
منم دقیقا همین مشکل رو با 1558 داشتم البته مشکل حادی نیست علتش اینه که درایور وایرلس لپتاپ نصب نیست البته تو یکی از اون دی وی دی های داخل کارتون میتونی درایورش رو پیدا کنی منتها چون تعداد درایورها زیاده ممکنه به مشکل بخوری من خودم بردم شرکت امرتات تو پایتخت اونجا درایورش رو نصب کردن

sasi...

کاربر سایت
Oct 8, 2009
39
منم دقیقا همین مشکل رو با 1558 داشتم البته مشکل حادی نیست علتش اینه که درایور وایرلس لپتاپ نصب نیست البته تو یکی از اون دی وی دی های داخل کارتون میتونی درایورش رو پیدا کنی منتها چون تعداد درایورها زیاده ممکنه به مشکل بخوری من خودم بردم شرکت امرتات تو پایتخت اونجا درایورش رو نصب کردن
سلام دوست عزیز اگه میشه به طور کامل توضیح بده چه جوری باید این کار رو بکنم از روی دی وی دی ها تو خود جعبه :-/
ولی توی device manager وایرلس رو با این اسم شناخته(dw 1520 wireless-n walan half mini card)

sasi...

کاربر سایت
Oct 8, 2009
39
ببخشید یک سوال دیگه
دقیقا از کجا باید برم به وایرلس وصل بشم ؟
شاید من جاش رو اشتباه میرم
ببخشید زیاد از شما سوال میپرسم ها چون شما هم از این لپ تاپ داری :">

sasi...

کاربر سایت
Oct 8, 2009
39
دوست عزیز باید با سیستم WI-FI به مودم وایرلستون وصل بشید،نه با BlueTooth !
دکمه ی خاموش/روشن آنتن وایرلس رو پیدا کن و گیرنده رو روشن کن،باید مودمت رو پیدا کنه و به اینترنت وصل بشی!
دوست عزیز این لپ تاپ مثل اکثر لپ تاپ ها دکمه وایرلس نداره !
خب سیستم WI-FI کجاست ؟ :-/

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
شما با دکمه F2 میتونی وایرلس رو خاموش و روشن کنی
ویرایش: دوست عزیز شما دی وی دی نرم افزارها رو ران کن بعد هم روی گزینه Dell Wireless Mini card کلیک کن اول extract میشه بعد نصب میشه به همین سادگی

آخرین ویرایش:

sasi...

کاربر سایت
Oct 8, 2009
39
راه حل

دوستان من بردم نمایندگی درست کرد گفت مشکل اکثر دل هاست و من فکر میکنم یارو ویندوز عوض کرد و درست شد ولی دقیق نمیدونم چه کار کرد !
البته خیلی وقت هست ولی وقت نمیکردم بیام بگم
باز هم ممنون از پاسخ هاتون :x

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
سلام. منم همین مشکلو دارم ! بردم نمایندگی درست که نکردن هیچ خرابترشم کردن! وقتی اومدم خونه با لن هم نمیتونستم کانکت شم! اما ریستور کردم خلاصه لن الان درست شده!!
میشه بگید کدوم درایور رو باید نصب کرد؟!!؟؟ من هر چی بود از روی سی دی و سایت دل دانلود کردم نصب کردم اما درست نشد!! لطفا راهنمایی کنید.:">

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر