مشکل در نصب بازی

kasra_adriano

کاربر سایت
Jan 29, 2006
26
بازیهایی که دانلود میکنم بعضیاش یه فایلن که روش کلیک میکنیم میرن تو موبایل
ولی یه سری دیگه هست که فایلهای زیادی به صورت زی÷ شده است اینا رو چه طوری نصب کنم
تو رو خدا کامل توضیح بدین
ممنون

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
نوشته شده توسط kasra_adriano:
بازیهایی که دانلود میکنم بعضیاش یه فایلن که روش کلیک میکنیم میرن تو موبایل
ولی یه سری دیگه هست که فایلهای زیادی به صورت زی÷ شده است اینا رو چه طوری نصب کنم
تو رو خدا کامل توضیح بدین
ممنون
اون فایل های زیپ شده رو که با پسوند jar هستن هم بدون اینکه اکسترکتشون بکنی بریز تو گوشی :)

kasra_adriano

کاربر سایت
Jan 29, 2006
26
نگاه کن من یه بازی دانلود میکنم که زیب شده است و میتونم با وین رار بازش کنم ولی نمیکنم و همون جوری میریزمش توگوشی ولی هیچ اتفاقی نمیوفته واینستال نمیاد چی کار کنم؟

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
نوشته شده توسط kasra_adriano:
نگاه کن من یه بازی دانلود میکنم که زیب شده است و میتونم با وین رار بازش کنم ولی نمیکنم و همون جوری میریزمش توگوشی ولی هیچ اتفاقی نمیوفته واینستال نمیاد چی کار کنم؟
سلام.
اگه موبایلتون جاوا باشه باید اتفاقی بیفته ;)
مطمئنین گوشیتون جاوا رو ساپورت میکنه؟؟

MALEKY

کاربر سایت
Nov 21, 2005
148
سلام
منم همين مشكل رو دارم بازي يا برنامه روي گوشي ميريزم ولي باز Install نميشه گوشي من GLX 3660 هستش چه جوري ميتونم بفهمم كه جاوا پشتيباني ميكنه يا نه

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
شما مطمئنی فایلی که تو گوشیته jar هست و بازش نکردی فایل با پسوند jar رو؟!
اخه چون jar رو با win rar میشه باز کرد و ویندوز میشناسش ملت فکر میکنن باید از فشرده درش بیارن!

MALEKY

کاربر سایت
Nov 21, 2005
148
سلام
نه من از حالت فشرده در نياوردمش من هم فايل Jad و هم فايل Jar ريختم تو گوشي ولي تا روي فايل ميزنم فقط ميشه فايل رو فرستا از طريق بلوتوث و يا ايميلش كرد فايلهاي رو به گوشيهاي ديگه فرستادم همه شون كار كردن

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
سلام
نه من از حالت فشرده در نياوردمش من هم فايل Jad و هم فايل Jar ريختم تو گوشي ولي تا روي فايل ميزنم فقط ميشه فايل رو فرستا از طريق بلوتوث و يا ايميلش كرد فايلهاي رو به گوشيهاي ديگه فرستادم همه شون كار كردن
از طریق file manager گوشیت برو به اونجایی که فایل رو ریختی بعد بازش کنن ببین بازم مشکلی داره یا نه؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر