مشکل در مورد اجرای بعضی بازی ها

MHPdesign

کاربر سایت
Aug 27, 2007
29
سلام . بعضی از بازی ها از قبیل fifa street 2 , harvest moon , exit 2 , fifa 2008 , daxter , ... روی پی اس پی من که 3.80 m33 هست (اسلیم) نمیاد . در بعضی بازی های وقتی صفحه سفید که نوشته psp میاد و بعدش پی اس پی خاموش میشه و در بعضی دیگه سفید psp میاد و بعدش یه صفحه سیاه همینطور می مونه . مطمئنم هستم که مشکل از memory نیست . مشکل چیه ؟

یکی می گفت مشکل از فریمورت هست . آیا ممکنه 3.80 این بازی ها رو اجرا نکنه ?

bijbij

کاربر سایت
Mar 1, 2007
551
نام
بیژن
درود بر دوست گرامی !

سلام . بعضی از بازی ها از قبیل fifa street 2 , harvest moon , exit 2 , fifa 2008 , daxter , ... روی پی اس پی من که 3.80 m33 هست (اسلیم) نمیاد . در بعضی بازی های وقتی صفحه سفید که نوشته psp میاد و بعدش پی اس پی خاموش میشه و در بعضی دیگه سفید psp میاد و بعدش یه صفحه سیاه همینطور می مونه . مطمئنم هستم که مشکل از memory نیست . مشکل چیه ؟

یکی می گفت مشکل از فریمورت هست . آیا ممکنه 3.80 این بازی ها رو اجرا نکنه ?
دوست من
بله ... احتمال زیاد از CFW شماست که خیلی از دوستان بامشکل مواجه شده اند .
شما دو راه دارید :
  1. با مراجعه به این تاپیک و ملاحظه راهنماییهای ساسان گرامی کنسولتان را به cfw 3.90 m33-2 آپگرید کنید .
  2. با استفاده از راهنماییهای این تاپیک و با باطری پاندورا کنسولتان را به cfw 3.71 m33-2 برگردانید و با استفاده از راهنماییهای مهدی گرامی در این تاپیک و این فایل پیوست که برای شما آپلود کردم همان CFW را به cfw 3.71 m33-4 آپدیت کنید ( توصیه بنده برای راحتی در اجراء همه بازیها ) .
امیدوارم مشکلتان حل و موارد بالا مورد استفاد شما قرار گیرد :love:

Attachments

• m33update4.zip
    395.2 KB · مشاهده: 1

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر