مشکل در شبکه کردن کانتر استریک

سلام
دوستان من یه شبکه دارم که روی دو تا از سیستم ها کانتر استریک نسخه ۱.۲۱ رو نصب کردم ولی وقتی میخوام برم تو سرور که مثلا یه کامپیوتر دیگست کامپیوتر دوم تو قسمت lan سرور رو نمیشناسه و نمیدونم مشکل از کجاست. آیا کار خواصی باید بکنیم؟

vampire666

کاربر سایت
Nov 22, 2006
22
با اينكه ناقص توضيح دادي دوست عزيز ولي اول از برقراري ارتباط بين دو كامپيوتر مطمئن شو بعدا بازي رو اجرا كن با يه كامپيوتر new game رو بساز و منتظر باش كه به طور كامل وارد بازي بشه بعد با كامپيوتر دوم قسمت lan بازي رو يه refresh بده حله فقط اگه فايروال ويندوز روشنه خاموشش كن

ali954

کاربر سایت
Nov 18, 2007
1,080
نام
علی
سلام
دوستان من یه شبکه دارم که روی دو تا از سیستم ها کانتر استریک نسخه ۱.۲۱ رو نصب کردم ولی وقتی میخوام برم تو سرور که مثلا یه کامپیوتر دیگست کامپیوتر دوم تو قسمت lan سرور رو نمیشناسه و نمیدونم مشکل از کجاست. آیا کار خواصی باید بکنیم؟

اگر اتصال 2 کامپیوتر صحیح باشه و هردو counter StriKe 1.6 با پچ ترجیحا 27 محاله که نشه lan کرد البته یکی باید creat کنه یا تو گیم یا با HLDS

mom

کاربر سایت
May 9, 2008
190
سلام
البته راه حلهای دوستان صحیح وبجاست ولی با اینجال اگر جواب نداد میتونی روی کلاینتی که سرور رو شناسائس نمیکنه در قسمت فوریت کانتر ادرس ای پی ادرس سرور رو وارد کنی برای من که چند مرتبه چنین مشکلی پیش اومد از این طریق تونستم مشکل کلاینتهارو با سرور حل کنم منتها باید بگم این راه حل اصولی و خوب نیست.. بهتره که در بخش تنظیمات فایروال وهمچنین ستاپ نتوروک مربوط به شناسائی کلاینتها (کامپیوترهای مهمان) با کامپیوترسرور(میربان) یکبار دیگه تنظیمات شبکه رو صحیح وطبق راهنمائی خود ویندوز در بخش شبکه انجام بدی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر