مشکل در بازی The Witcher 3 : Wild Hunt

(Alduin)

کاربر سایت
Apr 19, 2013
11
درود بر دوستان گرامی

من توی سه تا ماموریت Borothers in Arms: Novigrad و Borothers in Arms: Velen و Borothers in Arms: Skellige دچار مشکل شدم و اصلا نمیدونم چکار کنم.
توی ماموریت Borothers in Arms: Novigrad میگه به تریس کمک کنم، اما در چه مورد کمک کنم هرچی هم صحبت می کنم گراد میگه الان وقتش نیست.
Borothers in Arms: Velen هم میگه باید تجارت کنیم، اخه با کی تجارت کنم؟

کسی میتونه راهنماییم کنه؟

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
درود بر دوستان گرامی

من توی سه تا ماموریت Borothers in Arms: Novigrad و Borothers in Arms: Velen و Borothers in Arms: Skellige دچار مشکل شدم و اصلا نمیدونم چکار کنم.
توی ماموریت Borothers in Arms: Novigrad میگه به تریس کمک کنم، اما در چه مورد کمک کنم هرچی هم صحبت می کنم گراد میگه الان وقتش نیست.

توی کوئست های فرعی (البته اگه اشتباه نکنم) ببینید A Matter of Life and Death یا Death Now or Never هست؟ اگه هست اونا رو انجام بدین شاید درست شد.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
درود بر دوستان گرامی

یـ عکس بزار از صفحه کوست ها ی بازی (از هر کدوم)

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
این یکی بیشتر روی مخ منه

یه عکس کامل از Secondary Quests بزارید. اونطوری راحت میشه گفت کدوم ماموریت فرعی به ماموریت اصلی وصله.

توی قسمت Secondary Quests ببینید کوئست The Lord of Undvik یا Possession دارید. اگه این کوئست ها رو دارید انجام بدین.

(Alduin)

کاربر سایت
Apr 19, 2013
11
یه عکس کامل از Secondary Quests بزارید. اونطوری راحت میشه گفت کدوم ماموریت فرعی به ماموریت اصلی وصله.

توی قسمت Secondary Quests ببینید کوئست The Lord of Undvik یا Possession دارید. اگه این کوئست ها رو دارید انجام بدین.

ماموریت Possession رو انجام دادم، اما The Lord of Undvik رو هنوز نه...
تو قسمت Secondary Quests ماموریت های زیادی دارم از همشون بزارم یا نه اونایی که مربوط به Skellige هستن؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر