مشکل در بازی ASSASSINS CREED III ?

reza720

کاربر سایت
Jun 21, 2012
184
نام
رضا
سلام من امروز بازیه ASSASSINS III رو گرفتم ولی اشتباهی بازی ریجنش NTSC بود و ایکس باکس من هم PALL هست وقتی میزارم دیسک رو تو کنسول می نویسه:THIS DISCK IS NOT SUPORTED راهی نیس که این بازی رو اجراش کنم یا باید دوباره بگیرم ؟

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
سلام من امروز بازیه ASSASSINS III رو گرفتم ولی اشتباهی بازی ریجنش NTSC بود و ایکس باکس من هم PALL هست وقتی میزارم دیسک رو تو کنسول می نویسه:THIS DISCK IS NOT SUPORTED راهی نیس که این بازی رو اجراش کنم یا باید دوباره بگیرم ؟
این ارور مربوط به ریجن کد نیست.مربوط میشه به مسائل lt.شاید دستگات ال تی 2 هستش و بازی ال تی 3 و برعکس

reza720

کاربر سایت
Jun 21, 2012
184
نام
رضا
نه بابا دستگاه من LT3 هست ولی مطمعنم که ار ریجن هست

---------- نوشته در 08:11 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:11 PM ارسال شده بود ----------

بازی هم 100%(برنز مکس) LT3 هست

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
نه بابا دستگاه من LT3 هست ولی مطمعنم که ار ریجن هست

---------- نوشته در 08:11 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:11 PM ارسال شده بود ----------

بازی هم 100%(برنز مکس) LT3 هست
اگر مربوط به ریجن باشه تو ارور مینویسه.

reza720

کاربر سایت
Jun 21, 2012
184
نام
رضا
چی مینویسه ؟

---------- نوشته در 08:25 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:18 PM ارسال شده بود ----------

تورو خدا جواب بدیدددددددددددددددددددددددددد

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
چی مینویسه ؟

---------- نوشته در 08:25 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:18 PM ارسال شده بود ----------

تورو خدا جواب بدیدددددددددددددددددددددددددد
الان دقیق یادم نیست ولی مینویسه.the regon code is wrong یا همچین چیزایی در ضمن بازی هم تو دستگاه نصب نمیشه

---------- نوشته در 08:51 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:47 PM ارسال شده بود ----------

اگر برنامه abgx داری با اون چک کن همه چیرو بهت میگه.

reza720

کاربر سایت
Jun 21, 2012
184
نام
رضا
نه کار نکردم لینک اموزش رو داری ؟

---------- نوشته در 09:03 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:57 PM ارسال شده بود ----------

چجوریییییییییییی

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید

کلا به چیزی که روی کاور بازی ها داخل ایران میبینید اعتماد نکنید چرا که برای کاور کسی که داره رایت میکنه اولین سرچی که توی گوگل پیدا کرده رو برای کاور انتخاب کرده و به دنبال کاور اصلی نمیره این 1
دوم اینکه دوستمون درست میگه و مشکل از رجین نیست و مشکل از دیسکه شما برای اینکه مشکلت حل بشه بهتره بازی رو روی دسک دیگه با سرعت پایین تر رایت کنی
ولی تشخیص من هم مثل دوستمون 100 درصد روی LT هست

reza720

کاربر سایت
Jun 21, 2012
184
نام
رضا
کلا به چیزی که روی کاور بازی ها داخل ایران میبینید اعتماد نکنید چرا که برای کاور کسی که داره رایت میکنه اولین سرچی که توی گوگل پیدا کرده رو برای کاور انتخاب کرده و به دنبال کاور اصلی نمیره این 1
دوم اینکه دوستمون درست میگه و مشکل از رجین نیست و مشکل از دیسکه شما برای اینکه مشکلت حل بشه بهتره بازی رو روی دسک دیگه با سرعت پایین تر رایت کنی
ولی تشخیص من هم مثل دوستمون 100 درصد روی LT هست
تو LT کنسول من اشکال داره یا بازی ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر