مشکل در بازی فیفا 08 !

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
معذرت میخوام که پستم تا حد زیادی بی ربط به موضوع تاپیک است ولی چون مشکل دوستمون حل شده این بحث رو ادامه میدهم.

---------

Alienware Premiers ساپورت نمیشه ولی اگه برات شیفت و دریبلینگ مهمه و اگه گیم پدت انالوگ راست داشته باشه میتونم برات ردیفش کنم
این گیم پد واقعا گیم پد خوبی است ، حالا من توی عدم ساپورتش موندم.میتونی گیم پدی که خودت استفاده می کنی و یا گیم پدهای خوبی که با کنترلر موجود مچ هستند نام ببری ، وحید جان .

بیشتر سعی میکنم خواننده باشم تا نویسنده
کار درست رو تو میکنی.منم کم کم باید خودم را به شرایط جدید وفق بدهم.

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید
این گیم پد واقعا گیم پد خوبی است ، حالا من توی عدم ساپورتش موندم.میتونی گیم پدی که خودت استفاده می کنی و یا گیم پدهای خوبی که با کنترلر موجود مچ هستند نام ببری ، وحید جان .

FIFA 08 supports the controllers and gamepads listed below:

* Logitech:
o ChillStream
o Cordless Rumblepad 2
o Rumblepad 2 Vibration Feedback Gamepad
o RumblePad
o Dual Action Gamepad
o Cordless RumblePad
* Saitek:
o P3000 Wireless Pad and Docking Station
o P2900 Wireless Pad
o P2600 Rumble Pad
o P2500 Rumble Pad
o P990 Dual Analog Pad
o P880 Dual Analog Pad
* Thrustmaster:
o Dual Trigger 2-in-1 Rumble Force
o Rechargeable Wireless 2-in-1 Dual Trigger
o 2-in-1 Dual Trigger Gamepad
o Wireless Dual Trigger Gamepad
o FireStorm Dual Power 3
o FireStorm Wireless Gamepad
o FireStorm Dual Analog 3
* Microsoft:
o Xbox 360 Controller for Windows (driver installed must be version 6.0.5435.0, dated May 20th 2006, or later​
)

البته اگه وقت کنم یه اموزش برای تنظیم فایل devdata برای راه اندازی هر نوع دسته ای میذارم
موفق باشید

siamak_mu

کاربر سایت
Jun 29, 2006
274
گیم پدی که از سوی فیفا ساپورت بشه بگیری (به عنوان مثال دسته 360) شیفت هم رو گیم پد هست
البته به طور کاملتر و راحتر در استفاده

بازیکن با تمارض به زدن شوت بازیکن مقابل خودشو فریب میده

چه جالب.

خب با چه دکمه ای و در چه موقعیتی میشه چنین کاری کرد؟

اگه قابلیت جالب دیگه ای هم هست لطفاً توضیح بدید.

مرسی.

ferancesco totti

کاربر سایت
Jan 15, 2008
3
سلام

در بازی فیفا 08 برنامه هست به اسم cm08 برای اجرای فایلهای cmp . وقتی این برنامه رو اجرا میکنم ارور زیر رو میده . چرا ؟

the application failed to initalize properly ( 0xc0000135) . click on ok to terminate the application.

rouzbeh_ziafati

کاربر سایت
Nov 2, 2007
175
کمک

توی فیفا 08 میشه یه کاری کرد که هنگام پاس یا ضربه آزاد فلش مکان دار ظاهر بشه و جهت توپ رو تعیین کرد . اما من نمیدونم چطور اینکار رو می تونم بکنم نه با کیبورد نه با دسته . کسی هست بلد باشه ؟

Alien87

Gold User
Dec 11, 2007
2,049
نام
علی
توی فیفا 08 میشه یه کاری کرد که هنگام پاس یا ضربه آزاد فلش مکان دار ظاهر بشه و جهت توپ رو تعیین کرد . اما من نمیدونم چطور اینکار رو می تونم بکنم نه با کیبورد نه با دسته . کسی هست بلد باشه ؟
نه هیچ نشانگری نداره :cool:
برای اینکه خوب شوت بزنی، خوب نگاه کن توپ درست وسط صفحه هستش جوری تنطیم کن که هدفت بیاد وسط صفحه، اگه نزدیکه جهت بالا رو داشته باش و تا نصف پر کن اگه دوری بیشتر از نصف پر کن.
اگه دست داری میتونی رو کیبورد C رو بزنی تا یه بازیکن دیگه بیاد کنارت و اگه داشته باشی اون شوت میکنه.
موفق باشی

rouzbeh_ziafati

کاربر سایت
Nov 2, 2007
175
نه هیچ نشانگری نداره :cool:
برای اینکه خوب شوت بزنی، خوب نگاه کن توپ درست وسط صفحه هستش جوری تنطیم کن که هدفت بیاد وسط صفحه، اگه نزدیکه جهت بالا رو داشته باش و تا نصف پر کن اگه دوری بیشتر از نصف پر کن.
اگه دست داری میتونی رو کیبورد C رو بزنی تا یه بازیکن دیگه بیاد کنارت و اگه داشته باشی اون شوت میکنه.
موفق باشی

اما توی راهنمایی بازی اون توضیحاتی که قبل از شروع بازی داده میشه توی عکس فلش رو کشیده !!! توی سایت های توضیحی هم شکل هایی که هست اون فلش رو کشیده !

pooyi_khafan

کاربر سایت
May 21, 2008
321
نام
پویان نیری
یه ترفند دیگه هم هست .همون fake shoot
دکمه شوت(D) رو باید نگه داشت بعد سریع اونو ول کنیم و دکمه پاس(S) رو بزنیم .اینطوری بازیکن یا دروازه بان فریب میخوره و می شه دریبل کرد.
توی pes هم می شه خودمونو بی خودی بندازیم ولی نمی دونم با چه دکمه ای . ولی یکبار توی pes تیم حریف این کارو کرد ولی داور فهمید بهش کارت زرد داد.

JustPCG

کاربر سایت
May 21, 2008
120
سلام

من فیفا08 رو دارم و دوست دارم که سه تا پچی که از طرف سایتش ارائه شده رو بر روی بازی نصبش کنم اما نمیشه :( حالا چه کار کنم ؟

جان من کمکم کنید ؟ :((:((:((

این ارور میده !!!
n2jypl.jpg

hessi

کاربر سایت
May 10, 2008
4
نام
حسام
اما توی راهنمایی بازی اون توضیحاتی که قبل از شروع بازی داده میشه توی عکس فلش رو کشیده !!! توی سایت های توضیحی هم شکل هایی که هست اون فلش رو کشیده !

من فکر کنم اون فلش هارو برای درک راحت تر و بهتر توضیحات کشیدن و فکر نکنم که داخل خود بازی باشه ، که اگر هم بود بالاخرهیه نفر میدید یا توی یه سایتی ، مجله ای چیزی گفته میشد.
لااقل ما که همچین چیزی ندیدیم دوست من .
;)

hessi

کاربر سایت
May 10, 2008
4
نام
حسام
گول زدن داور در pes

یه ترفند دیگه هم هست .همون fake shoot
دکمه شوت(D) رو باید نگه داشت بعد سریع اونو ول کنیم و دکمه پاس(S) رو بزنیم .اینطوری بازیکن یا دروازه بان فریب میخوره و می شه دریبل کرد.
توی pes هم می شه خودمونو بی خودی بندازیم ولی نمی دونم با چه دکمه ای . ولی یکبار توی pes تیم حریف این کارو کرد ولی داور فهمید بهش کارت زرد داد.

با این که از pes اصلا خوشم نمیاد ولی یکبار نصب کردم تا ببینم چطور میشه داور رو گول زد و تونستم اینکار رو بکنم برات مینویسم ،
برای این کار L1 رو پایین نگه مداشتم و R1 رو یکبار میزدم ، ولی این رو هم بگم که دسته ی من اتصالی داره و L1 و L2 وصل به هم اند یعنی وقتی یکیشون رو فشار میدم هر دو عمل میکنند .
پس شما L1 و L2 رو پایین نگه دار و R1 رو بزن ، شاید شد من که دسته ی دیگه ای نداشتم تست کنم ، شما امتحان کن ببین جواب میده یا نه ، اگه شد توی همین جا اعلام کن که من هم مطمئن بشم.:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri

اگر هم کسی روش قطعی رو میدنه بگه ، برای یکی از دوستام میخوام .آخه اون pes بازی میکنه .:love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر