مشکل در آپدیت کردن کنسول

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

_عرفان_

کاربر سایت
Mar 16, 2012
490
سلام دوستان...من یه مشکل بزرگی دارم تو آپدیت کردن کنسول:

حدود7 ماه پیش بود که من بازی batman arkham city زو خریدم و گذاشتم رو دستگاه ولی وقتی بازی رو خوند یه اروری داد که توش میگفت باید کنسولت آپدیت بشه تا بتونه این بازی رو اجرا کنه و 2 تا گزینه داد: yes , no
منم گزینه yes رو زدم و رفت به یه صفحه که سیاه بود و میخواست آپدیت انجام بشه ولی قبل از اینکه این آپدیت شروع بشه همه چیز به هم ریخت...صفحه سیاه شد و یه اروری داد و چند تا شماره پایین صفحه نوشته بود(مربوط به آپدیت)و در آخرم گفته بود که برای اطلاعات بیشتر به سایت xboxlive برید...من اونموقع دادم کنسول رو به دوست دوستم و مجانی برام در اومد(البته مجانی هم نه...15 هزار تومن هزینه رفت و برگشت دادم چون طرف تو تهران بود) و دستگاهم درست شد و چند ماه با دستگاهم بازی کردم تا اینکه من بازی the line رو خریدم و رو دستگاه گذاشتم و همون ارور رو داد!دوباره yes رو زدم ولی بازم همونجوری شد...قاطی کرد و وقتی هم اونجوری مشه هر چه قدر کنسول رو روشن و خاموش میکنی فزقی نمیکه و مستقیم میره به اون صفحه سیاه و ازش بیرون نمیاد و حتی با دسته کنسول هم باز نمیشه...دوباره دستگاه رو فرستادم به اون دوست دوستم و دوباره درستش کردو بازی کردم...ولی الان که یه مدت گذشته بازی assassins creed III رو رو کنسولم گذاشتم و همون ارور رو داده ولی دیگه نزدم تا آپدیت بشه چون بازم همون اتفاق میوفته...
این اتفاق فک کنم که برای اولین بار در تاریخ ایکس باکس داران برای من افتاده...میخوام بدونم که مشکل از چیه و برای اینکه با این مشکل رو به رو نشم باید چی کار کنم؟
دستگاهم اسلیمه 4 گیگه و حدود7 ماهی میشه که خریدش و تا حالا باهاش به اینترنت وصل نشدم...خواهش میکنم اگه میدونید مشکل از چیه کمکم کنید چون الان نمیتونم بازی های جدید رو بازی کنم چون همگی میگن که باید آپدیت بشه و دستگاهم هم LT3 است

آقا یه کمکی بکنید دیگه؟شما ها اصلا چطوری آپدیت میکنید کنسولتونو؟میدید بیرون آپدیت میکنن یا اون گزینه yes رو میزنید و خودش میشه؟اگه میدید بیرون لطفا یه قیمتی هم بدید...چون فک کنم منم مجبورم بدم بیرون آپدیت کنن.

Last edited by a moderator:

mani.s

کاربر سایت
Jan 5, 2008
264
نام
واسه چی میخوای
آقا یه کمکی بکنید دیگه؟شما ها اصلا چطوری آپدیت میکنید کنسولتونو؟میدید بیرون آپدیت میکنن یا اون گزینه yes رو میزنید و خودش میشه؟اگه میدید بیرون لطفا یه قیمتی هم بدید...چون فک کنم منم مجبورم بدم بیرون آپدیت کنن.

با سلام
دوست عزیز اگر شما اطلاعات کافی ندارید باید بدید بیرون چون باید در دستگاه باز بشه key دستگاه را بدست بیارید بعد هم توسط برنامه های ارائه شده کنسول را به lt3 اپدیت کنید.

من 2 تا پیشنهاد واستون دارم یا میدید بیرون و 15 هزار میدید و lt3 را میریزید ولی اگر به live وصل نمیشید بهترین گزینه جیتاگ هست چون هم از شر این اپدیت ها راحت میشید و هم بازیها را میتونید کپی کنید و بدونه cd اجرا کنید قیمت جیتاگ هم 75 هزار میشه یه قطعه سخت افزاری و چند تا پروگرام رو دستگاه میریزند

_عرفان_

کاربر سایت
Mar 16, 2012
490
با سلام
دوست عزیز اگر شما اطلاعات کافی ندارید باید بدید بیرون چون باید در دستگاه باز بشه key دستگاه را بدست بیارید بعد هم توسط برنامه های ارائه شده کنسول را به lt3 اپدیت کنید.

من 2 تا پیشنهاد واستون دارم یا میدید بیرون و 15 هزار میدید و lt3 را میریزید ولی اگر به live وصل نمیشید بهترین گزینه جیتاگ هست چون هم از شر این اپدیت ها راحت میشید و هم بازیها را میتونید کپی کنید و بدونه cd اجرا کنید قیمت جیتاگ هم 75 هزار میشه یه قطعه سخت افزاری و چند تا پروگرام رو دستگاه میریزند

آقا من دستگاهم Lt3 هست...فقط مشکل در آپدیت شدنی هستش که وقتی به بازی جدید رو توش میزاری میگه آپدیت بکن و گزینه yes و update later میاره...به هر حال...اگه م جیتک بکنم دیگه نمیگه که آپدیت کن؟

Miiichka67

کاربر سایت
Jan 16, 2012
129
نام
Hamid
آقا من دستگاهم Lt3 هست...فقط مشکل در آپدیت شدنی هستش که وقتی به بازی جدید رو توش میزاری میگه آپدیت بکن و گزینه yes و update later میاره...به هر حال...اگه م جیتک بکنم دیگه نمیگه که آپدیت کن؟

سلام آقا عرفان
این بازیهایی که گفتی همه آپدیت نیاز داشتن خوب واسه همه بوده . همه آپدیت کردن و الانم دارن بازی میکنن .اگر شما jtag بکنی بازم نیاز به آپدیت داری ولی در صورتی نداری که بازی هارو از روی هارد اجرا کنی . یعنی اول نصبش کن بعد اجرا کن .

_عرفان_

کاربر سایت
Mar 16, 2012
490
سلام آقا عرفان
این بازیهایی که گفتی همه آپدیت نیاز داشتن خوب واسه همه بوده . همه آپدیت کردن و الانم دارن بازی میکنن .اگر شما jtag بکنی بازم نیاز به آپدیت داری ولی در صورتی نداری که بازی هارو از روی هارد اجرا کنی . یعنی اول نصبش کن بعد اجرا کن .

خوب مشکل منم تو همین آپدیت کردنه دیگه...میزنم آپدیت بشه ولی نمیشه...گیر میکنه...
شما که میگی همه آپدیت کردن منظورت اینه که دادن بیروون آپدیت کردن؟لطفا کمکم کنید...خواهش میکنم...

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
داداش آپدیت ها رو همیشه سعی کن از سایت مایکروسافت بگیری و با فلش آپدیت کنی
آپدیتی که روی دیسک ها هست اکثرا ناقصه

gear of war

کاربر سایت
Dec 28, 2011
508
نام
مهرشاد
فکر کنم DVD هایی که میگیرید مشکل داره

Anonymous-S

کاربر سایت
Jan 5, 2013
163
نام
... No one knows
خوب مشکل منم تو همین آپدیت کردنه دیگه...میزنم آپدیت بشه ولی نمیشه...گیر میکنه...
شما که میگی همه آپدیت کردن منظورت اینه که دادن بیروون آپدیت کردن؟لطفا کمکم کنید...خواهش میکنم...

اینکه آپدیت نمی شه 100% مشکل از اون آپدیتیه که داخل سی دی بازیت هست. شما الان اگه می خوای مشکلت حل بشه از این لینک آخرین ورژن داشبورد مایکروسافت رو دانلود کن و توی یه فلش فایل زیپ رو اکسترکت کن. بزن به دستگات، دستگاتو ریستارت کن. خودش می گه که آپدیت بکنم یا نه. شما آپدیت رو بزن 100% مشکلت حل می شه:
Download the update file.

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
کلا 3 راه برای آپدیت کنسول وجود داره :

1دیسک بازی.
2-دانلود بصورت مستقیم از خود کنسول.
3-دانلود از نت بصورت جداگانه.

که معمولا روش 2 و 3 بدون هیچ مشکلی انجام میشه !
در آخر برای هر مشکل یه تاپیک جداگانه باز نمیکنن تاپیک >> جزئیات جدید از UPDATE Xbox Live برای همین منظور ساخته شده تو پست اول قسمت مشکلاتش یه سری توضیحات در مورد آپدیت داره !

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر