مشکل خرید از MarketPlace ایکس باکس 360 برای ما ایرانیا

زامبی

کاربر سایت
Dec 28, 2011
62
طریقه Share کردن V*N به کنسول Xbox 360

با سلام خدمت همه دوستان
هدف من از ایجاد این تاپیک کمک و یاری رساندن به همه دوستان برای رد شدن از مشکل شیلتر شدن MarketPlace است که امروزه مشکل من و خیلی از دوستان میباشد، لذا آموزش استفاده از این روش برای جلوگیری از سردرگمی شما در تاپیک های مختلف توسط یکی از دوستان به نام Carnage در این تاپیک قرار میگیرد:

یه آموزش برای ویندوز 7 رو از یک سایت خارجی که خودم ازش استفاده کردم رو ترجمه کردم :

قبل از هر چیز مطمئین بشین که تنظیمات IP Setting و DNS Setting رو کنسول در حالت اتوماتیک قرار داره )
قدم اول : کامپیوتر یا لپ تاپتون رو به صورت وایرلس به اینترنت وصل کنید .
قدم دوم : Xbox رو با کابل Ethernet به لپ تاپ یا پی سی متصل کنین .
قدم سوم : وارد Control Panel بشید ، بخش Network and Sharing Center رو انتخاب کرده و روی گزینه Change Adapter Setting کلیک کنید .
قدم چهارم : روی گزینه Local Area Connection که به اکس باکس وصله کلیک راست کنید و برید توی Properties و روی Internet Protocol Version 4 دبل کلیک کنین .

GC-2.JPG

قدم پنجم : گزینه Use The Following IP Address رو انتخاب کنید و در قسمت IP شماره 192.168.0.1 و Subnet Mask رو 255.255.255.0 بگذارید . ( قسمت های مربوط به DNS باید کاملا خالی باشند )

GC-3.JPG

قدم ششم : روی کانکشن وی پی کلیک راست کنید و Properties رو انتخاب کنین .
قدم هفتم : روی تب Sharing کلیک کنید و گزینه Allow other network users to connect through this computers internet connection رو انتخاب کنید .
قدم هشتم : در پایین گزینه ذکر شدن در بالا
لیست Home Networking Connection رو باز کنید و Local Area Connection را انتخاب کنید .

GC-4.JPG

قدم نهم : مطمئن شوید که لپ تاپ یا کامپیوترتان به حالت وایرلس به اینترنت متصل است و سپس وی پی را وصل کنید .
قدم دهم : در Xbox خود Test Xbox Live Connection را انجام دهید و در صورتی که به مشکلی بر نخوردید یعنی Xbox شما با وی پی به شبکه لایو وصل شده است.

آخرین ویرایش:

khelane

کاربر سایت
Oct 26, 2008
204
من لب تابم یه حالت یو اس بی وصله وبا کابل لن هم داره ولی از اونجا که کابل لن رو بایدبرای ایکس باکس وصل کنم و میمونه یو اس بی الان چیکار کنم ؟

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
به بیر به بیغمبر نمیشهههههههههههههههههههههه.....من همه چیم اوکی هستش....همه دستور الععمل رو رفتم...اصن میدونین چیه؟اصن صد سال سیاه نمیخام انلاین بسس بخرم...فقط میخام بدونم کجای کارم اشتباس همین..............ارور 919 میده................

زامبی

کاربر سایت
Dec 28, 2011
62
به بیر به بیغمبر نمیشهههههههههههههههههههههه.....من همه چیم اوکی هستش....همه دستور الععمل رو رفتم...اصن میدونین چیه؟اصن صد سال سیاه نمیخام انلاین بسس بخرم...فقط میخام بدونم کجای کارم اشتباس همین..............ارور 919 میده................

تو کدوم قسمت Error 919 میده مراحل کارتو بنویس،تو share کردن V*N مشکل داری؟

---------- نوشته در 04:31 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:25 AM ارسال شده بود ----------

من لب تابم یه حالت یو اس بی وصله وبا کابل لن هم داره ولی از اونجا که کابل لن رو بایدبرای ایکس باکس وصل کنم و میمونه یو اس بی الان چیکار کنم ؟

شما مشکلت تو کدوم قسمته؟مگه مودمت وایرلس نداره که از usb استفاده میکنی؟

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,954
نام
احمد
من همین 2-3 روز پیش از سایت خود xbox دی ال سی armored kill رو بدون مشکل گرفتم . برای خرید از خود سایت xbox اگه نیاز به جیز پی ان هم باشه دیگه نیاز به شیر کردنش نیست. تنها کاری که باید بکنین اینه که تو قسمت سرچ اسم چیزیو که می خواین بخرین سرچ کنین و ادامه ی ماجرا ...

اینم پخ

پخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

LOL!

sir mk

کاربر سایت
Feb 5, 2010
278
نام
مصطفی
من همین 2-3 روز پیش از سایت خود xbox دی ال سی armored kill رو بدون مشکل گرفتم . برای خرید از خود سایت xbox اگه نیاز به جیز پی ان هم باشه دیگه نیاز به شیر کردنش نیست. تنها کاری که باید بکنین اینه که تو قسمت سرچ اسم چیزیو که می خواین بخرین سرچ کنین و ادامه ی ماجرا ...

LOL!

بیشتر مشکل واسه خرید online pass هست که تو سرچ چیزی پیدا نمیشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر