مشکل جدید در ایکس باکس 360

HOMY XBOX

کاربر سایت
Feb 14, 2007
217
میشه.
واسه انتقال سیو و گیمر تاگ فقط یه راه اونم مموری کارت 64مگ خود 360 از طریق usb و شبکه نمیتونی کپی کنی
در ضمن کل سیو های تو چند مگه؟ مثلا من oblivion ام 500 مگ سیو داره!
اگه زیاد باشه باید 100 بار بذاری تو در بیاری. تازه شاید فرمت هم کنی کارت درست نشه.
خیلی ممنون حالا باید یکی از دوستان لطف بکنه و مموری ایکس باکس 360 رو در اختیار من بزاره:blushing:

TRUTH

کاربر سایت
Sep 7, 2006
538
ولی فکر نمیکنم این طور باشه که شما میگی چون اگه این طوری بود پس چرا وقتی تو قسمت مموری روی سیو دکمه A را میزنیم یه نوشته ای میاد به اسم کپی؟ یعنی پس میشه که سیو ها رو احتمالا توی مموری ایکس باکس 360 بریزیم حالا بچه ها اگه کسی بتونه مموری ایکس باکس 360 رو به من برای10 دقیقه قرض بده ممنون میشم:(
میتونی تو مموری 360 کپی کنی ولی فقط اون save بدرد گیمر تگ تو میخوره کسه دیگه نمیتونه ازش استفاده کنه!

NIK

کاربر سایت
Sep 23, 2005
261
نام
امیر
خیلی ممنون حالا باید یکی از دوستان لطف بکنه و مموری ایکس باکس 360 رو در اختیار من بزاره:blushing:

با سلام به شما دوست عزیز که اسمت رو هم نمی دونم.
من این چند تا پست اخیر شما رو کاملا خوندم و می خواستم بعد از اینکه بقیه دوستان شما رو راهنمایی کردن من هم یک کمکی کرده باشم.
ببین دوست عزیز فقط و فقط دو راه برای انتقال سیو ها وجود دارد:
1. استفاده از memorycard که مربوط به خود مایکروسافت است، نه بقیه کارت های حافظه مثل فلش و کول دیسک و غیره ...
2. استفاده از کابلی که بر روی XBOX 360 ELITE برای انتقال سیوها از کنسول قدیمی به جدید قرار داده شده.
به غیر از این دو راه هیچ راه دیگری برای انتقال سیو ها وجود ندارد.
موفق باشید

poormaz

کاربر سایت
Apr 17, 2007
46
آقا من هم دقیقا همین مشکل را دارم ولی در بازی Dead Rising مشکلش هم این جوری که دفعه اول اجرا میشه ولی چند دقیقه بعد وسط بازی یا لودینگ پیغام Clean Disc می ده دیسک هم کپی است ولی با GRAW2 که کپی هست مشکلی ندارم. هر دو تاشون هم روی HP هستند. به طاهر که گفتم گفت مشکلش تنظیم لنز است ولی با تنظیم لنز هم درست نشده. حالا یه دی وی دی دیگه از طاهر جان گرفتم که فردا می رسه ولی با دراوردن هارد امتحان نکردم حالا باید فردا امتحان کنم.در ضمن نه Lost Planet و نه Crack Down را امتحان نکردم. فردا بهت میگم این دستگاه من چشه. درضمن شاید به تاریخ ساخت مربوط بشه مال من 29/12/2005 است. اگه با فرمت کردن هارد مشکلت حل شد خبرم کن.:confused:

Mr.boss

کاربر سایت
Aug 8, 2007
589
نام
فرشید
منم مشکلی مثل شما دارم وسط بازیها پیغام clean discمیده.:((
اما داخل تمام بازیهایی که دارم:(نکته:بازیهای من روی دیسک های hp ی.
حالا من چه کار کنم.

K A M B I Z

کاربر سایت
Aug 31, 2006
550
نام
کامبیز
منم مشکل نخوندن دیسک رو فقط توی بازی BioShock داشتم و دارم که روی Hp رایت شده بعد از 10 دقیقه بازی ارور میده و میگه دیسک قابل خوندن نیست ولی مثلا DiRT رو روی Hp 5-6 ساعت هم بازی میکنم هیچی نمیشه و مشکلی نداره و یا بازی های دیگه هم بدون این مشکل راحت اجرا میشن.
خیلی عجیبه ولی این مشکل منم با یه روش عجیب حل میشه یعنی وقی دیسک بازی BioShock رو میذارم تو درایو و صفحه ی اول بازی که نوشه Press Start میاد و من چیزی حدود 5 تا 10 دقیقه صبر میکنم و تو این مدت تریلر بازی بطور اتوماتیک 2 - 3 بار پخش میشه و بعد از اون من بازی رو شروع می کنم دیگه هیچ مشکلی تو خوندن دیسک پیش نمیاد!!! و راحت تا هر چند ساعت که بخوام می تونم بازی کنم.
اینم از حکایات X360:cheesygri

Tamjidzad

کاربر سایت
Jul 18, 2007
25
شاید مفید واقع شود

سلام

در مورد مشکل دوست عزیز میشه گفت نه مشکل از درایو هستش و نه از هارد و نه از چیز دیگه دلیل این هستش که تو بعضی از بازی ها بجز دیتا سرعت لود کردن دیتا هم مهم هستش به این ترتیب چون از سیدی های کپی استقاده میشه وق تی هارد نیست با اینکه کیفیت دی وی دی مورد نظر پایین هستش ولی آنقدر تو سرعت لود تاثیر نداره ضعیف بودن نسبی درایو در این حالت خودش رو نشون نمیده وقتی هارد به دستگاه اضافه میشه چون مدت زمان کوتاهی سیستم برای رید کردن دیتا از روی سیستم طول می کشه به این ترتیب مکل خودش رو نشون میده دقیقا به همین علت سرعت هستش که بعضی از دیسک ها بهتر ران میشن اما سرعت منظور سرعت رایت نیست سرعتی که دیتا لود میشه که ربط زیادی هم به وزن دیسک داره وقتی هم که شما دست گاهتون رو در هالت های مختلف قرار میدید با توجه به فشار دیسک روی اسپیندر موتور درایو این سرعت تغییر میکنه که باعث بهتر یا بد تر شدن عملکرد درایو میشه.

Tamjidzad

کاربر سایت
Jul 18, 2007
25
شاید مفید واقع شود

سلام

در مورد مشکل دوست عزیز میشه گفت نه مشکل از درایو هستش و نه از هارد و نه از چیز دیگه دلیل این هستش که تو بعضی از بازی ها بجز دیتا سرعت لود کردن دیتا هم مهم هستش به این ترتیب چون از سیدی های کپی استقاده میشه وق تی هارد نیست با اینکه کیفیت دی وی دی مورد نظر پایین هستش ولی آنقدر تو سرعت لود تاثیر نداره ضعیف بودن نسبی درایو در این حالت خودش رو نشون نمیده وقتی هارد به دستگاه اضافه میشه چون مدت زمان کوتاهی سیستم برای رید کردن دیتا از روی سیستم طول می کشه به این ترتیب مکل خودش رو نشون میده دقیقا به همین علت سرعت هستش که بعضی از دیسک ها بهتر ران میشن اما سرعت منظور سرعت رایت نیست سرعتی که دیتا لود میشه که ربط زیادی هم به وزن دیسک داره وقتی هم که شما دست گاهتون رو در هالت های مختلف قرار میدید با توجه به فشار دیسک روی اسپیندر موتور درایو این سرعت تغییر میکنه که باعث بهتر یا بد تر شدن عملکرد درایو میشه.

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
این مشکلی که اینجا براش تاپیک زدید به عنوان مشکل جدید 360مشکل ازکنسول نیست مشکل ازرایت کردن
هست درضمن سئولاتی که اینجا مطرح شده ربطی به موضوع تاپیک نداره وفکر میکنم تاپیک قفل بشه بهتره
چون ممکنه بقیه روبه اشتباه بندازه درضمن اینم بگم که اکه ماهم قوانین تجارتی مون مثل جاهای دیگه دنیا
بود الان شرکت مایکروسافت میتونست ضمن یه شکایت اساسی به خاطرطرح این مشکل ساختگی یه غرامت
درست وحسابی هم بگیره :cheesygri

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر