مشکل برای Join شدن به Match های مولتی پلیر بازی Black Ops 2

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

khelane

کاربر سایت
Oct 26, 2008
204
وجدانا یه سوال میپرسم ولی قبل از اون
بجای اینکه به اکتیویژن فح.. بدید و .. برید به این چیز شده ها اعتراض کنید که وضع اینترنتمون هست عین جنگ جهانی دوم هستیم الان دیشب تو ماهواره در کنال صدای کفار گفت ایران از نظر رتبه اینترنت تو رده های اخر یعنی یه چندتا مونده به اخر یعنی 155 فکر کنم بود حالا 155 نه 110 ... اخه وضعه ما داریم تورخدا
حالا سوالم اینه
واسه این خارجیها اعتراض میکنن :
اگه شما اینترنتت خیلی عالی بود یه دفعه تو عمرت از بچگی تا الان هم یه ضرره لگ نداشته باشی میتونی بازیت رو با لگ ادامه بدی و اجازه بدی کسای بیان تو که هم وضع خودتو و رنکتو میارن پایین و هم وضع روحی روان تون رو همون بهتر نذاشتن
مشکل ما جای دیگست

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
وجدانا یه سوال میپرسم ولی قبل از اون
بجای اینکه به اکتیویژن فح.. بدید و .. برید به این چیز شده ها اعتراض کنید که وضع اینترنتمون هست عین جنگ جهانی دوم هستیم الان دیشب تو ماهواره در کنال صدای کفار گفت ایران از نظر رتبه اینترنت تو رده های اخر یعنی یه چندتا مونده به اخر یعنی 155 فکر کنم بود حالا 155 نه 110 ... اخه وضعه ما داریم تورخدا
حالا سوالم اینه
واسه این خارجیها اعتراض میکنن :
اگه شما اینترنتت خیلی عالی بود یه دفعه تو عمرت از بچگی تا الان هم یه ضرره لگ نداشته باشی میتونی بازیت رو با لگ ادامه بدی و اجازه بدی کسای بیان تو که هم وضع خودتو و رنکتو میارن پایین و هم وضع روحی روان تون رو همون بهتر نذاشتن
مشکل ما جای دیگست
حرف شما درست . اما اکثر لابی های خارجی که من دیدم و جوین شدم فقط من لگم زیاد بود که باز میشم یه کیل مفت واسه اونایی که لگ ندارن . الان چرا من نباید جوین اونا شم . تو سرچ مودرن اگه یکی کانکشن عالی داشته باشه همون اول به یه بازی با لگ عالی می رسه نه به جایی که لگ داره! پس در کل مشکلی واسه اونایی که اینترنت فضایی دارن پیش نمیاد!

Carnage

کاربر سایت
Jun 5, 2012
54
نام
پندار
کلا حضور ما توی مچ هایی که همه پینگ 4 خط دارن و Host خیلی قویه مشکلی ایجاد نمی کنه و تجربه شخصی من اینه که متاسفانه مولتی Cod پر شده از یه مشت بچه 11-10 ساله خارجی که 4 تا دونه فحش یاد گرفتن و تا می بینن یکی پینگش بده توی مسیج حسابی حالش رو جا میارن ! حالا جالبیش اینه که بازی حرفه ای ترینشون به گرد پای بازی یه ایرانیه پرو نمی رسه و خود من هر وقت توی بلک آپس 1 مولتی S&D بازی کردم با پینگ 2 خط زرد اول شدم ، حالا حساب کنین اگه ماها نت درست حسابی داشتیم چه بازیکنایی می شدیم . MW3 هم که دیگه چون Quickscoper همه جا رو ورداشته و با این وضع پینگ اصلا نمیشه اونطوری که باید و شاید بازی کرد .
حالا جالبیش اینه که تازگیا پینگ ها بدتر شده من قبلا بلک آپس 1 و MW3 با پینگ دو خط زرد می زدم الان شده یه خط قرمز ، حالا نمی دونم فقط مال شاتله یا بقیه ISP ها هم اینجوری شدن .

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
والا من شمارو رو نمی دونم اما من امروز جوین یه رفیقی شدم بعد پینگم 4 خط بود همه هم ایرانی بودن حال کردم حسابی

Ebtehaj

کاربر سایت
Nov 8, 2011
242
نام
امیرحسین
بریم bf3 ؟
بابا تا اونجایی که من فهمیدم تا میتونین دوسته کالاف باز ادد کنین مشکلتون حل میشه

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
کالاف بازای جماعت gamertag تو پیام خصوصی بدید تا ادتون کنم خودمم:Advancesteak2

hamidhrv

کاربر سایت
Aug 10, 2011
49
نام
حمیدرضا
این مشکل به خاطر وای فا هستش با کابل وصل کنید مشکلتون حل میشه

من که با موبینت 2 مگ وصل میشم افتضا

سرعت دانلودم توی speed test دانلود 400 آپلودم 95
بازم اذیت میکنه

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
این مشکل به خاطر وای فا هستش با کابل وصل کنید مشکلتون حل میشه

من که با موبینت 2 مگ وصل میشم افتضا

سرعت دانلودم توی speed test دانلود 400 آپلودم 95
بازم اذیت میکنه
به پینگ ربط داره! ولی مود League اش رو سرچ میکنه! خوبم لول میده ! ولی فعلا که مود tdm هستش که 6 به 6 .

h30

کاربر سایت
Jul 12, 2011
44
نام
حامد
آقا اصن یه وضعیه!!!!اصن با خارجیا هیچی با همین ایرانی ها چند تا بچه 6ماهه به دنیا اومده که باباشون واسشون خرج میکنه با پینگ4 خط میان به زووووووورررر ما رو میکشن بعد فک میکنن بازیشون خوبه!!!!! O_o
اگه من پینگه اینا رو داشتم اصن پینگ اینا نه اگه پینگ تهرانی ها رو داشتم ش..و..ر..ت واسه اینا نمیذاشتم!!!!!!!!!!!!! O_o

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,914
نام
U-N-3-S
پینگم 24 هست همیشه 4 خط سبز هست ...

کلا با بلک اپس 2 حال نکردم ... دوباره رفتم MW3

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر