مشکل با xperia mini pro

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
دوستان من با اموزش های موبایلستان بوت لودر رو باز کردم و کرنل هم نصب کردم ولی وقتی گوشی رو روشن میکنم نمیره تو و رو یه لو گو غریب(تا حالا ندیده بودمش و فک کنم بره کرنل هستش) هی ریستارت میشه گوشی...کمکم کنید.یعنی گوشی رو باید پرت کنم تو سطل اشغال؟؟؟

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
دوستان من با اموزش های موبایلستان بوت لودر رو باز کردم و کرنل هم نصب کردم ولی وقتی گوشی رو روشن میکنم نمیره تو و رو یه لو گو غریب(تا حالا ندیده بودمش و فک کنم بره کرنل هستش) هی ریستارت میشه گوشی...کمکم کنید.یعنی گوشی رو باید پرت کنم تو سطل اشغال؟؟؟

رام هم نصب کردی؟
این مساله بخاطر مشکل در نصب رام معمولا پیش میاد
وارد منو ریکاوری شو(بعد از روشن کردن گوشی دکمه بک رو پشت سر هم بزن) و wipe data-factory reset رو بزن(با اینکار اطلاعات شخصیت پاک میشه)
اگر باز هم رام بالا نیومد همینکارو تکرار کن و بعد از فکتوری ریست رامو دوباره نصب کن.
کرنلی هم که نصب کردی باید با رامت سازگار باشه

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
رام هم نصب کردی؟
این مساله بخاطر مشکل در نصب رام معمولا پیش میاد
وارد منو ریکاوری شو(بعد از روشن کردن گوشی دکمه بک رو پشت سر هم بزن) و wipe data-factory reset رو بزن(با اینکار اطلاعات شخصیت پاک میشه)
اگر باز هم رام بالا نیومد همینکارو تکرار کن و بعد از فکتوری ریست رامو دوباره نصب کن.
کرنلی هم که نصب کردی باید با رامت سازگار باشه
مشکلم با اون حل نشد ولی بخوام کرنلو عوض کنم باید چیکار کنم چون دیگه مثل قدیم او چراغ ابیه روشن نمیشه!

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
مشکلم با اون حل نشد ولی بخوام کرنلو عوض کنم باید چیکار کنم چون دیگه مثل قدیم او چراغ ابیه روشن نمیشه!

کرنلو دانلود میکنی از طریق فست بود یا فلش تولز نصبش میکنی
قبل از انجام این کارا حتما آموزشهارو دقیق مطالعه کنید. در همون فروم موبایلستان آموزش کاملش هست

ps3amir

کاربر سایت
Aug 19, 2008
677
نام
مسعود
مشكلم اون نيست نميتونم برم تو مد فست بوت...

Sent from my iPad using Tapatalk HD

مشکلت را تو همون موبایلستان بگو اونجا همه این کاره هستن.
اینجا انجمن بازیه و قسمت اندرویدشم بیشتر برای بازیه و کسی که تخصص موبایل داشته باشه کم به اینجا سر میزنه.

Magician

کاربر سایت
Nov 1, 2012
3
نام
امیر
سلام....
صد در صد مشکل از کرنلتون هست...
بهتره یکی از کزرنل های KrSHیا کرنل mesaیا اصلا رسمی بزنید
و اینو هم بگم اگه رام سیانوژن ریختید :::رام های سیانوژن کرنل اختصاصی دارن!!!!
برای دانلود کرنل ها و راهنمایی بیشتر به این سایت زیر برید:
and-roid.ir
به این دلیل میگم برید اونجا چون اونجا مرجع اندروید هست و همش اندروید هستش منم اونجا به همین نام هستم:|
با تشکر...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر