مشکل با psp

sm4

کاربر سایت
Aug 26, 2007
1,480
نام
میلاد
سلام دوستان
یه مشکل دارم اینه که وقتی میرم تو هر بازی
یهو خود به خود انگار دکمه playstation زدن میخواد بره رو Home
یه دقیقه یه بار اینطوری میشه

مدل پی اس پی 3000 هستش
فریمور
6.20 pro-b10
هست

hosseinrostam

کاربر سایت
Jun 1, 2009
5
من psp رو بریک کردم حالا میخوام آنبریک کنم ولی تو شهرمون به جز من کسی psp نداره که باطری پاندورا و مموری مجیک درست کنم اگه یکی از دوستان از اینا درست کنه من خریدارم خیلی فوریه

AP.S@98

کاربر سایت
Jan 12, 2013
9
با سلام

دوستان من یه مشکل اساسی دارم ازتون خواهش میکنم یکی کمک کنه

خیلی ضروریه. داریم میریم جایی میخوام psp رو ببرم ولی با یه مشکل بزرگ مواجه ام.

پی اس پی 3000 هست و دارای فریمور 6.60 هست.

در اجرای چند تا از بازی ها با ارور
[h=1]80020148[/h]مواجه میشم. که وقتی سرچ کردم باید یه سری تنظیمات خاص انجام میدادی برای پس اس پی 1000 و 2000 خیلی واضح بود ولی برا 3000 باید یه سری تغییرات اساسی میدادی

چند ویدیو دیدم ولی هیچ کدوم با فریمور 6.60 اونم psp 3000 صدق نمیکنه. حتی نرم افزار iso tool هم دانلود کردم فایده نداشت.

میبایست از منوی ریکاوری چند تا تغییر رو انجام بدی (فریمور 660)

دوباره از دوستان خواهش میکنم:-s

khashayar7

کاربر سایت
Jul 25, 2012
388
نام
خشایار
با سلام

دوستان من یه مشکل اساسی دارم ازتون خواهش میکنم یکی کمک کنه

خیلی ضروریه. داریم میریم جایی میخوام psp رو ببرم ولی با یه مشکل بزرگ مواجه ام.

پی اس پی 3000 هست و دارای فریمور 6.60 هست.

در اجرای چند تا از بازی ها با ارور
80020148

مواجه میشم. که وقتی سرچ کردم باید یه سری تنظیمات خاص انجام میدادی برای پس اس پی 1000 و 2000 خیلی واضح بود ولی برا 3000 باید یه سری تغییرات اساسی میدادی

چند ویدیو دیدم ولی هیچ کدوم با فریمور 6.60 اونم psp 3000 صدق نمیکنه. حتی نرم افزار iso tool هم دانلود کردم فایده نداشت.

میبایست از منوی ریکاوری چند تا تغییر رو انجام بدی (فریمور 660)

دوباره از دوستان خواهش میکنم:-s

یک رم باید بگیرری ( توش یک سی اطلاعات داره) میزنی میری PSP را از تو سیستم سیتینگ ریستور کنی بعد تو عکسا میریر و پایینیه را میگیری تا بره اخرین عکس بعد میری تو گیم و اونی که آبی هست ار انتخاب میکنید بعد خاموش روشن میکنی و رم بازیارو میذاری توش باید کار کنه..........

AP.S@98

کاربر سایت
Jan 12, 2013
9
یک رم باید بگیرری ( توش یک سی اطلاعات داره) میزنی میری PSP را از تو سیستم سیتینگ ریستور کنی بعد تو عکسا میریر و پایینیه را میگیری تا بره اخرین عکس بعد میری تو گیم و اونی که آبی هست ار انتخاب میکنید بعد خاموش روشن میکنی و رم بازیارو میذاری توش باید کار کنه..........

ببخشید من تاره واردم میشه یکم واضح تر توضیح بدید

AP.S@98

کاربر سایت
Jan 12, 2013
9
آقا تورو خدا کمک کنید بذارید اصل ماجرا رو بگم. من میخواستم بازی soul clibure 4 رو روی psp 3000 بریزم با فریمور 6.60 اما ارور میداد. همون اروری که گفتم رفتم چند جا گفتم این فایل بصورت iso و cso در دسترس هست که iso باید اصلاح میشد اما cso اصلاح شده بود من cso رو داشتم . تو چند تا سایت رفتم باید تنظیمات زیر رو انجام میدادی
به RecoveyMenu (PSP رو به طور کامل خاموش و دکمه ی R را نگه داشته و PSP را روشن کنید ) وبعدش Advance و بعد Advanced configuration:
Plain modules in UMD/ISO – Disabled
Execute BOOT.BIN in UMD/ISO – Enabled
اما فریمور 6.60 این تنظیمات رو نداره. چکار کنم؟
Configuration > UMD Mode – Sony NP9660
Configuration > Use VshMenu – VSHMENU

khashayar7

کاربر سایت
Jul 25, 2012
388
نام
خشایار
اقا اینی که خوندیم و یکم نامربوط بود مال کپی خور کردن دستگاه هست.

پس اس پی ریستور شد:|

تنظیماتش ریستور شد !

---------- نوشته در 08:17 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:15 PM ارسال شده بود ----------

آقا تورو خدا کمک کنید بذارید اصل ماجرا رو بگم. من میخواستم بازی soul clibure 4 رو روی psp 3000 بریزم با فریمور 6.60 اما ارور میداد. همون اروری که گفتم رفتم چند جا گفتم این فایل بصورت iso و cso در دسترس هست که iso باید اصلاح میشد اما cso اصلاح شده بود من cso رو داشتم . تو چند تا سایت رفتم باید تنظیمات زیر رو انجام میدادی
به RecoveyMenu (PSP رو به طور کامل خاموش و دکمه ی R را نگه داشته و PSP را روشن کنید ) وبعدش Advance و بعد Advanced configuration:

باید فایل iso بازی را تو فایل iso psp بریزی ( همونجایی که کیتونی عکس و فیلم و.... بریزی)

chris66001

کاربر سایت
Feb 10, 2011
413
نام
محمد

پلاگين VshMenu رو دانلود كن تو اون همه گزينه ها بالا مياد .

mhn123

کاربر سایت
Jul 4, 2010
82
psp

سلام اقا
من رو psp یه بازی ریختم بعد که از کامپیوتر کندمش دیگه هیچ بازیو نمیشناسه الان باید چیکار کنم با خوده psp فرمتشم کردم اما درست نشد این امانته دستم یه کمکی بکنید

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
سلام اقا
من رو psp یه بازی ریختم بعد که از کامپیوتر کندمش دیگه هیچ بازیو نمیشناسه الان باید چیکار کنم با خوده psp فرمتشم کردم اما درست نشد این امانته دستم یه کمکی بکنید
فیرموردت چی هست؟ کپی خور شده؟
باید ایمیج بازی که پسوندش iso هست رو توی فولدر ISO در مموری کپی کنی

MohsenDante

کاربر سایت
Jun 2, 2012
74
نام
Mohsen Duxithon
سلام دوستان گوشه ی pspمن یه نقطه ی سبز هست که تو همه بازی ها هم هست یکی میگه این چیه؟ :(
گارانتی هم نداره ای خدا ااااااااااااااااااااااااا ااااااا:((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر