مشکل با Ie

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
منم با اينترنت اكسپلورر اين مشكل عكسو داشتم.زماني كه سرعت كارته اينترنتم پايين بود و يا شبكه شلوغ بود اين مشكلات برام پيش ميومد.شما از يه كارته ديگه استفاده كن قول ميدم مشكلت حل شه.;)

789

کاربر سایت
Oct 17, 2005
846
نام
رامتین
دوستان من مدیا پلیر 11 رو دانلود کردم با حجم 23 مگ اما ارور اصل بودن میده که نمیتونه به سایت ماکروسافت وصل بشه . من هر کاری کردم نشد حتی انلاین بودم. شما ایا این ورژن مدیا پلیر رو نصب کردین . شرمنده اگر اینجا نوشتم.

789

کاربر سایت
Oct 17, 2005
846
نام
رامتین
نوشته شده توسط 789:
دوستان من مدیا پلیر 11 رو دانلود کردم با حجم 23 مگ اما ارور اصل بودن میده که نمیتونه به سایت ماکروسافت وصل بشه . من هر کاری کردم نشد حتی انلاین بودم. شما ایا این ورژن مدیا پلیر رو نصب کردین . شرمنده اگر اینجا نوشتم.
یکی نیست این مشکل رو از جلوی پاهای من برداره؟؟؟

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
منم با اينترنت اكسپلورر اين مشكل عكسو داشتم.زماني كه سرعت كارته اينترنتم پايين بود و يا شبكه شلوغ بود اين مشكلات برام پيش ميومد.شما از يه كارته ديگه استفاده كن قول ميدم مشكلت حل شه.;)
من از Adsl 512 استفاده می کنم;)
دوستان من مدیا پلیر 11 رو دانلود کردم با حجم 23 مگ اما ارور اصل بودن میده که نمیتونه به سایت ماکروسافت وصل بشه . من هر کاری کردم نشد حتی انلاین بودم. شما ایا این ورژن مدیا پلیر رو نصب کردی
من این ورژن رو گرفتم ولی نصب نکردم....ولی اون طوری که من فهمیدم همه کسایی که از این سایت این نسخه رو گرفتن همین مشکل رو دارند

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
اای بابا بهزاد جان یعنی من خیر22 مگ دانلود با اینترنت نفتی رو باید بزنم؟؟؟؟
راستش من هم دنبال دلیلش نبودم....چون برام همه نبود
حالا هم می خوای تو تاپیک کرک مطرح کن شاید راه حل مناسب تری پیدا کنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر