مشکل با hibernate vista

RaPBoY

کاربر سایت
Mar 14, 2008
312
نام
رامتین
با سلام خدمت دوستان
من یکبار اشتباهی موقع disk clean up زدم فایل های hibernato پاک کردم حالا کلا غیر فعال شده یعنی اصلا گزنیه اش نیست من هر جایی که گشتم نبود هر کی میدونه کجا میشه دوباره فعال شه بگه ممنون . (ویندوزم ویستا هستا!!!)

W00T1991

کاربر سایت
Feb 5, 2007
1,588
نام
محمد
شما نرم افزار ا vista manager رو نصب کن از طریق این نرم افزار دوباره هایبرنیت رو فعال کن
در ضمن این نرم افزار خیلی به درد ویستا میخوره

789

کاربر سایت
Oct 17, 2005
846
نام
رامتین
با سلام خدمت دوستان
من یکبار اشتباهی موقع disk clean up زدم فایل های hibernato پاک کردم حالا کلا غیر فعال شده یعنی اصلا گزنیه اش نیست من هر جایی که گشتم نبود هر کی میدونه کجا میشه دوباره فعال شه بگه ممنون . (ویندوزم ویستا هستا!!!)

دوسته عزیز تاپیکتون رو در جای اشتباهی باز کردید. وگرنه زودتر از این حرفا به پستتون جواب داده میشد. اینطوری خودتون هم سر در گم نمیشدید.

خوب بریم سراغ حل مشکل شما. اول برید منو استارت و بعد Command prompt رو باز کنید و توش این عبارت را تایپ کنید:

powercfg /hibernate on

توجه داشته باشید اگر این طور که گفتم فعال نشد روی Command prompt راست کلیک کن و Run as administrator رو کلیک کن که ازت درخواست امنیتی میخواد. اگر Command prompt رو پیدا نکردی تو سرچ عبارت Cmd رو تایپ کن.

وقتی که Hybred sleep فعال باشه نمیتونید Hibernate رو فعال کنید. پس این عبارت رو تایپ کنید تا وضعیت رو ببینید.

powercfg /a

موفق باشید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر