مشکل با Cofigure کردن USB Flash

shaaheen

کاربر سایت
Aug 28, 2009
496
نام
شاهین
من یه فلش 16 گیگ دارم،وقتی configure میکنمش و روش مثلا بازی نصب میکنم یا دی ال سی وقتی دستگاه رو خاموش میکنم و دوباره روشن میکنم فلش رو نمیشناسه و باید دوباره Configure بکنم در نتیجه تمام اطلاعاتش پاک میشه :(
تنها راه حلی که تو نت پیدا کردم این بود که بعد از خاموش کردن کنسول فلش رو در بیارم و بعد از روشن شدن و بالا اومدن کامل داشبورد دورباره فلش رو وصل کنم.این روش تا حدودی جواب داد ولی امروز به همین روش فلشم رو وصل کردم دیدم دوباره نمیشناسه فلش رو و باید از نو Configure کنم و دی ال سی که دیروز 2 گیگ پدرم دراومد تا دانلود کنم در واقع پرید :(
میخوام بدونم کسی از دوستان راه حلی داره که با خیال راحت از فلشم رو کنسول استفاده کنم؟

آخرین ویرایش:

shaaheen

کاربر سایت
Aug 28, 2009
496
نام
شاهین
ممنون از استقبال پرشور و همیاری بی سابقه ی دوستان عزیز :d
یه هارد از ولیعصر گرفتم خیال خودمو راحت کردم

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
Transcend از پایتخت خریدم 20 تومن :d
یه فلش 2 گیگه ال جی هم دارم که همیشه به دستگاهم وصله و کلا رو اون سیو میکنم بازیها رو اما بزنم به تخته هیچ مشکلی واسش پیش نیومده تا الآن.
خوب خودت که داری میگی
این نشون میده مشکل از فلشی هست که داری
اگه اذیتت میکنه باید یه فلاش دیگه بذاری

پ.ن: گویا هارد خریدی، مشکلت را خودت حل کردی

shaaheen

کاربر سایت
Aug 28, 2009
496
نام
شاهین
خوب خودت که داری میگی
این نشون میده مشکل از فلشی هست که داری
اگه اذیتت میکنه باید یه فلاش دیگه بذاری

پ.ن: گویا هارد خریدی، مشکلت را خودت حل کردی

مرسی.آره ولی تو سایتای خارجی هم که سرچ میکردم خیلیا این مشکل رو با فلش داشتن.
کلن مثل اینکه فلش برای استفتده ی دائم برای ایکس باکس چیز مناسب و مطمئنی نیست

sena gt5

کاربر سایت
Sep 18, 2012
2
من هم از همین فلش داشتم این همین کار رو این قدر تکرار کرد تا این که دستگاه هم 3 چراغ شد
افرین کار درستی کردی کارد خریدی

parnian360

کاربر سایت
Nov 1, 2013
1
سلام. واسه من هم این مشکل پیش اومد یک ماه دگیرش بودم. انواع فلش ها رو تست کردم اما درست نشد. دستگاه من LT3 بود. تا اینکه دادم دستگاه رو Jtag کردن. حالا دیگه اصلا مشکلی با هیچ نوع فلش یا هارد اکسترنال ندارم. اما واسه بدست آوردن save بازی ها قبل از Jtag کردن با کمی حوصله و شانس اونها رو می توانید برگردونید. با استفاده از برنامه های recovery اطلاعات فلش قدیمی را روی کامپیوتر ذخیره کنید سپس فلش را با xbox کانفیگ کنید و بعد دوباره به کامپیوتر وصل کنید. اگر پوشه XBOX360 رو که Hidden هست رو دیدید تمام فایل هایی رو که قبلا Recovey کردید رو جایگزین فایل های فلش کنید. سپس فلش رو به xbox وصل کنید و سریعا save بازی ها رو از فلش به حافظه xbox کپی نمایید. ممکنه با وصل فلش به xbox اطلاعاتش دوباره پاک بشه در اینصورت نیازه که دوباره بار این کارو انجام بدید تا به نتیجه برسید. :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر