مشکل با هارد ایکس باکس

sirish

کاربر سایت
Jul 14, 2012
46
تو PC سالمه :(
ببین دوست عزیز وقتی هارد ایکس باکس به کامپیوتر وصل بشه و فرمت بشه دیگه به هیچ عنوان تو دستگاهت شناخته نمیشه مگر اینکه از این هاردهای هک شده باشه که میتونی اونو دوباره برای ایکس باکس هک کنی که اکثر مدلهای وسترن رو میشه این کارو کرد من تا حالا خیلی از این هاردها هک کردم و به جرات میتونم بگم از هاردهای ارجینال خیلی بهتره چون هر بلایی میتونی سرش بیار و دوباره هم ایکس باکس و هم تو کامپیوتر ازش استفاده کنی هرد خودم 320 هک شدس هر وقت بخوام تو ایکس باکس استفاده میکنم هر وقت که لازم باشه تو کامپیوتر تنها راهیکه داری اینه که هارد خودتو برای کامپیوتر اسفاده کنی یا اونو بفروشی که الان هاردلب تابو خوب میخرن و یه هارد هک شده بخری قیمت هارد هک شده 120 کامل با قاب حدود 90 تومنه هارد خودتو فکر کنم 50 بخرن اگه خواستی من یه 120 دارم هک شدس یه سال رو دستگاه خودم بوده الان یه 320 دارم دیگه به دردم نمیخوره خودم هکش کردم صحیح و سالم

آخرین ویرایش:

مهدی خان

کاربر سایت
Nov 27, 2011
32
ببین دوست عزیز وقتی هارد ایکس باکس به کامپیوتر وصل بشه و فرمت بشه دیگه به هیچ عنوان تو دستگاهت شناخته نمیشه مگر اینکه از این هاردهای هک شده باشه که میتونی اونو دوباره برای ایکس باکس هک کنی که اکثر مدلهای وسترن رو میشه این کارو کرد من تا حالا خیلی از این هاردها هک کردم و به جرات میتونم بگم از هاردهای ارجینال خیلی بهتره چون هر بلایی میتونی سرش بیار و دوباره هم ایکس باکس و هم تو کامپیوتر ازش استفاده کنی هرد خودم 320 هک شدس هر وقت بخوام تو ایکس باکس استفاده میکنم هر وقت که لازم باشه تو کامپیوتر تنها راهیکه داری اینه که هارد خودتو برای کامپیوتر اسفاده کنی یا اونو بفروشی که الان هاردلب تابو خوب میخرن و یه هارد هک شده بخری قیمت هارد هک شده 120 کامل با قاب حدود 90 تومنه هارد خودتو فکر کنم 50 بخرن اگه خواستی من یه 120 دارم هک شدس یه سال رو دستگاه خودم بوده الان یه 320 دارم دیگه به دردم نمیخوره خودم هکش کردم صحیح و سالم

واقعا مرسی داداش :x

یعنی الان که فرمت کردم هارد اصلیشو دیگه هیچ راهی نیس که وصل کنم به دستگاه ؟
خوب این هاردو الان کی میخره که ی هارد دیگه بخرم ؟

mahbod_boy

کاربر سایت
Oct 24, 2012
1
agha man xbox360 slime 4gb daram tazegia ke bazie Medal of honer warfightero kharidam diske 1 o dare ke diske 1 bara multi player va nasbe Bazi HD hast mesle Battelfield
man hardam 2.7gb free dare va medal 1.7 gb baraye rokhtane HD bazi mikhad vali bara man nemirize toro khoda komakam konid rasti badesh ke mizanam to bazi roo hard nemirize dobare barmigarde sare jaye avalesh
inam aks1http://cidfnt.tk/img/8e6bea8e90ba.jpg
va inam akse 2 http://cidfnt.tk/img/3ea33961a7c5.jpg

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
agha man xbox360 slime 4gb daram tazegia ke bazie Medal of honer warfightero kharidam diske 1 o dare ke diske 1 bara multi player va nasbe Bazi HD hast mesle Battelfield
man hardam 2.7gb free dare va medal 1.7 gb baraye rokhtane HD bazi mikhad vali bara man nemirize toro khoda komakam konid rasti badesh ke mizanam to bazi roo hard nemirize dobare barmigarde sare jaye avalesh
inam aks1http://cidfnt.tk/img/8e6bea8e90ba.jpg
va inam akse 2 http://cidfnt.tk/img/3ea33961a7c5.jpg

دوست عزیز لطفا فارسی تایپ کنید....

مشکل شما هم اینه که شما هارد ندارید و این پک هم مثل BF3 روی فلش مموری یا حافظه داخلی کنسول نصب نمیشه و حتما باید هارد داشته باشید....

امکان نصب هم به هیچ وجه روی فلش یا حافظه داخلی اسلیم نیست و حتی شما نمیتونی اول روی هارد نصب کنی و بعد کپی کنی رو مموری....

یا باید هارد بخری یا اینکه بدون تکسچر اچ دی بازی کنی....

moein1mein

کاربر سایت
Jun 10, 2013
1
کمک

سلام
من یک xbox slim 250 gb دارم هاردش رو به کامپیوتر وصل کردم و به عنوان یک درایو استفاده کردم (فرمت شد) حالا میخوام دوباره به کنسول وصلش کنم ولی نمیشناستش
کسی میدونه باید چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

khatereh_e828

کاربر سایت
Feb 5, 2014
1
سلام
چند تا سوال داشتم: هارد Xbox 360 4Gb کجاش قرار گرفته؟!
در اون قسمت مخصوص هارد در زیر دستگاهه یا داخلش خود دستگاه هست (جایی که نشه دیدش)؟

میشه از یک ایکس باکس 360 4 گیگ هاردشو باز کرد به یک دستگاه 4 گیگ دیگر وصل کرد؟

چطوری میشه فهمید یک ایکس باکس که خراب شده و داده بودم تعمیرش کنن قطعاتش سر جاش هست یا نه؟!

xbox 360 4g که محصول 2010 باشه میشه هارد نداشته باشه؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر