مشکل با مانیتور

hidden_3000

کاربر سایت
Apr 17, 2010
276
با سلام.من یه مانیتور با دو ورودی dvi و vga دارم.کیس رو از طریق vga وصل میکنم و ایکس باکس رو از طریق dvi.حالا وقتی که کیس رو روشن میکنم خیلی راحت و بدون مشکل مانیتور شروع به کار و تصویر رو نشون میده ولی وقتی که کیس خاموش هست و ایکس باکس رو روشن میکنم مانیتور هیچ عکس العملی انجام نمیده(مانیتور روشن ولی درحالت استندبای)و تصویر رو نشون نمیده،ولی وقتی که کابل vga رو در میارم و دوباه ایکس باکس رو روشن میکنم تصویر رو نشون میده.از اونجای که دراوردن و جا زدن چندین باره اثرات منفی روی ورودی مانیتور میزاره راهی هست که هر دو کابل وصل باشه و هر وقت که ایکس باکس رو روشن میکنم،بدون دراوردن کابل vga مانیتور روشن بشه؟؟؟؟
ممنون

Satan1992

کاربر سایت
Sep 3, 2010
664
احتمالا دکمه ای برای سویچ بین Dvi و vga رو مانیتور تعبیه شده و اگه اون دکمه رو بزنی بدون دردسر از dvi به vga و بلعکس تصویر رو عوض کنه.

kiak22

کاربر سایت
May 13, 2013
4
مشکل من

متاسفانه من اکانت قبلیمو فراموش کردم و با اکانتی که امروز ساختم نمی تونم گفتگوی جدید بسازم پس مجبورم همینجا عنوان کنم ... امیدوارم پاسخ بدید ...
من یک مانیتوره sw2333 دارم ... 3 4 سال عمر داره ... امروز در حین انجام بازی WOW بالای صفحه نورش کم شد ... نه خیلی کم ... تصویر داره اما با مقایسه به پایین صفحه کاملا کم نور تر شده ...
موقعی هم که اینجوری شد یک بوی بدی داد ... الانم میده ... از بالای مانیتور یک بوی بدی میاد ...
چه کار کنم ؟ دلیلش چیه ؟ ایا از روشن کردن مانیتور خودداری کنم ؟
لطفا پاسخ بدین
ممنون

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
لامپ ـش مشکل پیدا کرده سریع بده نمایندگیش تعمیرش کنه! برا من سامسونگ بود بدبخت اینجوری شدو سوخت :| بعد دادم تعمیرش کرد . چندماه بعدشم سوخت :D

kiak22

کاربر سایت
May 13, 2013
4
لامپ ـش مشکل پیدا کرده سریع بده نمایندگیش تعمیرش کنه! برا من سامسونگ بود بدبخت اینجوری شدو سوخت :| بعد دادم تعمیرش کرد . چندماه بعدشم سوخت :D

یعنی الان چه کار کنم ؟
روشن نکنم ؟ !
چه کار کنم ؟
چون ندادی تعمیر کنن سوخت یا بعد این که دادی تعمیر کردن سوخت ؟
من چه کار کنم ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر