مشکل با فریم و داغ شدن gtx 560 ti evga

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
من الان حدود 15 سالی میشه که PC باز هستم و معمولا هر چند وقت یکی سیستم رو ارتقا میدم .. طی این چند سال هر وقت یه قطعه ای خریدم که تولید گرمای زیادی میکرد عمرش از همه کمتر بوده ... البته این تجربه و یا به قولی نظر شخصی منه ... شاید دوستان دیگر مشکلاتی از این قبیل نداشته باشن !...
کلا دمای بالای 70 درجه خیلی زیاده ... مخصوصا برای این کارت با این قدرت و کلاک 900 مگاهرتزی ...

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI
سلام به همه
من جدیدا یک کیس بستم با این مشخصات
یک سری افت فریم های عجیب توی بعضی باز ها دارم و ضمنن
دمای گرافیک هم گاهی عجیب می ره بالا
مثلا توی بازی ساده ی left 4 dead 2 تا 80 هم می رسه

CPU: I5 3570k
vga evga gtx 560 ti oc
main: p8z68 v pro
power 650 cooler master
ram: corsair gt 4 gb 1866 oc
case : green x7

بعضی ها می گن که از پاور هستش والا من نمی دونم باید چکار کنم
امکان داره چیدمان فنهای کیس درست نباشه.

H.e.r.M.e.s

عضو جدید
Nov 24, 2011
149
نام
...ALI...
من الان حدود 15 سالی میشه که PC باز هستم و معمولا هر چند وقت یکی سیستم رو ارتقا میدم .. طی این چند سال هر وقت یه قطعه ای خریدم که تولید گرمای زیادی میکرد عمرش از همه کمتر بوده ... البته این تجربه و یا به قولی نظر شخصی منه ... شاید دوستان دیگر مشکلاتی از این قبیل نداشته باشن !...
کلا دمای بالای 70 درجه خیلی زیاده ... مخصوصا برای این کارت با این قدرت و کلاک 900 مگاهرتزی ...
والا بالای 70 که نه دیگه اینو من جایی نشنیدم بگن که مثلا حداکثر 70 باشه.
توی فرومای خارجی هم در مورد این گرافیک خوندم دیگه تا این اندازه نگفته دمای این کارت باید پایین باشه.

---------- نوشته در 10:29 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:28 AM ارسال شده بود ----------

امکان داره چیدمان فنهای کیس درست نباشه.
من تورو تو استیمم دارم فکنم.
تا اونجایی دقت کردم جهت فنها درست بود
کیس x7 هم فن های خوبی داره

---------- نوشته در 10:33 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:29 AM ارسال شده بود ----------

دوست عزیز قبلا هم گفتم دمای کارت شما طبیعیه نمیدونم چه اصراریه که بگید مشکل از دمای کارته !
شما اگه تو بازیای دیگه مشکل فریم نداشته باشی یحتمل مورد نرمافزاری باید باشه ، تو پست قبلی هم گفتم اگه درایور آپدیت نیست آپدیتش کنید و نتیجه رو بگید !
درست من چیزی نگفتم که مزاح کردم فقط :d
مونده روی بازی bf3 امتحان کنم روی crysis فقط خیلی کم گاهی افت فریم در حد 10 فریم حداکثر بود
که عجیبش وقتی به همون صحنه بر می گشتم با minimze می کردم دوباره به بازی می بومدم درست می شد
درایور هم اپدیت

---------- نوشته در 10:36 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:33 AM ارسال شده بود ----------

من هم عینا کارت شما رو دارم ولی موردی باهاش ندارم تنها فرق هم در مین و سی پی یو با شما دارم

سرعت فن ها در حالت عادی روی چنده

من همین پاور ولر مستر 650 رو روی یک سیستم amd بستم گرافیک هم 7850 بستم توی بعد از مدتی که بازی میردی یکدفعه

از بازی میپرید بیرون یا سیستم ریستارت میشد .با تعویض پاور مشکل حل شد ولی مورد شما رو نداشتم

این پاورم چونکه اصلا جنس نبود تو بازار خریدم
ولی خودمم از چند نفر دیگم شنیدم این سری cooler master مشکل داشته ولی ولتاژش رو با نرمافزار روی جالت 100 در صد نگاه کردم ثابت بود
نمی دونم باز واقعا اصلا فکر خرید پاورم نمی تونم کنم چونکه دیروز قیمت کردم گرین 685 314 تومن بود )x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر