مشکل با سه چراغ قرمز X360

hossain

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,001
نام
محمدحسين
سلام به همگی!
من برای این این موضوع رو تاپیکش کردم و تو تاپیک مشکلات کنسول 360 نفگتم چون ندیدم کسی همچین مشکلی داشته باشه!!!
من دستگاهم تقریبا 6 روزی هستش که 3 چراغ شده و بردمش توپ خونه تعمیر گاه!
و اول یارو گفت جی پی یوشه و درست میشه و فلان 40 تومان هم گرفت!
فرداش رفتیم تحویل بگیریم گفت آیسیش سوخته و باید از جمهوری بگیرم 2 روز دیگه بیاد تا بالاخره انداختش امروز!
امروز رفتیم گفت کلا برده کنسولت سوخته!
و 180 هزار تومان 1 دونه برد جدید باید برات بندازیم روی کنسولت!.
تر و خدا هر کدوم از دوستان که می دونه میشه تشخیص داد که اون بردی که ماله کنسول خودم بوده و الان سوخته ببینم دقیقا ماله کنسول خودم هستش یا نه!!!؟
تر و امام حسین اگر کسی روشی بلده تر و خدا بگه!
و 1 چیزه دیگه آیا ممکنه ایراد ای جی پی یو باشه و طرف خراب کرده باشه!
چون من از روش پتو که فیلمشم گذاشتم کنسول رو کار انداختم ولی باز خراب شد و کار می کرد بعد طرف می گه کله لحیم های زیرش آب شده و درست نمیشه!
تر و امام حسین هر روشی برای چک کردن این چیزا بلدید بگید من تست کنم!!!
خدایی 220 تومان دادن برای این خیلی زور داره.:(

bigam

کاربر سایت
Jul 26, 2007
695
نام
مجتبی
بله دیگه دوست من تقصیر خودت بود زدی اب کردی لحیم ها رو هزار بار هم گفته شده که این روش غلطه حالا هم شما بده به نکست جن ببین چی میشه اون از هر جای دیگه وارد ترند ;)

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
شما اگه میخوای بدونی که بوردشو واست عوض کردن باید بری توی منو ، فکر کنم صفحه اخر باشه قسمت سیستم ،یه قسمتی هست که سریال کنسولتو نشون میده اگه با سریال پشت دستگاهت و کارتن کنسولت یکی بود بدون دروغ گفته .

Kent

کاربر سایت
Sep 6, 2007
573
سلام به همگی!
من برای این این موضوع رو تاپیکش کردم و تو تاپیک مشکلات کنسول 360 نفگتم چون ندیدم کسی همچین مشکلی داشته باشه!!!
من دستگاهم تقریبا 6 روزی هستش که 3 چراغ شده و بردمش توپ خونه تعمیر گاه!
و اول یارو گفت جی پی یوشه و درست میشه و فلان 40 تومان هم گرفت!
فرداش رفتیم تحویل بگیریم گفت آیسیش سوخته و باید از جمهوری بگیرم 2 روز دیگه بیاد تا بالاخره انداختش امروز!
امروز رفتیم گفت کلا برده کنسولت سوخته!
و 180 هزار تومان 1 دونه برد جدید باید برات بندازیم روی کنسولت!.
تر و خدا هر کدوم از دوستان که می دونه میشه تشخیص داد که اون بردی که ماله کنسول خودم بوده و الان سوخته ببینم دقیقا ماله کنسول خودم هستش یا نه!!!؟
تر و امام حسین اگر کسی روشی بلده تر و خدا بگه!
و 1 چیزه دیگه آیا ممکنه ایراد ای جی پی یو باشه و طرف خراب کرده باشه!
چون من از روش پتو که فیلمشم گذاشتم کنسول رو کار انداختم ولی باز خراب شد و کار می کرد بعد طرف می گه کله لحیم های زیرش آب شده و درست نمیشه!
تر و امام حسین هر روشی برای چک کردن این چیزا بلدید بگید من تست کنم!!!
خدایی 220 تومان دادن برای این خیلی زور داره.:(

بله همین کاری که آقا مهدی میگن باید بکنید
منتها ! چون شما الان کنسولت روشن نمیشه تا به اونجا بری
قبل از اینکه کنسول رو از مغازه طرف خارج کنی چمیدونم فاکتوری چیزی مبنی بر اینکه
بعدا مشخص بشه این برد همون بردی هست که طرف میگه کامل سوخته بگیری
و اینکه طرف تضمین بده برد مال دستگاه شما هست و اگر کنسولت شانس آورد درست شد و دیدی این برد مال شما
نیست یارو بهت خسارت بده
اگه همینطوری ببریش جای دیگه و بفهمی که برد عوض شده دستت به هیچ جا بند نمیشه
اگر سن و سالت هم کمه حتما با بزرگتری چیزی برو

بعد برد از کجا میخواد بیاره مگه هست ؟

راستی یک روشی بود که سریال دستگاه رو عوض میکردن برای کنسول های بن شده من نمیدونم چطوریه و وضعیت
کنسول باید در چه حالتی باشه ولی اونطوری هم فکر کنم ببری پیش همین آقایون nextgen بتونن بهت بگن این برد
خودته یا نه

آخرین ویرایش:

Kent

کاربر سایت
Sep 6, 2007
573
یعنی بری توپخونه کل آدمرو بیخ تا بیخ میبرن

دوست عزیز این ماجرا ها متاسفانه مختص به توپخونه نیست
نمیدونم چی شده ولی انگار تو سیستم تعمیر لوازم الکترونیکی مثل موبایل فرضا بجر اونایی که
مطرح هستن یا نون حلال میخورن یک اپیدمی کثیفی بوجود اومده که لوازم رو از روی دستگاه
شمای نوعی بلند میکنن میذارن رو یکی دیگه از اون خدا تومن میگیرن به تو هم ضرر میزنن
که البته مشتری ها هم تو بوجود اومدن این مسائل مقصرن اگر تو این دوره زمونه و وضعیت
راحت و ساده به هرکی اعتماد نکنی قبل از انجام کاری مشورت نکنی یا بقیه رو نفهم فرض
کنی دودش اول تو چشم خودت میره اونا هم تپل در میارن به ریش ملت هم میخندن

hossain

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,001
نام
محمدحسين
دستتون درد نکنه پس روشی که بشه سریال رو از روی خوده برد دید وجود نداره!
باید برم توی منوش!!!
دستتون درد نکنه حالا فکر نکنم سریال و بتونه عوض کنه!
بهش هم می گم فاکتور هم می گیرم!
اما دباره بردش یارو گفت دستگاههایی که اورق میشن حالا به هر دلیلی!
ما بردشون اگر سالم باشن رو بر می داریم یعنی می خریم همین 180 هزار تومان!
من حالا همون برد قبلیه رو هم که بگیرم می برم پیشه نکست جن ببینم چی میگن!
دسته همگی درد نکنه!

mzh

کاربر سایت
Jul 28, 2006
259
نام
محمدرضا
حسین جان این حرفا رو زیاد جدی نگیری بهتره چون دستگاه 360 که نابود شد دیگه نابوده

اینایی هم که تو توپ خونه میگن gpu عوض میکنیم و .... همه کلاه بردارن. من بهت پیشنهاد

میکنم به جای آفتابه خرج لحیم کردن برو یه 360 دست 2 تمیز پیدا کن بخر البته بدون کابل و

دسته و آداپتور و ... تقریبا همین قیمتا میشه که واسه تعمیر داری میدی بعد بیا هارد و...

دستگاه خودت رو بنداز روش استفاده کن

دیگه ام دستگات رو نبر زیر پتو:cheesygri

موفق باشی دوست من

kane

کاربر سایت
Apr 18, 2007
857
نام
شایان
آقایون کلی توصیه میکنم. توپخونه هیچ چیزی رو نبرید ps2 سالم منو که فقط لنزش تنظیم میخواست یارو میگفت لنزش سوخته 80 تومن میگیریم یه لنز جدید میدیم.رفتم یه جا دیگه 6 تومن گرفت تنظیم کرد لنزو.
حسین جان فقط دعا کن دسکاریه اضافی تو 360ت نکرده باشن.چون اینا اگه ببینن مشتریشون داره میپره یهو ممکنه بزنن کنسولتو بترکونن

tupac

کاربر سایت
Jan 22, 2008
485
اگه ديدي يارو بهت فشار اورده يعني سرت كلاه گذاشته اصلا نگران نشو و با يارو جروبحث راه ننداز ،چارش اينه كه زنگ بزني به 124 و شكايت كني واونا خودشون چوبو تو استين يارو ميكنند و يارو اون موقع بايد رضايت شما رو بگيره.
موفق باشي.

hossain

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,001
نام
محمدحسين
نه دیگه دوستان همون طوری که گفتن به یارو من فشار اوردم.
هم برد خودمو گرفتم و هم دستگاه رو فقط دستگاه نو هستش ولی شده پال!
از ان تی اس سی جی.
حالا قرار شده فردا برام عوضش کنه برکنتش از پال جی!
دوستان این کار که به کنسول فشار نمی یاره و باعث بشه همه بازی ها رو نخونه توی نسخه جی؟؟؟

Ali0008

کاربر سایت
Feb 12, 2008
88
نام
علی
نه دیگه دوستان همون طوری که گفتن به یارو من فشار اوردم.
هم برد خودمو گرفتم و هم دستگاه رو فقط دستگاه نو هستش ولی شده پال!
از ان تی اس سی جی.
حالا قرار شده فردا برام عوضش کنه برکنتش از پال جی!
دوستان این کار که به کنسول فشار نمی یاره و باعث بشه همه بازی ها رو نخونه توی نسخه جی؟؟؟
مبارک باشه !
فشار نمی یاره اگه خودت فشار نیاری ! یعنی منظورم اینه که از این به بعد روزی 1-2 ساعت بازی کن و در هر 1-2 ساعت نزدیک به 2 ساعت استراحت یا دیگه بازی نکن ! خونه پرش 4-3 ساعت بازی کن ! وگرنه ...
از این به بعد هم هیچوقت توپخونه نرو چون عوضی ترین ادمها اونجان !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر